Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Niby były jakieś badania że powyzej 8 powtórzeń pojawia się impuls do wzrostu masy ciała(oczywiście przy odpowiednio dobranym ciężarze),ja natomiast uważam ze najlepiej mieszać dużą ilość z małą przy dużej intensywności,ale jak napisał,nie mam 20 cali w łapie więc nie mam prawa pisać.

Odnośnik do komentarza

Ja kupuje takie male puszki, 150ml, ale nawet cala nie schodzi. Lyzka rozpuszczalnej, wlewasz troszke kolki, tylko ostroznie bo sie pieni, mieszasz. Robi sie taki gesty krem prawie. Dolewasz jeszcze odrobine, znowu mieszasz i pijesz. Ja jeszcze wlewam do pustego troszke i wypijam resztki ;-)

 

Proponuje na bezdechu pic i popic czysta cola, bo w smaku na poczatku slabe hehe, ale teraz to juz mi nawet smakuje.

Tak czy owak pod koniec mam jeszcze troszke coli, a przypominam ze puszeczka 150 ml, wiec wiesz, duzo nie trzeba.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale my mowimy o ilosci 100 ml coli. Bez jaj. Ja wiem ze w warsztatach coli uzywa sie do odrdzewiania, ale nawet wtedy to musi lezec (np sruba) noc czy dwie. A my mowimy o kilku lykach ktore przeleca ot tak :)

Poza tym w coli jest troszke ale jest tej kofeiny, to tez pomoze co nie?

Nie twierdze ze carbo zle, mowie nie popadajmy w skrajnosci.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie.Cisne na rowerze stacjonarnym jak nie ma pogody albo nie mam sily biegac.

Od 10 stycznia przejechalem lekko ponad 300km.Ciagle cisne na najwyzszym biegu.W moim rowerze mam ich 8.

Czy powieniem zmieniac te biegi? Czy pedalowanie na najwyzszym obciazeniu non stop moze sprawic mi kontuzje? Czy musze jakos urozmaicic ta jazde? np 20 min na piatce ,20min na osemce itp?

Powiem szczerze,ze do 5 to w ogole nie czuje oporu.Nie mam pojecia,ale moze jechanie na bez oporowych biegach rozwija inne miesnie? Moze mi to ktos wytlumaczyc

 

Jezdze na nim tylko aby schudnac.Cwicze zawsze godzine i 2-3-4 x w tygodniu.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...