Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie niestety betonoza plus kosz też na betonie. Przy 92kg stawy muszą być zachwycone :rayos:. Kolana czy biodra to jeszcze nienajgorzej ale stawy i wiezadla w stopach dość mocno się odzywają.

 

Z tym lasem to ciezka sprawa, bo nie mam nigdzie blisko plus mam bzika na punkcie kleszczy i nie czułbym się tam komfortowo. Bieżnie wokół stadionów są dla stawów tak samo obciążające jak zwykły beton?

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest lepsze niz beton :doom:

Tak tartan jest spoko. No i tak jak mowie kup jakas masc rozgrzewajaca i smaruj nia stawy przed pojsciem na kosz. Zawsze to pomoze lekko rozgrzac staw przed eksploatacja. U mnie akurat stawy skokowe czy achilles bez zarzutu ale mocno je wzmocnilem biegajac w butach bez amortyzacji (nie po betonie ofkors), za to kolana dokuczaja no i teraz ten jebany lokiec xd 

 

Ta rozgrzewajaca masc moze byc konska, nie musi byc bengay. Sam nim smaruje w ostatecznosci bo tego chujostwa domyc sie nie da, a kot to z daleka spierdala xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.08.2024 o 23:31, maciucha napisał(a):

Chłopaki jak u was z regeneracją stawów/więzadeł? Ostatnio troche zwiekszylem aktywność ze względu na pogodę i na tydzien gram 1-2 razy w kosza, raz biegam (3-8km w zależności od zmeczenia), 1-2 razy (w zaleznosci od liczby gier w kosza) pływam na basenie.

Muszę przyznać że zwłaszcza po koszu dość mocno czuję stawy, ścięgna, wiezadla. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek wczesniej czuł achillesa, a ostatnimi czasy zdarza się.

Czy to już ta mityczna starość? Jakieś tipy odnośnie regeneracji? (Poza oczywistościami w postaci diety i snu)

 

z raz do roku robie sobie kuracje animal flexem. Kiedys jak duzo biegalem to zajechalem kolana, bo biegalem w chujowych new balance, zainwestowalem w lepsze buty, plus flex i przeszło

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja jeszcze jutro zamykam sezon duathlonem i planuje do konca wrzesnia juz tylko dwa razy rowerek i dwa razy basen w tyg zeby wyleczyc kontuzje :kekw:

Przywodziciel mi odpierdala a kolana i lokcie mam jak w tym memie, nie lewe i prawe tylko zdrowe i bolące. Dzis jak na dzialeczce zeskoczylem z drabinki to myslalem ze sie zesram tak mnie kolano zabolalo. 

 

Nie o taka starosc walczylem :nosacz2:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...