Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

heman to może sobie co najwyżej pucowac nawzajem miecze z Mausem

 

Te kurwa Romeo od elektrycznych gitar, dawno ci ktos nie pojechal po rajtach? Zaloze sie, ze siegasz mi do pasa bez pozycji pacierzowej, wiec wstrzymalbym sie z tymi niewyszukanymi uwagami w moja strone.

Odnośnik do komentarza

beka

 

kanabis wygrał

 

 

nie wiem jak można się jarać chudym chińczykiem, w dodatku ćpunem, który wydawał śmieszne dźwięki wykonując te śmieszne ruchy.

tyson by go rozniósł

wielkość bruca lee to legendy i mity, ciekawe jakby sobie poradził w mma, stawiam, że wyrwał by w pisde nawet od małysza

 

taka prawda

Odnośnik do komentarza

Fakt że chudzinka, ale tego nikt przecież nie neguje. Ją tylko piszę, że miał nieźle wycięte ciało i widać było praktycznie każdy mięsień. Głównie chodziło o jego predyspozycje i cel. Przecież przy 165 i AM nie warto nabijac >100kg, bo to mija się z celem. Poza tym Bruce ćwiczył każdego dnia po 6 godzin, więc nie ma szans, by przy takim ciężkim treningu wyhodować ciało 2x2.

Odnośnik do komentarza

I po co takie brednie piszesz? Poczytaj o treningu Iron Mike'a, ile, i jak on ćwiczył.

No i wycięty był gorzej od Tysona. Od gościa który przy 180 ważył 100 kilo.

Mówie serio, bez spiny , po prostu uzupełnij te braki a zobaczysz że nie masz racji. Patrz kazub ucichł bo wie że zyebał i strzelił sobie w kolano cisnąć po Tysonie mająć w awatarze mistrza takiego samego jak Rocky Balboa ;)


edit: To do grzegorzo.

 

Mersi wolałbyś sie napyerdalać jak mistrz long island internacional od mistrza świata trzech federacji w boksie zawodowym? Nielogiczne :)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko wtrace, ze JKD z filmow nie ma nic wspolnego z JKD, ktory opracowal chinczyk.

 

A jesli mialby walczyc z czarnym to na zasadach... wlasciwie to na braku zasad. Wstawienie ich do ringu na 12 rund bokserskich to samobojstwo dla zoltego

 

To tyle chcialem. Kontynuujcie.

skąd te wnioski, że nie ma nic wspólnego z JKD ? sposób poruszania i kilka bardziej popularnych zagrań, to JKD opracowane przez niego. skoro spędził większość swojego życia na treningach i zgłębianiu różnych metod walki, to dlaczego nie miałby tego pokazywać w filmach ? side kick z doskoku, który robi np. w wejściu smoka, można zobaczyć na amatorskich nagraniach, kiedy kopie w worek, a ten rozpędzony uderza w sufit, jakby ważył 5 kilo.

 

przecież nie będę wam tu konstruował elaboratów o brucsie lee. internet pęka w szwach od materiałów o nim, odsyłam też do literatury i filmu.

w skrócie powiem tak : bruce trenował jak maszyna, doprowadzając swoje ciało do niewiarygodnej sprawności. trenował nawet wtedy, kiedy leżał sparaliżowany, a lekarze twierdzili, że już nigdy nie będzie chodził. istnieje sporo zeznań ludzi, którzy twierdzą, że był nieludzko szybki, a próbke jego szybkości i refleksu widać na nagraniach z demonstracji na florydzie. siłę jego kopnięć porównywano do potrącenia przez samochód. 

nie mogł pochwalić się kolekcją świecących pucharów, bo nie do końca uznawał walkę w formie sportowego kontestu, a jego JKD było przede wszystkim metodą realnej walki bez zasad, ograniczeń i podziału na style. dzisiejsi trenerzy adaptują ją do mma (gdzie sprawdza się najlepiej), a najbardziej znakomitym przykładem wykorzystania JKD jest anderson silva (legenda UFC, wieloletni dominator wagi średniej, zafascynowany brucem lee). 

bruce opanował w bardzo wysokim stopniu kung fu (wing-chun), boks europejski, boks tajski, brazilian jujitsu, a także elementy judo, klasycznych zapasów i taekowondo. ale gdyby zamknąć go na ringu i ograniczyć do jednego wybranego stylu, to nie pokazałby swojej skuteczności. bruce mówił wprost, że gardzi ograniczeniami i narzuconymi schematami działań w konkretnych stylach. warto też zauważyć, że w swoich filmach nie występuje jako zawodnik biorący udział w zawodach. 

 

tego, że bruce lee ikoną popkultury i legendą, raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć. ale że był piszczącym chińczykiem bez realnych umiejętności z jakich słynął ? ta urban legend jest stara jak internet, rozprzestrzeniana przez plebs jarający się spoconym tysonem na siłowni.   

