Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zawsze beczke jak tacy idą i nosza te torby wieksze od nich. No ale lans jest , na silownie idą, od razu widac. Niestety narazie tylko po torbie :(

 

I jeszcze ten ich majestatyczny chód pakera xD

A w czym maja nosic szmaty i buty? W reklamowkach z biedry, bo elita uwaza ze nie sa tego godni? Wozenie sie jest rownie irytujace u szczypiorow jak i kanabisowych kulek. Mielismy kiedys w robocie zalanego lolka co sie wozil to sie go zapytalem czy ma jedna noge krotsza czy takie wielkie jaja ze sie tak buja. To tez sie obrazil i potem nie chcial gadac.

Ostatnio jak bylem na plazy to pelno bylo niedo(pipi)ow ktorzy poruszali sie jakby mieli cos nie tak z osrodkiem motoryki i nie mogli utrzymac rownowagi. Zastanawialem sie wtedy czy jak sie pakuje to takie poruszanie sie wpisane jest w ten sport? Odechcialo mi sie cwiczyc na tydzien bo ilekroc lapalem za hantle to widzialem oczami wyobrazni tych debili. Na szczescie mi przeszlo :D

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, ale karuzela polactwa sie kreci tutaj w najlepsze. Sami experci, JA najepszy, JA wiem lepiej. cwiczysz na maszynach? Ty PEDALE 1. Masz 190 jestes szczuply i grasz w kosza? NIEWAZNE koksuj KU.RWO, masz byc BYDLE, a okoliczne dresy musza sie klaniac na dzien dobry. W spodenkach na silownie? UMRZYJ! I ŻRYJ klapki ch.uju. Itd itd

 

CW ma juz chyba lepsze standardy, bo tam dla beki sie pisze. No ale SIRIUS BIZNES te koksowanie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, ale karuzela polactwa sie kreci tutaj w najlepsze. Sami experci, JA najepszy, JA wiem lepiej. cwiczysz na maszynach? Ty PEDALE 1. Masz 190 jestes szczuply i grasz w kosza? NIEWAZNE koksuj KU.RWO, masz byc BYDLE, a okoliczne dresy musza sie klaniac na dzien dobry. W spodenkach na silownie? UMRZYJ! I ŻRYJ klapki ch.uju. Itd itd

 

CW ma juz chyba lepsze standardy, bo tam dla beki sie pisze. No ale SIRIUS BIZNES te koksowanie.

Buahaha cw dla beki . Przeciez to najbardziej banorodny dzial. No jak sie pisze dla beki raczej tak by nie bylo.

Odnośnik do komentarza

Nieno luz. Wrzucilem zdjecie wlasnie zeby zaczelo sie cos dziac, spojrz jakie podpisy wrzucilem , na luzaku, raczej dla jajec. Wyszly gwiezdne wojny. Taki urok spartakusa, THIS IS SPARTA. Pobedzie tak ze dwa dni, ucichnie, i znowu wrocimy do glaskania sie po bickach :-)

 

Przynajmniej ja to tak odbieram, nie wiem byc moze niektorzy zbyt mocno biora do siebie ten dzial.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...