Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Crossfit spoko chociaz dziewczyny jakiś ruch mają. Kto chce kondycji niech w sporty walki idzie , sam zaczynałem od jj a potem muay thai aż stwierdziłem że przy 45kg jednak wypada wpierw zostać górą mięsa. Crossfitu nie hejtuje bo wiadomo każdy ma ochote podskakać ze sztangą wypić potem jakiąś kawke w starbucks i oyebać jakiegoś ogórka z marchewką na ciepło więc bez spiny Panowie.

Odnośnik do komentarza

po dobrym crosficie pewnie większość z was zesrała by się na miętową.

 

sam nie trenuję crosfitu.

 

też bym się zesrał. 

Jak każdy trening interwałowy.Tak samo będziesz miał jak zrobisz obwodówkę na wolnych ciężarach,ćwiczenie po ćwiczeniu.Można odwrócić i powiedzieć że crossfitowiec się obsra jakby miał siady na serię zrobić ze 140 kg.Mi się w cross ten hype nie podoba,że to nie wiadomo jaka mobilność i sprawność,a jak patrzę jak kaleczą technikę lub zarzucają się na drążku to aż mnie barki bolą.Trening siłowy zawsze będzie podstawą do budowania każdej innej sprawności-czy to sprinty na 100 m czy piłka nożna.

Odnośnik do komentarza

No ale po co sie osmieszac crossfitem?

 

Idzcie na powietrze, przy(pipi)cie trening interwalowy zalozmy 8 powtorzen 20 sekund sprintu na 100% minuta truchtu i tak 8 serii. Wyrzygacie pluca.

 

Choc moze db cooper by nie wyrzygal wiec troche sie dziwie ze mowi ze z jego wytrzymaloscia croossfit by go zabil. Obstawiam ze klamie.

 

Wiadomo , dziewczynom o hipsterom mozna wybaczyc ale forumowym spartakusom?

 

Jakbym mial czas na jakies fanaberie to zdecydowanie zajalbym sie albo muay thai albo kalistenika a nie swirowaniem pawiana

Odnośnik do komentarza

no ja na nic innego też już czasu nie mam, bieganie, siłownia i basen mi w zupełności wystarczą żeby nie stać się tłustym wieprzem. 

 

a wytrzymałość biegowa to też pewnie nie to samo co w takim crossie, początki na pewno lekkie by nie były. 

 

ale takiego wieprza to ty szanuj 

(pipi)ac crossfity, ide na karate, 10 walk po 2 minuty i nie mam sily na nic po tym.

karate jak tam się nawet po twarzy nie biją

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

no ja na nic innego też już czasu nie mam, bieganie, siłownia i basen mi w zupełności wystarczą żeby nie stać się tłustym wieprzem.

 

a wytrzymałość biegowa to też pewnie nie to samo co w takim crossie, początki na pewno lekkie by nie były.

ale takiego wieprza to ty szanuj https://www.youtube.com/watch?v=7vUo6mmYbAA

(pipi)ac crossfity, ide na karate, 10 walk po 2 minuty i nie mam sily na nic po tym.

karate jak tam się nawet po twarzy nie biją
W jakichs tam ch.ujo stylach pewnie nie, ale w kyokushin jak jest ogarniety sensei to kupuje sie rekawice i jazda. Poza tym wolalbym dostac z piachy niz obrotowe na leb, bo one juz sa w trakcie sparingow. Zreszta nie trzeba uderzac na glowe, zeby kogos wykonczyc. Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...