Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Fire Emblem The Sacred Stones (przeszedlem na 3DS)

To byl moj pierwszy kontakt z seria ale na pewno nie pierwszy z taktycznym rpg. System permadeath sprawdza sie w grze rewelacyjnie - dzieki niemu nie ma mowy o bezmyslnym szarzowaniu podpakowanymi postaciami na jana. Jeden blad i do konca gry nie mamy przydatnej postaci. Co mi sie bardzo spodobalo to fundusze przyznawane/zdobywane na "rozbudowe" armii. Dokladnie to fakt, ze nie sa ograniczone. Dolozmy do tego dosyc szybko zuzywajaca  sie bron a otrzymujemy genialny system potyczek gdzie gra docenia ostrozne planowanie, przemyslane ataki a nie godzinne pakowanie postaci (jest to mozliwe ale w bardzo ograniczonym zakresie - funduszy nie starcza na dopakowanie na 100% kazdego wojaka). Fabularnie ok. Nie chce nikomu zdradzac szczegolow - jezeli lubicie taktyczne rpg to warto siegnac po ta pozycje. Calosc pekla w okolo 22h wiec troche malo, ale byly to udane 22h. Musze teraz odpoczac przy mniej wymagajacej pozycji i niedlugo z czystym sumieniem zabrac sie za Fire Emblem Awakening.

Odnośnik do komentarza

ide o zaklad ze przez te lata ten balon oczekiwan co do hl3 urosl juz do takich rozmariow ze na pewno jesli kiedykolwiek ta gra wyjdzie to ich ona w pelni nie udzwignie i zostanie okrzyknieta najgorsza z trylogii

Dla mnie wystarczyłby EP3 o długości EP2 wydany na past geny, wersja source z EP2 nie była wcale taka zła. Podejrzewam, że większość graczy w moim wieku przełknęłaby grafikę kosztem możliwości poznania zakończenia HL2.

 

A HL3 niech sobie wychodzi kiedy chce i na co chce

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

rubas od paru lat jest na szczycie mojej czarnej listy najbardziej znienawidzonych ludzi w tej branzy....(pipi)a jakby to byla marka sony czy microsoft to juz bysmy mieli pewnie half life 7 na premiere ps4....a tak (pipi)a dalej obludne czekanie...ja wiem, ze lepiej raz na jakis czas a genialnie, zamiast odcinac kupony ale ilez mozna, no (pipi)a ile mozna czekac :( :(

Serio wolałbyś żeby z HL zrobiono tasiemca?

Odnośnik do komentarza

Rewolucyjny w HL2 był Steam :) Pamiętam ten dzień dobrze, nabyłem gierkę w Empiku, pobiegłem do domu i zacząłem instalować. Jakiś cymbał zdecydował by to wydać na 5 czy 6 płytach CD. Instalacja Steama przeszła gładko i po godzinie grałem. A wieczorem czytałem na forach bluzgi pod adresem grubasa, bo Steam nie wytrzymał naporu ludzi i nie mogli grać. A sam HL2? Piękna woda, piękne tekstury, no i rewelacyjne miejscówki. Ale żadnej rewolucji tam nie widziałem.

No steam to faktycznie było coś świeżego i wcześniej niespotykanego. Ale udoskonalona fizyka, jako rewolucja? Może GTA4 też było rewolucją z powodu Euphorii? IKSDE

Odnośnik do komentarza

Z calego przejscia HL2 + epizody pamietam jedynie zakonczenie ep2. Pewnie dlatego, ze skonczylem gre tylko raz. Fizyka spoko, woda swietna (kiedys wyglad wody byl miara zayebistosci grafiki) ale w sumie jakos mnie to wszystko nie porwalo. Pierwszy Unreal mial imho o wiele lepszy klimat i momenty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...