Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to prawda ale chodzi mi o to że jak zaczne omijać kurczaki i ryby bo złe , nabiał bo zły , gluten to śmierć , ryż plastikowy... To okazuje się że za bardzo nie ma co jeść .

Oj można, omijam wyżej wymienione produkty (oprócz ryżu) od 9 lat z małą przerwą i mam się całkiem dobrze.

 

 

Wiejskie jaja smakuja zupelnie i aczej niz sklepowe. Ale nie sadze zeby mialy inny aminogram  ;)

 

Szarku wiem o co chodzi, tak czy siak lepiej zjesc jak najmniej przetworzone zarcie i nie przejmowac sie jakims gadaniem bo do wszystkiego idzie sie przyj.ebac.Im mniej przetworzone tym lepsze.

Bo niestety współcześnie we wszystkim jest tzw "chemia", no chyba że ktoś sobie mieszka na wyspie na Pacyfiku i ma własny ogródek:D
No właśnie, najlepiej jeść jak najmniej przetworzone, choć niestety takich rzeczy coraz mniej.
Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

A ja wielokrotnie czytałem o tym, że z wolnego wybiegu mają nieporównywalnie lepsze wartości odżywcze, wielu znanych fit postaci też tak sądzi, choćby Da Costa, a on dużo mówi o jedzeniu. Z resztą, dla mnie nawet te z wolnego wybiegu mają lepszy smak, bardziej jajeczny.

ale kto to jest ten da costa,  ma jakies laboratorium w domu?

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

No wchodzisz na wagę i masz 80 a za sekunde 82, potem 78. Wszystko na jednej powierzchni, bez ruszania sprzetem, bez międzysrania xd

 

Kupilem budzetowke (ale dobrze oceniana na ceneo, gdzie właśnie drozszy zelmer miał opinię niedokladnej) i jest taki sam badziew jak kazda marketowka.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Mam juz chyba z 5 lat jakas za 50zl i wazy z dokladnoscia do 0,1kg. Zadnych wahan nigdy nie bylo. Mowi zawsze jak jest.

 

Musisz chyba miec pecha.

 

Na kuchennej mam np tak ze gramy zaczynaja sie cofac w czasie rzeczywistym xd dlatego musze szybko wazyc ale tak to tez soox, jakies guvno z allegro za 25zl.

Moim zdaniem nie ma co bulic wiecej niz 50-70zl za wage. Opieraja sie tak naprawde na tym samym a te drozsze maja bajery w postaci bf czy wiekszej skali dokladnosci ktore sa w rzeczywistosci zbedne i chu.ja warte.

Odnośnik do komentarza

Ja mam (pipi)ową, wchodzę kilka razy i za każdym razem pokazuje co innego, może bateria się wyczerpuje ciul wi. Chociaż na redukcji opracowałem patent, że od 7 do 10 wejścia pokazuje mniej więcej tak samo, więc taki wynik zawsze wpisywałem, teraz już cierpliwości nie mam i zastanawiam się nad wagą która zamiast cyferek pokazuje taką kręcącą się tarczę i wskazówkę, ale czy to dobrze będzie działać to ja nie wiem ehh :/

Odnośnik do komentarza

Mam wage z biedry i czasem tez ma odskoki. Jak sie bateria wyczerpuje to pierwsze wazenie bywa mniejsze o 2kg od kolejnych. Dlatego tez waze sie 3 razy pod rzad :D pamietam ze wagi z lidla byly dosyc czesto u nas reklamowane. To bylo 7lat temu wiec technologia wagowa mogla pojsc do przodu.

Dopoki sie sprezyna nie wyrobi napewno

Na takie sytuacje jest z tylu pokretlo zeby wyrownac braki/nadwyzke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...