Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze ćwiczę w klapkach, bez skarpet - jest przewiewnie i w ogóle :( Ciężko by mi było buciory jeszcze do plecaka upchnąć, gdy i tak biorę ciuchy na przebranie się w biurze po rowerze. Nigdy specjalnie problemu z równowagą czy tam stabilnością na podłożu nie czułem.

 

niech ktoś mu wytłumaczy bo nie chce być znowu niemiły.... 

Odnośnik do komentarza

A normalnie wyjasnic nie umiesz? Tylko "wyjasnijcie mu bo ye.bne" no brawo. Chodzi ci o to, ze cwiczenie w klapkach to glupota (byc moze, ale np. nogi cwicze glownie na maszynach), czy ze pozaluje, jak mi cos spadnie na stope?

 

Po prostu wyjasnij. Ot tak po prostu, slowami, po ludzku.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie. Tylko ze w tych klapkach ofkors nie robie przysiadow, martwych etc. (moglem doprecyzowac) jeno cwiczenia niewymagajace rownowagi.

 

Nosz chyba nie spadne z lawki wyciskajac na klatke, bo mam klapy na stopach? Ani nie przewroce sie robiac bicepsy hantlami. Albo na modlitewniku. Albo... (etc).

 

Lubie konstruktywna krytyke, ale takie "trzymcie mnie bo ja mondry inni gupi" to suabe jest.

Odnośnik do komentarza

Przypałowo to było jak raz koleś przyszedł prosto z basenu na siłownianą bieżnię - w samych mokrych slipach i boso xd

I tak sobie biegał nagi grubasek, kapiąc dookoła.

Moja siłka jest każulowa, sporo nerdów (jak i sporych kolesi) tu przychodzi w klapach, więc nie czuję się wyróżniony i jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało :dunno:

Jeśli jest jakieś przeciwwskazanie zdrowotne (zła postura, kręgosłup, ryzyko poślizgnięcia) etc. to chętnie posłucham. Jeśli "haha siara bo w klapkach" to wracam dalej upychać klapki do plecaka, tuż koło spodenek i koszulki t-shirt.

Odnośnik do komentarza

Moja żona wyraz z siostrą od 3 miesięcy ostro pakują. Wcześniej chodziły nad jakieś aero, tabaty, power body i nic, kondycja na plus, trochę fatu na minus ac teraz lecę Push i pull 2x w tyg i 1x na jakieś schody, wiosla czy inne rowerki i sylwetka nie do poznania. Dodam, że jemy to samo ale ja w większych b ilościach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...