Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Często są filmy jak ludzie mdleją po martwych czy innych ćwiczeniach . Nie rozumiem tego , kiedy odcina mnie i już robi się ciemno przed oczyma albo opieram się o coś a jak nie mam możliwości siadam jak najszybciej na ziemi by się nie rozyebać . 

Odnośnik do komentarza

Jak można być 10 miesięcy na redukcji no jak?

Ja jestem na redukcji od lipca. Miałem tylko teraz, nie "cheat day", a "cheat dwa tygodnie". I to takie dwa tygodnie że po prostu zamiast czegoś zdrowszego żarłem np w KFC. Kalorie się zgadzały. Wszystko można jak się chce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co Ci crossficiarze to nie mam pytań.

 

Wczoraj były dwie typiary i jeden typ, swoiki sztangami i boksami zajęli prawie cała salkę do wolnych ciężarów. Oczywiście każde znich miało na nogach Reeboki do crossfitu i koszulki z jakimiś crossfitowymi hasłami. Ich ćwiczenie polegało 2 powtórzeniach podrzutu sztangą , a potem wskakiwaniu na boks, w przerwie leżeli na podłodze. Co to ma na celu?

Odnośnik do komentarza

Na siłowniach przeważnie są specjalne strefy dla crossfit-owców i zawsze powinno tak być. Jeśli przyjdzie jakiś laik na siłownie to nie chce żeby utożsamiał mnie z tymi ludźmi , najlepiej jakby mieli inne wejście na siłownie a prysznic z toaletą gdzieś tam za budynkiem. Pozdrawiam 

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Na siłowniach przeważnie są specjalne strefy dla crossfit-owców i zawsze powinno tak być. Jeśli przyjdzie jakiś laik na siłownie to nie chce żeby utożsamiał mnie z tymi ludźmi , najlepiej jakby mieli inne wejście na siłownie a prysznic z toaletą gdzieś tam za budynkiem. Pozdrawiam 

u mnie tak bedzie od poniedzialku, pietro nizej przeniosa crossfitowcow, nie zebym mial cos do mniejszosci, ale niech bawia sie w swoim gronie. 

Odnośnik do komentarza

Ch.uj z crossfitem. U mnie na centrum kupilismy za ponad 20 tysi maszyne do pomiarow tluszczu, nawodnienia, masy miesniawej itp. G.owno oblicza nawet wage pojedynczych konczyn, ich zatluszczenie czy % tkanki miesniowej. Plus np BMR czy objetosc tluszczu trzewnego. Wszystko elegancko zapisuje i wysyla na serwer. Wieczorem w domu mozesz sie napawac statystykami, zakladac cele i patrzec jak rosniesz, albo nie  :D

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...