Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma dużo roboty. Musisz miec HL2 i epizody conajmniej raz odpalone (nawet na moment). Później odpalasz instalator i instalujesz moda w folderze w którym masz gry ze steama. Tyle.

Tyle, że nie wiem jak jest na piracie ale może będziesz miał problemy i zapłacisz GabeNowi należne mu pieniądze :D

@MaZZeo

Mod nie psuje estetyki tylko ją zmienia. Jeśli ktoś nie skończył HL2 jeszcze to polecam kończyć bez moda ale dla kogoś kto przechodzi już któryś raz warto spróbować.

Zresztą widać że nie grałeś nawet na tym modzie bo w podstawowej wersji moda modele postaci nie są zmienione, jak chcesz sobie wymienić Alyx na "ku.rwiszona" to droga wolna ale nikt cię nie zmusza.

Odnośnik do komentarza

Klimat zaszczucia, niech jakiś CoD albo Battlefiled przedstawi w połowie tak sugestywnie wojnę jak hl2 świat opanowany przez kosmitów i będzie 10/10 goty. Nie sposób zapomnieć tez o otaczającym świecie, który nam Polakom powinien być bardzo bliski. to tak naprawdę kilka gatunków w jednym od przygodowej, po horror na strzelaninie kończąc. Itd itd ;)

Tak BTW mały offtop :P

Odnośnik do komentarza

ja przeszedlem HL2 i epizody i nadal upieram sie, ze to niczym nie wyrozniajacy sie fps... Bardzo dobry, ale mimo wszystko nie rozumiem tych zachwytow, moze nie wiem, ominelo mnie cos w tej grze, ze nie doceniam jej geniuszu? 

Fabuła, tło, doskonała reżyseria, ludzcy NPC, sensowne AI wrogów, świetne udźwiękowienie...

Rayos - za dużo Mario...

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

HL1 i HL2 to najlepsze singlowe fps ever - jak ktos to neguje i jeszcze mu za to plusiki daja to albo jest to jakis kryptotroling albo glos ludzi, ktorzy w ogole tego gatunku growego nie trawia. Moj mozg nie ogarnia jak mozna hejtowac dwojke, ktora na swoje czasy byla wybitna pod kazdym wzgledem

Odnośnik do komentarza

@Ficus

Ale zacznij czytac ze zrozumieniem. Nikt nie hejtuje 2ki tylko czesc osob wyrazila opinie, ze owszem, gra dobra, fajnie sie gralo, ale nie uwaja jej za nie wiadomo co.

 

A juz pisanie, ze

HL1 i HL2 to najlepsze singlowe fps ever - jak ktos to neguje i jeszcze mu za to plusiki daja to albo jest to jakis kryptotroling albo glos ludzi, ktorzy w ogole tego gatunku growego nie trawia.

 

to jest paraolimpiada umyslowa. Bylo duzo lepszych fps przed i po hl wiec niekoniecznie jesli tobie przy hl i hl2 stoi pala to innym tez bedzie. I najczesciej mowia to ludzie, ktorzy nie jednego fpsa ograli.

 

 

Takze nie zes.rajcie sie juz z tym HL.

 

  • Plusik 10
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

HL2 owszem, szanuje, tluklem jak glupi, ale moim ulubionym singlowym FPSem jest Stalker Shadow of Chernobyl oraz Call of Pripyat. Nie bede jednak pisal ze singiel jest lepszy, wole sie nie narazac na gniew ludzi ktorzy zle zinterpretuja te slowa, jakobym np uwazal HL za gowno.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

 Bylo duzo lepszych fps przed i po hl 

 

 

Podałbyś kilka, nie hejtuję, sam hl2 uważam za tylko bardzo dobrą grę, ale ciekaw jestem jakie fpsy wolisz. Moim ulubionym jest Black.

 

 

Dla mnie FPS kosmosu to Duke Nukem 3D. Ale to dla mnie. Zaraz sie zleca fani hl i "omg ta grafika, spirte'y, wycinanka, pseudo 3d, hl goty i ch.uj" bo nie ogarniaja, ze ten temat to nie CW wiec w sumie chu.j im do tego co sie komu podoba, co ukonczyl i jaka ma na ten temat opinie.

 

co bylo lepsze w singlu od obu half-life

 

Ale jak? Tak obiektywnie? Pewnie nic bo wszystko zanegujesz. Ale napisze ci cos subiektywngo: System Shock 1 i 2, Unreal (no i DN 3D).

Odnośnik do komentarza

Mija 10 lat od premiery HL2 po której nie było lepszego singlowego FPSa i tyle. 

Przed był Duke Nukem 3D, racja ale nie wiem czy był lepszy bo sentyment do tej gry w moim przypadku jest ogromny i ciężko mi trzeźwo ocenić.

 oczywiście, że tak. Dodam tylko, że Orange Box na PS3 jest z dupy portem. Bez fanbojstwa jeśli OB to tylko PC i xbox360.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy w HL3 będziemy mogli mieć naraz 2 bronie, czy też nie będzie limitu jak w poprzednich częściach. Obstawiam raczej drugą opcję.

 

W Orange Box na PS3 dało się grać, gra miała chyba ze 3 momenty, gdzie z dupy liczba klatek spadała drastycznie, ale poza tym, było znośnie. Oczywiście mając wybór, omijałbym wersję na konsole Sony.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

 

Bylo duzo lepszych fps przed i po hl

 

Podałbyś kilka, nie hejtuję, sam hl2 uważam za tylko bardzo dobrą grę, ale ciekaw jestem jakie fpsy wolisz. Moim ulubionym jest Black.

Pamiętam te mega spusty nad Black w gazetach i w ogóle, ogarnąłem więc tytuł pozytywnie nahajpowany (po ograniu riddicków, halówek i innych half-lifeów) i zanim się dobrze wgrałem to gra się skończyła. Fajnie się wszystko psuło dookoła i przyjemnie się szczelao, ale dla mnie 7/10. Nie powinno to nawet stać na półce obok HL.

Odnośnik do komentarza

Black było drugim (po Killzone) FPS-em na moje PS2, po wielu dobrych produkcjach tego rodzaju na blachę (tak, byłem blacharzem i w sercu dalej pozostanę, a FPS-y na PC zawsze były lepsze od konsolowych) i też nie rozumiem tej całej podniety konsolowej braci. Ok, gra ładnie wygląda nawet teraz, ale sztywny gejmplej nie usprawiedliwia tych wszystkich zachwytów, ot taka szczelanka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...