Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze styczen mozna uznac za udany- mimo, ze treningi wznowilem dopiero 04.01. (i musialem najpierw nadrobic forme stracona przez 2 tyg. swiat), a w tym tygodniu zaliczylem jak dotad tylko jeden trening, z pomiarow wychodzi:

- klata: +4 cm

- bandzioch: -2 cm

- ramie: +1 cm

 

Przy tym masa wlasciwie bez zmian, ale:

- BF: ok. -0.8 kg

- muskle: ok. +0.9 kg

 

No i do tego wzrost sily/obciazenia treningowego (w porownaniu do stanu sprzed swiat):

- klata: +5 kg

- bary: +5 kg

 

Dokladnie to, o co mi chodzi: nie interesuje mnie ostre masowanie, a potem hardcorowe redukcje- probuje raczej stopniowo, krok po kroku zwiekszac mase miesniowa, jednoczesnie redukujac fata. Jezeli dam rade utrzymac ta tendencje (i intensywnosc treningow) oraz unikne kontuzji przez nastepnych pare miesiecy, to w okolicach sierpnia powinienem mniej wiecej osiagnac docelowy wyglad. Wiadomo, ze im dalej, tym bedzie trudniej, ale mimo wszystko styczen byl budujacy (i zaskakujaco dobry).

 

...a przy tym wszystkim udalo sie jeszcze od wrzesnia z powrotem zbic cholesterol do zayebistego poziomu, poprawiajac tez jednoczesnie stosunek HDL/LDL.

 

I najlepsze:

wszystko to pomimo wpyerdalania nadal calkiem sporej ilosci slodyczy i generalnie nie odmawiania sobie niczego. 

 

:banderas:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ale ze co, wezmiesz moje poprzednie zdjecie do porownania i policzysz piksele, zeby sprawdzic, czy w tym bicku faktycznie 1cm przybylo czy jednak tylko 0,5?

Jakos nie widze, zeby tu ktos spamowal fotami co pare tyg.- jak sie zblize do docelowej formy, to na pewno cos wrzuce, spokojnie.

Zapisz w dxf lub dwg to w pracy to ogarnę
Odnośnik do komentarza

Alko to alko nie cukry. Puste kalorie ktore organizm spala w pierwszej kolei jesli sie przy nich żre to kalorie z żarcia idą do spalenia przez organizm w drugiej kolejnosci co zazwyczaj powoduje odkładanie sadła. 

 

Nie wiem jak mozna chu.jowo wygladac, wiosna zaraz idzie i jeszcze zamiast ostro trenowac i jesc jak najlepiej zachlewac pałe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...