Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Przydaloby sie zebym wrocil na silke bo juz 3 miechy przerwy, spadki ze hoho i brzuchol znowu do przodu wyskoczyl...a bylo juz tak dobrze. Tez macie opory po dluzszej przerwie bo zobaczycie znajome twarze ktore dalej pakuja bez przerwy, maja efekty a wy wracacie jak flaczek nieboraczek?:/

Odnośnik do komentarza

Ja sie trzymalem diety 7 miesiecy, pieknie fajnie bo do slubu sie pakowalo hehe. A po slubie wakacje to uznalem ze sobie "pofolguje przez chwilke". (pipi)a grudzien, zaraz swieta a ja juz zapomnialem o diecie, wpieprzam mcdonalda,pizze, cukierki i pije coca cole:/

 

A kiedys to w lodowce byly tylko jaja, kurczaki i ryz :D

Odnośnik do komentarza

Miałem "lekką" prawie 2-miesięczną przerwę (może trochę więcej...) w treningach, schudłem dodatkowe 2 kg, bo zszedłem na 3 posiłki. Próbuję powoli znowu się wdrażać, zakwasy paskudne. Ale ogólnie zadowolony jestem, bo dużo nie spadło.

 

Ze śmieciowego żarcia uwielbiam tortille, najlepszą na świecie jadłem w Jastarni w tym roku, ale i u siebie w mieścinie znalazłem dobry "lokal", mięcha nie żałują (w brzuchu zaczyna mi burczeć od wspominania).

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam słabość bo uwiellbiam śmieciowe żarcie, raz na miesiąc zjem kebaba z frytkami albo pizze ale tylko raz. Ja sie szybko zalewam i tydzień jechania na takim żarciu i wyglądam jak prosiak

Pierdzielisz, pół średniej pizzy na 2h przed treningiem i jest power. Frytki to już odpadają. Może się to wydawać głupie, ale jak jem np. rybę smażoną na oleju, "oszuszam" ją z tłuszczu takim papierowym ręcznikiem kuchennym - na ciul żreć ten tłuszcz.

Odnośnik do komentarza

 

Ja tez mam słabość bo uwiellbiam śmieciowe żarcie, raz na miesiąc zjem kebaba z frytkami albo pizze ale tylko raz. Ja sie szybko zalewam i tydzień jechania na takim żarciu i wyglądam jak prosiak

Pierdzielisz, pół średniej pizzy na 2h przed treningiem i jest power. Frytki to już odpadają. Może się to wydawać głupie, ale jak jem np. rybę smażoną na oleju, "oszuszam" ją z tłuszczu takim papierowym ręcznikiem kuchennym - na ciul żreć ten tłuszcz.

 

 

nie lepiej zamiast bawić sie w czubka z tym osuszaniem które i tak nic nie daje zamówić olej pam w spreju?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...