Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Zataczasz kolo ale okejka.

 

No to jak masz sklonnosci krupek to nie rozumiem. Ja czituje raz na 2 tygodnie ostatnie. Czasem co tydzien. W soboty przewaznie. A tak to staram sie pelnowartosciowe szamac. Bo tylko na takim jest dobry trening i pompa.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

No ja też nie rozumiem, do końca. Chyba po prostu rozchodzi się o to, że o dobrej porze jem śmieci, bo po intensywnym treningu, albo w jeden dzień tygodnia. Tyle, że jak zjem pizzę w sobotę to i tak w dziennym zapotrzebowaniu kcal się mieszczę, bo wtedy mniej jem czegoś innego tego dnia. Poza tym, u mnie bilans kcal na samo utrzymanie masy to jakieś 3700-3800 kcal.

Odnośnik do komentarza

I teraz typ odstawia na rok bo.. sie zesralo cos i typa nie widac ze w ogole machal ciezarkami. Beka w huy. Nabic takie cos ale w rozlozenou na x lat a nie (pipi)vvvvva w rok. No ja was prosze. Tak kazubku, tak to sobie tlumacze bo dupa mi pekla.

 

jesteś zakompleksionym leszczem. pozdrawiam

 

zawsze mam beke z typów, którzy na siłe dyskredytują sterydziarzy, bo bez nich forma 2/10 to maks na co ich stać

 

ej kobik długo walczyłeś o tą formę z delfinem ? bo dla kogoś z dobrą genetyką to pół roku makdonalda i pompki    

 

zauwazylem, ze jest jeden glowny filar na ktorym kazub opiera budowanie miesni - mcdonalds.

Ten to ma przemiane materii!

 

poczekaj, aż zobaczysz mnie po CAŁYCH 3 MIESIĄCACH TRZYMANIA MICHY I KREATYNIE  :daddy:

 

 

 

Nabic takie cos ale w rozlozenou na x lat a nie (pipi)vvvvva w rok

 

żadne sterydy nie dadzą takiego progresu. ŻADNE. matoły. we wróżki też wierzycie ? jeśli nie wsiadł do tej maszyny z kapitana ameryki, to musiała zadziałać pamięć mięśniowa przy udziale końskich dawek, jak litwin pisze

 

 

Zwykły lamus idący na skrót.

 

no ale całkiem prawdopodobne, że zanim sięgnął po cokolwiek, to był w lepszej formie, niż ty kiedykolwiek będziesz nawet po jego zastrzykach i maszynie z kapitana ameryki  

Odnośnik do komentarza

Nie Kazub. Sobie tylko trololo. Faktem jest ze sterydy trzeba umiejetnie wykorzstac. A jesli ma sie predyspozycje do tego sportu to jeszcze lepiej.

 

No nie ma foty na podobnej pozie delfina zanim zaczalem ale bylem wtedy niespelna 70kg leszczem. Na krecie mnie tak porobilo i mutant masie.

 

Nie czepiaj sie. Kochajmy sie.

Odnośnik do komentarza

Zwykły lamus idący na skrót.

 

no ale całkiem prawdopodobne, że zanim sięgnął po cokolwiek, to był w lepszej formie, niż ty kiedykolwiek będziesz nawet po jego zastrzykach i maszynie z kapitana ameryki  

 

 

Sugerując sie zdjeciem po prawej raczej troszke popłynąłeś z marzeniami bo juz wygladam lepiej bez zastrzyków. Chyba ze tak jak pisał litwin zadziałała pamiec miesniowa i jakies te 3 -5 lat temu był ogromnym dzikiem. Nie wiem sugerowałem sie jego aktualnym zdjeciem i zdjeciem sprzed roku pozdrawiam. 

Ale kanabis by więcej wudy bez popity wypił., zawsze coś

 

Co to jest wuda?

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Animal flex :banderas: kupiłem raz tubę jak mi kolana strzelaly. Obsralem się jak zobaczyłem ile tabsow w dawce. I jeszcze jeden koks w sklepie mówił że nie ma w sprzedaży bo nielegalnie lol

Bo mamy tak głupie przepisy że 500 mg MSM na porcję to już lek a nie suplement,dlatego Flex jest zakazany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...