Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając sezonowców i mistrzów co chodzą na siłownie 2 razy w tygodniu - każdy kogo znam, kto zarzucił sobie jakąś kure (mniejszą czy większą, nieważnego też z czego) miał po niej wymierne efekty, które nawet po skończeniu brania koksu w jakimś tam stopniu (jakimś tam = zauważalnym, i to bardzo) podtrzymał. Po sterdydach się po prostu rośnie, jak ktoś tego nie s(pipi)i to będzie kodziro.

Odnośnik do komentarza

No to moi znajomi sa wyjątkowi bo fakt że po każdym było widac efekt naprawde niezły ale wiekszość z nich po pół roku wyglądała jak zużyte kondomy.


I mówimy o gościach którzy biora sezonowo koksy żeby przytyrac na lato a nie ćwicza robia cykl na koksie i dalej ćwiczą

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

ale mowimy o sezonowcach, a nie koksach z 10letnim stazem jak ty, no offence.

Nie obrażam się.

 

 

No to moi znajomi sa wyjątkowi bo fakt że po każdym było widac efekt naprawde niezły ale wiekszość z nich po pół roku wyglądała jak zużyte kondomy.

I mówimy o gościach którzy biora sezonowo koksy żeby przytyrac na lato a nie ćwicza robia cykl na koksie i dalej ćwiczą

Wystarczy że nie mają pojęcia o odbloku i kortyzol po cyklu wpierniczy im wszystko co osiągneli na nim.

Odnośnik do komentarza

Znaczy koleś w żadnym wypadku nie jest sezonowcem.Ćwiczył już jak ja zaczynałem , tylko ostatniego czasu nic nie było widać efektów a chłop wszystko dopięte i dieta i na treningach widać daje 100% z siebie więc w końcu wziął towar.

Odnośnik do komentarza

Jakbym wiedział, że ta redukcja pójdzie tak błyskawicznie, to bym zaczął dopiero w marcu/kwietniu.

W miesiąc z kilkoma dniami (zero cardio/aerobów):

90,5->86,1kg

89->82,5cm(w talii)

 

Przez ostatni tydzień nie cwiczyłem z braku czasu i dodałem troche kalorii (w tym epic cheat day w sobote u dziewczyny na studniówce), a i tak zjechałem na wadze o 0,8kg.

 

nie wiem co ci mówi miarka, ale popaliłeś mięśnie. 4,5 kilo w miesiąc przy twoim niewielkim zatłuszczeniu, to ze 3 kilo mięsa poszło. 

 

 

co do tych bajek, jak to ludzie w 3 miesiące po odstawieniu koksu wyglądają jak zużyte kondomy. może w skrajnych przypadkach, gdzie jedzenie zamieniają na wódke i amfatamine. ale normalnie, przy normalnym jedzeniu, to nic takiego się nie dzieje. organizm nie reaguje taką destrukcją mięśni. ćwiczyłem kiedyś dość regularnie z kolesiem, który po cyklu na omnadrenie, w ciągu pół roku wyszedł z chudości na prostą, masa siła i tak dalej. przestał ćwiczyć i za następne pół roku duzo mu nie poleciało. a był zupełnym amatorem, dieta żadna, bez odbloku, chlanie co weekend. to tylko przykład, obserwowałem więcej podobnych przypadków. 

 

 

dobrze, że po koksie takie jednostki często mają problemy z johnnym/płodnością

 

kolejny urban legend. jakieś komplikacje, zaburzenia testosteronu, erekcji, to są pojedyńcze przypadki, żadne często. nie jest też tak, że jak nie wezmą odbloka, to bankowo cos im się poyebie. stwarzają ryzyko, ale nie musi. 

 

 

 

No to moi znajomi sa wyjątkowi bo fakt że po każdym było widac efekt naprawde niezły ale wiekszość z nich po pół roku wyglądała jak zużyte kondomy.

 

I mówimy o gościach którzy biora sezonowo koksy żeby przytyrac na lato a nie ćwicza robia cykl na koksie i dalej ćwiczą

 

ta, już widać, że wyssane z palca pyerdolenie. sezonowo to, można jeść (pipi)a jagody. bez jednego, w miare pełnego cyklu, to sie za dużo nie zbuduje, już zwłaszcza nie ćwicząc regularnie. już nie mówiąc o masie, po której w 3 miechy byłyby jakieś dramatyczne spadki. po sezonowym dotyraniu na paru strzałach ? aha

kolesie kanabisa zostali prawdopodobnie wymyśleni, tudzież odpowiednio przekoloryzowani. standardowe bajkopisarstwo przy pifku 

 

szkoda, że "nie widzi" moich postów, bo na sto procent, odpalając rano komputra, nastroszyłby piórka i gdakał zza monitora.

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pyerdolisz farmazony kazub, az przykro to czytac. Myslalem ze jestes w miare ogarniety.

Stawiam 3 zl ze litwin rozpisuje ci cykle na PW.

 

mówie co widze, a nie co wyczytałem, czy z opowieści dziwnej treści.

nic nie brałem i nie będę brał. podchodze do sprawy obiektywnie, bez jakiejś zawiści do ludzi biorących sterydy, chociaż wolałbym, żeby nie brali i żeby wogóle tego nie było. 

 

 

Pewnie sam jedzie na zastrzykach w dupe. To by wiele wyjasniało w kwestii inteligencji i zmian w mózgu.

 

o, z tym kasztanem sobie pogadaj. widać, że ogarnięty

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...