Odnośnik do komentarza

A może jakieś potwierdzone info nie tylko "podobno" i "się mówi" xD

 

Tak myślałem.

 

Możesz napisac jak trenował jak leżał sparaliżowany, zaciekawiło mnie te bezsensowne zdanie xD


Ogólnie beka że dorośli ludzie wierzą w takie bajeczki. Niedługo dowiemy się że w konstancinie miastem rządzi Batman

Odnośnik do komentarza

 

No i wycięty był gorzej od Tysona.

XD 

 

 

Mersi wolałbyś sie napyerdalać jak mistrz long island internacional od mistrza świata trzech federacji w boksie zawodowym? Nielogiczne 

XD do kwadratu

najlepsi ochroniarze i bramkarze (nie mówie oczywiście o bolkach z pod twojej remizy) trenują BJJ albo judo (czasem aikido). boks kończy się tam, gdzie zaczyna się klincz i parter, a większość potyczek na ulicy kończy się w klinczu i parterze. 

 

kanabis, to zdjęcie co kiedyś dawałaś gdzie byłeś wątły jak sardynka to z czasów szkoły średniej kiedy trenowałeś boks ? 

Odnośnik do komentarza

Tak


oho przechodzimy od brusa li do bramkarzy i walki na ulicy

ja pyerdole xD


Niezłych masz mentorów


Czort własnie większośc filmików z brucem to takie jak wrzuciłeś. Beka z typa, był za słaby na sport zawodowy i poszedł w kino niskobudżetowe. Ale nie wrzucaj już takich filmików bo kazub sie poryczy

Odnośnik do komentarza

 

Możesz napisac jak trenował jak leżał sparaliżowany, zaciekawiło mnie te bezsensowne zdanie xD

niestety nikt tego nie nagrywał i nie wrzucał na fejsbuka. jedynymi świadkami są lekarze i jego żona. opisuje to w swojej książce (tao of jeet kune do). po tym, jak lekarze oznajmili mu, że nigdy nie będzie chodził, załamał się, ale równie szybko się pozbierał i całe dnie spędzał na pisaniu i trenowaniu tych części ciała, którymi mógł poruszać. z czasem nie tyle odzyskał sprawność, ale był sprawniejszy niż kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza

Weź już kur.wa skończ xD

 

 

Tutaj w filmiku widac kiepski timing, słabiutką szybkośc i sprawność 100 kilowego gościa który nie ma szans z Brucem Lee mistrzem florydy w karate.

Dobra tym filmikiem mam nadzieje zakonczymy te bezsensowne porównania mistrza do jakiegoś gościa który nic w życiu nie osiągnął oprócz paru tandetnych filmów

Odnośnik do komentarza

czy ja mówiłem że nie był szybki albo miał słaby timing ? 

 

chyba za bardzo serio się przejąłeś tą moją opinią o tysonie i punkt honoru obrałeś sobie wyszydzenie mnie i ............. bruca lee lol

jakiś podejrzanie konfliktowy i zawistny jesteś. przypuszczam, że chyba jednak jesteś palantem, inaczej mówiąc dupkiem, a zgrywanie na forum takiego spoko koleżki ziomeczka z naprzeciwka, to zasłona mająca ukryć huyową osobowość i brak charyzmy.

 

no ale przekonamy się w końcu wiadomo kiedy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Trzeba też być upośledzonym i o boksie wiedzieć tyle co moja stara o siłowni żeby pisać że tyson miał tylko pier.dolnięcie. Bo mając niecałe 180cm wzrostu w HW to by napewno nie wystarczyło. Genialny timing, praca i siła nóg, unik, skupienie. No ale tego można by się było w sumie spodziewać po tobie

 w jego timingu i pracy nóg nie był nic genialnego. siła nóg to żaden atut w boksie, bo służą tylko do poruszania się, balansu i skrętu biodrem przy niektórych uderzeniach. tyson to był po prostu gość, który szedł i bił i mógł znokautować w każdym momenci, a nie żaden tytan techniki bokserskiej.

 

 

 

 

 

 

 

Kazub, przykro mi ale palantem w dodatku bez jaj okazałeś się ty. Bo twoje prowo było zamierzone, wiedziałeś że na nie odpowiem. Nie przewidziałes jednak że odniose sie do twojego mentora z chińskich bajek i strzeliłeś sobie w kolano. Nie potrafisz sie nawet przyznać że zyebałeś. Teraz próbujesz odwrócić kota ogonem. Żałosne. Dla mnie to tyle w temacie. W dodatku próbujesz wmówić że to ja ciebie zaczepiłem xD Żal mi ciebie

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...