Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Ale uważasz że ten z filmiku ma opisane przez ciebie schorzenie?Bo ja znam podobnie zarośniętych ludzi,nawet gorzej,bo te włosy są twarde,czyli wyglądają jak szczecina i mieli tak jak zawsze.Szybko zaczęli dorastać,szybko też łysieć w miejscach androgennych(zakola,czubek głowy) ale zaczęli mieć włosy w innych częściach ciała obficie(klata,barki i plecy) a ja dołożyli cykl na teściu to już w ogóle.No i bóle prostaty,co by wskazywało na dużą konwersję do dht.Ból ustępował nawet po lekkich blokerach jak palma sabalowa.

Odnośnik do komentarza

Nie no przecież napisałem w poprzednim poście, że koleś (raczej, bo jedyne co wiem o nim to wygląd na tym video) nie ma hipertrichozy, tylko obstawiałbym tak jak ty nadmiar dht ;).

Moja odpowiedź tyczyła się tylko pytania sharka czy takie coś jest możliwe genetycznie i:

1) jest m.in. przez hipertrichoze i wtedy nie ma to podłoża hormonalnego, tylko czysto genetyczne

2) nadmiar dht połączony z dużą ilością receptorów na dht, co może być skutkiem albo kokszenia, albo również może być warunkowane genetycznie w jakiś skrajnych przypadkach

Odnośnik do komentarza

To ogólnie genetyka,np. kulturyści którzy mają więcej receptorów androgenowych,robią się bardziej na niższych dawkach koksu niż ci co mają ich mniej a biją więcej.Wiadomo sterydy to tylko sygnały,bo doszło do odczytu informacji musi być przełącznik.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

jesli ktos uwaza, ze zawodowcy nie sa opoznieni, niech obejrza Cialo Idealne na netfliksie xD

Placze xD

To jak oni probuja sie madrze wypowiadac, to najlepsza komedia jaka ostatnia widzialem xd

Bog i silownia panowie.

Bog i silownia.

 

edit: o (pipi)a, jaki zwrot akcji na koncu xD

In loving memory of greg plitt

 

 

17 stycznia 2015 r. został potrącony przez pociąg w Burbank i zmarł[20]. Jak podaje tmz.com, jeden ze świadków twierdzi, że Plitt miał ze sobą kamerę i być może był w trakcie nagrywania nowego wideo z ćwiczeniami[

 

Pewnie wyebal sie na tory i robil pompki xdddd

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Tak apropo martwego ciągu , beka z tych co mówią że to podstawowe ćwiczenie i bez martwego nie można rozwinąć porządnie pleców. Pewnie mówią tak ci co się podciągać nie potrafią , powinni w trójbój siłowy dać wycisk na klatkę, siady i podciąganie szerokim chwytem , jestem ciekaw czy chociaż raz by dali radę. Łammy zasady panowie , ja doyebałem plecy bez martwych mój ojciec nie robił przysiadów a miał do(pipi)ione nogi . 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też myślę, że podciąganie jest najlepsze na plecy. No, ale martwy to wielostaw, więc w fbw to jednak podstawa jest. Inna sprawa, że chyba nie jestem do tego ćwiczenia stworzony, plery napierdalajom, że aż smutno się robi. Zmniejszyłem ciężar i było git, ale po dwóch tygodniach dokładania ciężaru ból wrócił :( No i nie wiem, po deloadzie będę próbował szlifować technikę, albo zacznę sumo robić lub odpuszczę to ćwiczenie i czymś innym zastąpię ;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...