Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

No ale Liti przeciez nie zaprzeczysz ze czołowka mr olympia ma wyje.bane brzuchy w porownaniu do czasów Arnolda. 

 

A lazar, castro i reszta maja sylwetki wrecz idealne. Ze swietnym brzuchem.

Ale ja się odnoszę do filmiku,bo pokazał tam dwóch typów,jednego który siedzi i drugiego ze ściągniętym pasem,każdemu z nas wywaliło by bęben w takiej pozycji.

Odnośnik do komentarza

kanabis tak racja ale w takim kierunku rozwija sie ekstremalna kulturystyka. Ludzie chca to ogladac, co nie znaczy ze chca tak wygladac. Rowniez uwazam sie max formy Arnolda to ideal imo ale czasy ida do przodu. Przed Arnoldem tez byly czasy mniejszych kulturystow. Kolej rzeczy.

Nie no wiadomo, teraz musi byc wszystko jak najwieksze ;) 

 

W mniejszych dawkach :D widać obeznanie w temacie . A ja myślałem że to od HGH może wybić bęben a nie dużych dawek teścia.

 

HGH i insulina ponoc 

Odnośnik do komentarza

Zaczynam rozumieć fenomen męskiej sylwetki,ludzi męczy robienie ekstremalnej masy a wybierają dyscyplinę gdzie liczy się estetyka i proporcje(pomijając ich fryzury).Prawda jest taka że w kulturystyce decyduje kasa,jak nie stać ciebie na duże dawki i to najlepszych środków to nigdy o nic nie powalczysz.

Odnośnik do komentarza

To są piekne sprawy. Ja tez biegam po wale gdzie tylko polany , łączki , stawy. A to sie lisa zobaczy, a to sarenke, zajączka. ptaszki cwierkaja cos pieknego , ludziom mieszkajacych w duzych miestach nie dziwie sie ze maja uraz do bieganai jak musza biegac po miescie czy w parkach jak zwierzeta. gdzie taki lisa spotka, na tvnie conajwyzej


Ciekawostka : Na tych polanach tez chodziłem zbierac grzybki halucynogenne 

Odnośnik do komentarza

No o niej mowa. Idiotyzm.

 

Jak mieszkałem w centrum to po klifach lubiłem biegać. Polanka redłowska i dalej.

Nie wiem,nie oceniam,chyba ma wiedzę co może robić,zresztą pierwsza nie jest co ciężarna i pakuje.Co do Gdyni to praktycznie miasto w lesie,gdzie się nie ruszysz to lasy i parki krajobrazowe.Po plaży mnożnik jest *1,8 ;) bo tam piach spowalnia.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...