Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

 

120 a 180 to dosyc spora róznica.

Tyle że 180 miało być na raz,a zamiast tego zrobiłem 120 na 10 w wąskim rozstawie nóg.

 

 

ty tak serio ? 

 

 

dwie sprawy

 

tomi chłopcze. spuszczasz się nad wydajnością i mądre książki treningowe czytasz, ale nie znasz ku,rwa PODSTAW. ogarnij sie. po pierwsze primo, to w trakcie przerwy siedzimy wyłącznie po naprawdę ciężkich seriach, przeważnie siady, martwy, jakieś wiosła. chodzimy, rozciągamy się, lune zwisy przy barkach i plecaach, jakieś lajtowe wymachy, u każdego różnie. kontrolujemy oddech, głębokie wdechy i wydechy i przede wszystkim koncentrujemy się na założeniach treningu, myślimy o następnej serii, następnym ćwiczeniu albo nadchodzącym maksie do pobicia. koncentracja. nie dekoncentracja. nie chce tu odpyerdalać gadki motywacyjnej, ale chyba wiecie, o co mi chodzi. jeśli wydaje wam się, że mięśnie sobie a mózg sobie, to źle wam sie ku,rwa wydaje i bez dyskusji. spocznij i odmaszerować

 

druga sprawa. leginsy

 

jak swego czasu wkręciłem się w martwy i siady, to rozyebałem sobie kilka par spodenek (przysiad ATG). raz zapomniałem spodenek i rozyebałem sobie fajne spodnie. jak wrócę na dobre i wkrecę się znowu, to chyba se sprawie takie obcisłe gadki. w dolegających, dobrych, termoaktywnych koszulkach jest fajne czucie i ufam, że w jajościskach jest podobnie. ino szkoda, że pompy nie da się podejrzeć i nakręcić mocniej, zmotywować. ale chuy    

Odnośnik do komentarza

spuszczasz się nad wydajnością i mądre książki treningowe czytasz, ale nie znasz ku,rwa PODSTAW. ogarnij sie. po pierwsze primo, to w trakcie przerwy siedzimy wyłącznie po naprawdę ciężkich seriach, przeważnie siady, martwy, jakieś wiosła. chodzimy, rozciągamy się, lune zwisy przy barkach i plecaach, jakieś lajtowe wymachy, u każdego różnie. kontrolujemy oddech, głębokie wdechy i wydechy i przede wszystkim koncentrujemy się na założeniach treningu, myślimy o następnej serii, następnym ćwiczeniu albo nadchodzącym maksie do pobicia. koncentracja. nie dekoncentracja. nie chce tu odpyerdalać gadki motywacyjnej, ale chyba wiecie, o co mi chodzi. jeśli wydaje wam się, że mięśnie sobie a mózg sobie, to źle wam sie ku,rwa wydaje i bez dyskusji. 

wlasnie po to czytam, zeby podstawy opanowac. Do wiadomosci: jak wspomnialem, w przerwach w pierwszej kolejnosci przygotowuje obciazenie do kolejnej serii/cwiczenia, a jak zagladam do ksiazki dot.treningu, to tez zwykle po to, zeby sobie odswiezyc prawidlowe wykonanie biezacego czy nast. cwiczenia, takze ogolnie koncentruje sie na treningu wlasnie, a nie mysle o (pipi)e maryny. 

 

ale tak czy inaczej rzeczowy post, ktorego sie po Tobie szczerze mowiac nie spodziewalem, a takie zawsze mile widziane, takze podziekowal. Wezme te wskazowki pod uwage. Jeszcze jak sobie te inwektywy podarujesz, to moze nawet bedzie mozna normalnie porozmawiac.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Nowy konflikt. Aż iskrzy. 8)

Eee nasza miłość jest szorstka ;) Kabi próbuje mi dorównać w między czasie wyzywając od karłów,by chociaż trochę zapomnieć  ile nas dzieli  ;)

 

 

No jakies 15 cm.

No liti gdybym naprawde był złosliwy napisałbym ze z tymi 180 miales nadzieje ze nikt nie policzy obciążęnia , bo nigdzie nie sprostowales ze to jest 120 , takze no troche słabe. Nawet bardzo. No ale skoro mowisz ze siadziesz te 180 no to czekamy na filmik, bo kozak ciezar, nie to co 120 ktore nie wiem po co wrzuciles. Ale policzymy obciazenie, bo jestes taki troche kłamczusze widze.

Odnośnik do komentarza

No miałem nadzieję że się nie doliczysz,że zamiast 4 krążków po 20 kg są tylko 2 ;) A wystarczyło przeczytać opis pod filmikiem,no i widać że nigdy nie siadałeś wąsko 120 kg z takim rozłożeniem ciężaru,że tak bardzo go bagatelizujesz.Mogę specjalnie dla ciebie wrzuci filmik sprzed tygodnia,ze standardowym rozstawieniem nóg i 140 kg na 12,a to już wychodzi ponad 180 na raz.

Odnośnik do komentarza

hahahahah jezu liti wez nie pier.dziel takich rzeczy. Jak piszesz ze siadasz 180, to wrzucasz filmik ze siadasz raz 180 a nie ze 80 tylko 20 razy a to to samo. Nie chłopie , to nie to samo i dobrze o tym wiesz, bo siadac ze 120 na plecach jest ciezko, i to nie jest tak jak przy 60 ze dołozysz 10 kilo i nie odczuwasz róznicy, wtedy kazde 5 dodatkowe kilo to megatona, i dokładajac do 120 kilo jeszcze 60 to jest kur.ewska megatona. I dobrze o tym liti wiesz. Bijąc rekordy wyciskajac na klate 5 razy 100 kilo nie zapisujesz w dzienniczku supersajana ze wycisnales 120 , nie tak? 

 

Ja pojutrze wrzucam filmik z wyciskania na biceps 30 kilo stojąc na jednej nodze i zamknietymi oczami. Bedzie sie liczyc ze wycisnąłem na bicka 70? No wiesz , przleicznik utrudnienia i takie tam?

 

Tylko sie nie obrazaj liti bez spinki, wiem ze jestes silnym choc niewielkim wojownikiem ninja ale bez dymania kolegow spartakusow takimi rzeczami. Wierze ci ze siadziesz 140, nawet moze 150 by cis ie udało, ale 180 mysle ze koloryzujesz koleszko


Jak siadziesz 180 to wrzucam filmik naprawde jak wyciskam 30 kilo na jednej nodze I TO W LEDZAJNSACH.

 

Wiec jest o co walczyc!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...