Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie wszystkie te chłodzone pizze z biedry smakują jakby były mrożone i są tak samo ujowe. Własna pizza i z dobrej pizzerni rules.

 

Te cheeseburgery z biedrony to moje częste pożywienie w robocie, a zeżarte dwa naraz dają ponad 1000kcal i 40g białka. Jak się dorzuci pomidora i ketchup (nawet ten z opakowania gratisowy) to jest to bardzo zjadliwe. Tylko jak się beknie to można zabić zapachem.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie spinam kanabis - jak później wrzucę foty można śmiało jechać po mnie. Mam i zawsze miałem predyspozycje do tycia a pizzy nie jem wcale, wolę gyros/kebab z ryżem albo hamburgery z biedronki ale to tylko w piątki. Słodycze i cukier uciąłem - ale w przeszłości tyle żarłem, że do dzisiaj jestem spaślakiem. Nie ukrywam tego.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie wszystkie te chłodzone pizze z biedry smakują jakby były mrożone i są tak samo ujowe. Własna pizza i z dobrej pizzerni rules.

 

Te cheeseburgery z biedrony to moje częste pożywienie w robocie, a zeżarte dwa naraz dają ponad 1000kcal i 40g białka. Jak się dorzuci pomidora i ketchup (nawet ten z opakowania gratisowy) to jest to bardzo zjadliwe. Tylko jak się beknie to można zabić zapachem.

 

Polecam zamiast te go syfu kupić mielone mięso wołowe albo samemu przeje.bac przez maszynke , kupic jakies dobre buły, pomidorek ogóreczek, jakis majo light, ketchup , prażoną cebulke i masz takiego wyje.banego hamburgera ze juz nawet nie spojrzysz na te gotowe ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ekto a co przychodzi do okresu masy to psychicznie jestem wrakiem. Powoli zanikające zarysy mięśni i separacja , coraz mniej wywalonych żył no i brzuch.Nie wiem jak reszta ale ja przez to na masie mimo dużo większej puli kcal nie mam w ogóle chęci ćwiczyć . Za to na redukcji mimo o prawie połowę mniejszej puli kcal czuję się jakbym był cały czas na jakiejś mocnej przedtreningówce i jedyne o czym cały dzień myślę to by iść poćwiczyć. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ekto a co przychodzi do okresu masy to psychicznie jestem wrakiem. Powoli zanikające zarysy mięśni i separacja , coraz mniej wywalonych żył no i brzuch.Nie wiem jak reszta ale ja przez to na masie mimo dużo większej puli kcal nie mam w ogóle chęci ćwiczyć . Za to na redukcji mimo o prawie połowę mniejszej puli kcal czuję się jakbym był cały czas na jakiejś mocnej przedtreningówce i jedyne o czym cały dzień myślę to by iść poćwiczyć. 

 

Ja mam na odwrót, na redu czuje sie jak pis.da , zero siły, nędza psychiczna. No ale sylwetka fajna, zbita. Za to na masie psychicznie i jesli chodzi o moc półóbóg :D A ze podlany troche, ch.uj z tego i tak w bluzie sie chodzi, aby do wiosny :D

Ja jestem jak wujek. Zjem troche za duzo i w ciagu paru dni dostaje +2kg i puchne. Bynajmniej nie w miesnie;)

 

U mnie jak zjem za duzo nic sie nie dzieje, ale za to jak zjem jakies mniej wartosciowe zarcie lub slodkie to podlewa migiem , juz nieługo boze narodzenie moi kochani endo :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Litwin robiłeś kurs na instruktora kulturystyki?

Jop w grudniu tamtego roku u Głuchowskiego.

 

Mam zamiar niedługo zacząć kurs mógłbyś opisać jak wyglądała ta pierwsza część ogólna? Tego najbardziej się obawiam bo z tego co słyszałem mało ma związanego z kulturystyką.No i czy trzeba wszystkich mięśni i kości w ciele uczyć?

Odnośnik do komentarza

 

 

Litwin robiłeś kurs na instruktora kulturystyki?

Jop w grudniu tamtego roku u Głuchowskiego.

 

Mam zamiar niedługo zacząć kurs mógłbyś opisać jak wyglądała ta pierwsza część ogólna? Tego najbardziej się obawiam bo z tego co słyszałem mało ma związanego z kulturystyką.No i czy trzeba wszystkich mięśni i kości w ciele uczyć?

 

Część ogólna ciężka,dużo teorii z korektywy,biomechaniki,pedagogiki,fizjologii,metodyki nauczania.Anatomia to głównie mięśnie zewnętrzne,raczej nie ruszali głębokich

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Litwin robiłeś kurs na instruktora kulturystyki?

Jop w grudniu tamtego roku u Głuchowskiego.

 

Mam zamiar niedługo zacząć kurs mógłbyś opisać jak wyglądała ta pierwsza część ogólna? Tego najbardziej się obawiam bo z tego co słyszałem mało ma związanego z kulturystyką.No i czy trzeba wszystkich mięśni i kości w ciele uczyć?

 

Część ogólna ciężka,dużo teorii z korektywy,biomechaniki,pedagogiki,fizjologii,metodyki nauczania.Anatomia to głównie mięśnie zewnętrzne,raczej nie ruszali głębokich

 

To nie mam pojęcia jak ludzie chcą to zdawać po 7 tygodniach nauki. Uczyłeś się z jakiś specjalnych książek czy raczej tylko materiały z zajęć?No i jestem jeszcze ciekaw testu praktycznego , na czym on polega?

Odnośnik do komentarza

Wiedzę ogólną musisz wkuć przed kursem(czy zrobisz to w tydzień czy w 2 miechy to twoja sprawa ;) ),dostajesz login do strony jak im zapłacisz  i na blachę,coś jak prawko.Kurs służy tylko i wyłącznie wyuczeniu do egzaminy praktycznego,czyli ćwiczenia i poprawna technika ich wykonywania,suplementacja w sporcie,układanie diet.Z ogólnej musiałem zaliczyć 4 z 5 pytań a z praktycznego 4 z 6 aby zdać.

Odnośnik do komentarza

Czyli jak na prawku podają pytania i odpowiedzi i wystarczy to wykuć ? Trochę lipa no ale mi bardziej zależy na praktycznej części , czyli na egzaminie praktycznym musiałeś pokazywać poszczególne ćwiczenia na dane partie mięśniowe czy też same pytania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...