Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

U siostry stwierdzono reumatoidalne zapalenie stawów będące następstwem życia w wysokim stresie. Obecnie przyjmuje zapisane leki, ale czy jakaś suplementacja pomogła by w leczeniu, np. Animal Flex?

 

Moja matka ma to samo, po animal flexie czuła sie mowila zaje.biscie. Tylko ze duzo tych tabletek do łykania :/ 

 

Zalezy co twojej siorce przepisują za leki, jak takie gów.no jak mojej matce gdzie nawet joint theraphy ma lepszy skład to kup jej tego animala, ulzy jej troche.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, to wezmę jej tego Animala, mam nadzieję, że nie przestraszy się wyglądu tabletek bo jak ktoś tutaj pisał wyglądają jak składane przez amatorów hehe. Nie pamiętam nazwy tego co jej lekarz przepisuje, ale czasem jest ok a czasem dłoń jej spuchnie i puszcza dopiero po paru godzinach. O żelatynie też jej wspomnę, thx.

 

edit. Widzę, że są saszetki i tabletki do wyboru, co lepiej kupić?

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

 

Skład fajny ale ma DAA,to coś tak jak z kreatyną w stackach pw gdy jej nie chcesz brać.

Opinia jak na BF.

Dlaczego to daa jest takie niepożądane?

 

Bo nim wysycasz,a jak akurat masz przerwę to lipa.Na mnie najlepiej działa,jeżeli chodzi o libido agmatyna(1-2 gramy) i tribulus 90 z olimpa(6 kapsów).

Odnośnik do komentarza

 

 

Skład fajny ale ma DAA,to coś tak jak z kreatyną w stackach pw gdy jej nie chcesz brać.

Opinia jak na BF.

Dlaczego to daa jest takie niepożądane?

 

Bo nim wysycasz,a jak akurat masz przerwę to lipa.Na mnie najlepiej działa,jeżeli chodzi o libido agmatyna(1-2 gramy) i tribulus 90 z olimpa(6 kapsów).

 

 

takie cos?

f-olimp-tribusteron-90-tribulus-terrestr

 

zamaist 2 dziennie brałeś 6?

Odnośnik do komentarza

Tak,dwie słabo czuć,po 6 libido się rozkręca,teraz jest w niebieskim opakowaniu.To jak miałeś długą przerwę od DAA to środek super,ale jeżeli ktoś jadł niedawno to odpada.Zresztą do DAA trzeba mieć vitex na prolaktynę,bo podnosi.

 

No to chyba sobie wezmę na próbę za jakiś miesiąc-dwa.  Nic nigdy takiego nie stosowałem, najwyzej nie kupie nowej gierki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...