Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

New Super Luigi U

 

Dodatek do NSMBU, o którym pisałem tutaj jakiś czas temu. Tym razem poziomy są krótsze, ale o wiele trudniejsze i nie raz musiałem się napocić, żeby ruszyć dalej. Nie był to może masochizm jak w  Super Meat Boyu, ale na pewno jest trudniej, niż w większości popularnych ostatnimi czasy platformówek. Bardzo dobra pozycja i tak samo jak NSMBU, obowiązkowa gra dla fanów dobrych, dwuwymiarowych platformerów.

 

8+/10

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wolf Among Us, Ep. 1 - niezła gierka. Pierwsze zdziwienie, działa lepiej niż TWD (PS3) ale wciąż są problemy (nie wiem jak to możliwie bo przecież to już któraś gra TTG na PS3 ?). Fajny pomysł na umiejscowienie fabuły - nawet oryginalny i przez to też przyciąga do gry. O samej historii trudno coś napisać po jednym odcinku ale zapowiada się OK, na razie się dzieje i gra trzyma bardzo fajne tempo. W ogólnym rozrachunku bije TWD2 na łeb. Pod każdym względem. Chyba nawet duższy był ten ep. Jest też nawet trochę więcej gry właściwej. Z pobożnych życzeń, ucieszyłbym się jakby rozwinęli motyw poszukiwania wskazówek/dowodów (może coś na wzór LA Noire). Sama oprawa graficzna i muzyczna na razie też jest ciekawsza. WAU trzyma poziom, tak mniej więcej jak pierwszy sezon TWD. Można zagrać, na PSN teraz jest promo i season pass jest za 30 zł. EP 2 i 3 już na dysku i czekają aż będę miał chwilę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Battlefield 3 ( singiel) - Na początku gra  mnie od siebie odrzuciła, sam nie wiem dlaczego, ale dwie pierwsze misje bardzo mnie irytowały, potem po Polowaniu było już zdecydowanie lepiej. A kilka ostatnich to już naprawdę ostra wczówka w żołnierskie klimaty. Grafika chociaż na x360 i jakiś czas po premierze podobała mi się. Dźwięk urywa dupe, dzięki Bogu można zmienić język na us-fucking- tango inside- roger that- good kill good kill- marines, bo bez tego gra niesamowicie traci na klimacie. Bad Company 2 to jedyny wyjątek.  Niestety w Battlefield 3 nawet  (pipi)y latające w ilości równej wystrzelonych  pocisków tego nie zmienią.  

Gra skandalicznie krótka, finał skandalicznie chvjowy, misje skandalicznie pociachane ale grało mi się dobrze :)

 7,5/10   

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Przed chwilką ukończyłem drugi epizod do Half-Life'a 2 i, no cóż... ale to było genialne!

 

Początkowe etapy w

jaskini - autentycznie było mi zimno, gdy je przemierzałem (gęsia skórka!). A do tego dochodzą jeszcze larwy i te strzelające robaki. Czułem obrzydzenie. No kurde, nie spodziewałem się tego po grze. Wow.

 

 

Epizod ukończyłem w 8 godzin i ani przez chwilę nie czułem znużenia, co, niestety, miało miejsce w podstawce. Ale jak mógłbym czuć, skoro w grze występują tak fenomenalne momenty?!

 

obrona kopalni, zasadzka hunterów, czy walka ze Stryderami. Matko, ale to było genialne...

 

 

I jeszcze jak ten epizod się kończy... Serio ten grubas nie zrobi tej kontynuacji? Serio?

 

PS Alyx <3

Edytowane przez Ludwes
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

rubas od paru lat jest na szczycie mojej czarnej listy najbardziej znienawidzonych ludzi w tej branzy....(pipi)a jakby to byla marka sony czy microsoft to juz bysmy mieli pewnie half life 7 na premiere ps4....a tak (pipi)a dalej obludne czekanie...ja wiem, ze lepiej raz na jakis czas a genialnie, zamiast odcinac kupony ale ilez mozna, no (pipi)a ile mozna czekac :( :(

Odnośnik do komentarza

Przed chwilką ukończyłem drugi epizod do Half-Life'a 2 i, no cóż... ale to było genialne!

 

Początkowe etapy w

jaskini - autentycznie było mi zimno, gdy je przemierzałem (gęsia skórka!). A do tego dochodzą jeszcze larwy i te strzelające robaki. Czułem obrzydzenie. No kurde, nie spodziewałem się tego po grze. Wow.

 

 

Epizod ukończyłem w 8 godzin i ani przez chwilę nie czułem znużenia, co, niestety, miało miejsce w podstawce. Ale jak mógłbym czuć, skoro w grze występują tak fenomenalne momenty?!

 

obrona kopalni, zasadzka hunterów, czy walka ze Stryderami. Matko, ale to było genialne...

 

 

I jeszcze jak ten epizod się kończy... Serio ten grubas nie zrobi tej kontynuacji? Serio?

 

PS Alyx <3

 

Odnośnik do komentarza

[CW mode]Nie było.[/CW mode]

 

Nie no poważnie nie było. xD Mylisz ewolucję z rewolucją, no chyba że serio wprowadziło coś rownie wielkiego jak HL1. Większą rewolucją był już RE4 (kamera z prawego ramienia jako przyszły standard shooterów tpp). Co szczególnie nowego wprowadziło HL2?

Oczywiście mam na myśli większą zasługę RE4 względem HL2. Nie "jedynki".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rewolucyjny w HL2 był Steam :) Pamiętam ten dzień dobrze, nabyłem gierkę w Empiku, pobiegłem do domu i zacząłem instalować. Jakiś cymbał zdecydował by to wydać na 5 czy 6 płytach CD. Instalacja Steama przeszła gładko i po godzinie grałem. A wieczorem czytałem na forach bluzgi pod adresem grubasa, bo Steam nie wytrzymał naporu ludzi i nie mogli grać. A sam HL2? Piękna woda, piękne tekstury, no i rewelacyjne miejscówki. Ale żadnej rewolucji tam nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

HL2 wzniósł fizykę w grach na nowy level, to z pewnością była rewolucja. Nawet teraz niewiele tytułów może się równać pof tym względem z HL2.

Dodatki też są pewną rewolucją, ale jak bluber napisał nie do końca pozytywną, choć gdyby wszyscy developerzy robili dodatki na takim poziomie to cud miód i orzeszki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...