Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja patrzę na swój kręgosłup to jednak muszę odstawić przysiady i mc, a szkoda, bo przysiady bardzo bardzo uwielbiam robić :/

 

Ehh na basen trzeba zacząć chodzić, drążek kupić. No i do specjalisty się w końcu przejść na jakąś rehabilitacje czy coś, bo jak nie to na starość na wózku wyląduję :/

 

a co Ci dolega? hiperlordoza?

Odnośnik do komentarza

Nie ćwiczyłem już 1.5 miesiąca i czuję się fatalnie mimo, że przybrałem 5kg i teraz mam 68 na wadze. Powinienem czuć motywację zatem, ale jej nie mam. Karate też odpuściłem i byłem na jednym treningu w listopadzie, to myślałem, że wyzionę ducha a jeszcze we wrześniu mówiłem, że to rehabilitacja i trzeba poszukać czegoś mocniejszego. Właśnie skończyłem trening i nie mam zamiaru teraz odpuszczać, 1.5 miesiąca to aż za dużo przerwy. Tam gdzie mięśnie jest gorące ciało a tam gdzie zalane to czuję chłód, masakra co za syf :P chyba po stracie roboty mnie lekka deprecha przycisnęła, ale najwyraźniej już koniec. To takie moje małe przemyślenia :P

Odnośnik do komentarza

Mi dzień bez sportu wystarcza, żeby się ch.ujowo czuć. Trochę jak nałóg.

 

Ale też tak masz, że 2 dzień bez ciężarków czy "głupiej" rozgrzewki i wszystko cię potrafi napierdalać? Tylko jak mnie np. plecy bolą porozciągam się, jakieś manewry na drążku i jak nowy. o_O Nie da się ćwicząc nie nakurwiać dłużej bo boli wszystko.

 

Mam wolne od soboty - 5 dzień w domu i codziennie coś ćwiczę, nie mówię, że codziennie pełen trening ale w wolne i tak drążek i choćby spięcia brzucha. :P Trochę jak nałóg.

Odnośnik do komentarza

 

Mi dzień bez sportu wystarcza, żeby się ch.ujowo czuć. Trochę jak nałóg.

Ale też tak masz, że 2 dzień bez ciężarków czy "głupiej" rozgrzewki i wszystko cię potrafi napierdalać?

U mnie to raczej poczucie, że odcrazubjestem słabszy.

 

 

Kabi, a nie boisz się, że Ci zaje.bią ten sprzęt z działki? U mnie to nawet grabie i gumiak i znikały.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mi dzień bez sportu wystarcza, żeby się ch.ujowo czuć. Trochę jak nałóg.

Ale też tak masz, że 2 dzień bez ciężarków czy "głupiej" rozgrzewki i wszystko cię potrafi napierdalać?

U mnie to raczej poczucie, że odcrazubjestem słabszy.

 

 

Kabi, a nie boisz się, że Ci zaje.bią ten sprzęt z działki? U mnie to nawet grabie i gumiak i znikały.

 

 

jak ja mam kraty w oknach xD Jak w pie.rdlu

Poza tym łatwiej jest zaj.ebać butle z gazem czy konewke z obi niz jakies 200 kilo sprzetu

To juz tylko dla zorganizowanej grupy przestepczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...