Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Przezylem. Dostalem mega wycisk, a trening i tak byl krotszy niz zwykle z powodu temperatury. Trwal ok. poltorej godziny. Dzis czuje przyjemny ból w miesniach :) Ale podobalo mi sie sakramencko, jest super! Atmosfera jest kozacka, chlopaki sa wyrozumiale, nie ma zadnej spiny. Trenowalismy wczoraj glownie stojke, jakies front kicki, low kicki i takie tam duperele. Myslalem ze bedzie gorzej, ale o dziwo moje zniszczone uzywkami cialo nie poradzilo sobie najgorzej i wymieklem dopiero na samym koncu, przy ktorejs serii podciagania sie :v

Anyway propsuje bardzo mocno, nie spodziewalem sie takiej zajawy, nastepny trenin w srode i na pewno bede :] 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kozak to typek z innego filmiku. 70 kilo przecinka a w przysiadzie 200

 

 

Koleszka moj 82kg przysiad 240kg na 4/5x ?

To jest sila i moc ;x

 

Filmik sprzed 2/3 miechow ?

Tu ok 220kg na gryfie.

Ja to te bydle po lewej :F

 

 

https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xpa1/v/t42.1790-2/11039041_812287778859177_474016872_n.mp4?efg=eyJybHIiOjgzOCwicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoicmVzXzQyNl9jcmZfMjNfbWFpbl8zLjBfc2QifQ%3D%3D&rl=838&vabr=466&oh=04ca6762fdc640c2dc3a10f66ac3a04d&oe=55CB87C2

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

zaskoczeni wynikiem? ja trochę?

 

lol serio ? czarnego zabiła sztanga, bo jej nie trenuje

 

ogólnie to nie wiem czy wiecie, ale w trójboju siłowym nie trzeba być szwarcenegerem, żeby wycisnąć 250 na klate. nie, kiedy jest to jedno z trzech ćwiczeń, które się trenuje i skupia całą uwagę   

 

 

 

 

 Niesamowite jak gość o relatywnie chudych łapkach robi wszystkich w podnoszeniu ciężaru nad głowę. Bysiorki wymiękają, a gość macha tym jakby ważyło 20kg

 

no niesamowite, że próbują to wycisnąć i nie mają pojęcia o podrzucie

 

 

szok, łamiąca wiadomość, wygląd nie przekłada się bezpośrednio na siłę !!!

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

EJ ale Kazub ma racje, tak samo szczury od kalenistyki mogą robić rzeczy które wydawałoby sie przytyrany typ powinien zrobic bez problemu. Nie w każdym cwiczeniu najwiekszą role odgrywa siła lecz technika. Polecam nawet zwykłego muscle upa. Nie jeden z was by sie zdziwił ze to nie takie hop siup bez znania techniki.

Odnośnik do komentarza

Ja nie widze nic zlego jesli ktos bierze. Bardzo gardze, jesli widze z 10km ze koles nie jest na kreatynie a bedzie pyerdolil ze jest 100% natural. To widac po jakosci miesnia, nabiciu. Kazdy kto siedzi w tym temacie wie jak to wyglada.

Po co ta obluda?

Ja wiem ze sterydy to jest tylko czesc calosci. Dalej BARDZO wazna jest dieta i trening. Koks sam z siebie guwno zrobi. Jedynie zdechniesz w rowie bez wiedzy.

 

A znam takich co wpyerdalaja jak leci a nie wiedza co to odblok.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Dlatego się dziwię,że ktoś może powoływać się w jakieś sprawie" bo Karmowski tak powiedział" ;) Bo on już zapomniał jak to jest być naturalem,za to podoba mi się szydera z tych ludzi o których mówi,moja klientka pracuje w aptece przy Pure i mówi że wszyscy trenerzy do niej po strzykawki i igły chodzą ;)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...