Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie skonczylem tren po 3miechach przerwy i jest pompka. Bialko chlapniete, teraz omlet na jajowie z serem i szynka. Jutro na 6do roboty i pewnie ledwo wstane.

3 miesiące między cyklami to wydaje mi się że jednak za mało na to by gospodarka hormonalna się ogarneła , do tego tren który co by nie było jest mocny jak sam SKUHWYSYN.

Odnośnik do komentarza

No pewnie. Cos slaby byl ten trenig chyba bo zakwasow po trzech miechach prawie zadnych tylko uczucie wypompowania, wczoraj to nie mialem sily rak podnosic na koniec. Chyba, ze jutro zacznie mnie wszystko bolec bo oprocz tego przyjemnego spiecia na ciele to zakwasow brak.

 

Edit. No i apetyt mi sie podkrecil wyraznie.

 

Edit 2. Zjadlem wiekszy posilek i zakwasy uderzyly, xD

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zmierzyłem sobie klatę i talię, w klacie 117, w tali 91, także jest całkiem nieźle. Żałuję, że ten środek klaty taki tragiczny, bo by to naprawdę dobrze wyglądało już teraz. Mam nadzieję, że po redukcji zejdzie mi z talii kilka cm, a wiele w klacie nie stracę, to efekt może być niezły. 

 

A, w bicku 40/41cm.

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę do Calypso,bo tam honorują Be Active, które jest dla uczniów i studentów. Dużo gimbów przyłazi i świruje... ale jakoś mi nie przeszkadzają. Chyba wolę, żeby takie randomy chodziły na siłownię, niż ćpały, kradły, albo leżały z chipsami na kanapie. Jak jestem w UK i idę ulicą to czasami aż żal jak ludzie wyglądają, w dodatku młodzi. Zapuszczeni są tak, że ledwo idą, a w ręce oczywiście baton, fast food i obowiązkowo napój gazowany. W Szkocji co druga osoba w centrum handlowym idzie w ręku z napojem Iron Blu, to chyba jakiś ich napój narodowy, oczywiście prawie 3 łyżeczki cukru w 100 ml. Ja jednak wolę modę fit u nas i tłok na siłowni, niż takie widoki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...