Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

 

To oni mają wiedzieć co zrobić bo obiecali a ja głosowałem i teraz rozliczam skrupulatnie.

PO też rozliczałeś,bo z tego co pamiętam mieli nasi z wysp wracać,tak dobrze miało tu być.Albo podnoszą wiek emerytalny by nie zabierać z OFE,a po pół roku i tak to zrobili.

 

 

PO był fatalnym rządem i teraz czekam żeby wystawić notkę PISowi, ale jeszcze trochę czasu mają jakby nie było. Na chwilę obecną piszemy o aktualnym rządzie.

Odnośnik do komentarza

http://facet.wp.pl/szymon-urban-i-jego-muly-i-brokuly-6025194246521473a
 

W związku z tym, że jestem osobą, która ma duże zapotrzebowanie kaloryczne na dzień, jadłem sporo ryżu (dochodziłem nawet do 7 woreczków dziennie!) i mięsa, a na warzywa nie było już zwyczajnie miejsca. Szybko pojawiły się takie dolegliwości, jak zgaga, nadkwasota itd

 

:reggie:

 

7 worków ryżu dziennie, tona mięsa i biedny już warzywek nie zmieścił, więc zrezygnował z mięsa xDD I to ma być wzór, trener personalny i ikona m i ę ś n i? Spodziewałem się kabana na miarę Sajad Gharibi

 

94d5303841143ac5eb20c5ce1b435f12455c9b7c

 

Czemu on sobie robi selfie i się chwali mułami, skoro wygląda jak przeciętny czesław z mielna, a już na pewno gorzej niż większość szpartakusów tutaj :wujaszek:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Właśnie wróciłem z siłowni i coś czuję, że bez przynajmniej jednej godziny z trenerem będzie lipka, bo co z tego, że mam plan jak pewnie wszystkie ćwiczenia wykonuję niepoprawnie. 

na strong lifts masz wszystko elegancko pokazane (najwazniejsze zlozone cwiczenia.) wiadomo, ze samemu ciezko ogarnac, ale moze z kumplem - by Cie poprawial i wylapywal gdzie sie garbisz itd. 

 

ja kiedys wydałem 150 zł za 1h z trenerem i (pipi),NIA ogolnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...