Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

O kufa,kabi trenuj bo zobacz jak niewiele mi zabrakło do 180 ;) lol

 

https://www.facebook.com/mateusz.trzaskowski/videos/980619468646838/

 

Ja w przeciwieństwie do ciebie dotrzymuję słowa ;) I żeby nie było wiem że późniejsze siady na 140 były płytkie,ale to wina zniszczenia po próbie na 180.

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No było pół przysiadu wiec nie przesadzaj. No i specjalnie musiałes to nagrac jak jestes tyłem co? :/

 

Nie no ale szacun i za tyle. IMO 180 to i tak konkretny ciezar, moim zdaniem zbyt długo czekałes ze sztanga na plecach, moze wtedy by wyszedł cały siad. Przy takim ciężarze samo stanie juz męczy w  chu.j nogi , a ty długo zwlekałes.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa tydzien plusikowania jak ktos znajdzie mi ten filmik, był taki program chyba na polsat play, ogladałem go przypadkiem ale to akurat byla nieziemska beka i sie usmiałem. Była taka ładna dupeczka i typek ktorzy cwiczyli rozne rozciagania na dworzu. W sensie ze kolesiówa byla w topie i ledzajnsach i typek był w ledzajnsach ale mial bluzke z kapturem rózową. I ta dupeczka pytala roznych przechodniow , facetów "Ja ci sie podoba ten tylek?" A typy oł men shes hot i takie tam xD A potem ten koles co sie wyginał odwracal sie i zdejmował kaptur xDDDD Miny tych gosci bezcenne. Szukalem tego na youtube ale nie moglem znalesc cholera :/

 

Jeden czarnuch to jak sie ten typ odwrócił uciekł

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Gurwa, ja tak raz miałem w autobusie, siedziało coś w długich włosach i rurkach, nogi mega zgrabne, byłem pewien, że to typiara. To coś wstaje, a to był typ, jakiś emo gimbus obesrany. Jak mnie się wtedy wszystko cofnęło we mnie to nie mam pytań. Już chyba mniejszą odrazę bym do siebie poczuł jakby to 5-letnia dziewczynka była.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...