Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No i ten klimacik. Mniam, mniam. Niektóre dialogi mistrz (np ten o prośbie Jokera o zabicie siostry). No i jest parę zaskakujacych patentów. Raz zalapalem niezlego mindfucka bo nie spodziewałem sie takich momentów w grze z Batmanem.

rozwiniesz? domyślam się że chodzi tylko o akcje ze

Scarecrowem, puzzlami Enigmy i trybem detektywistycznym?

 

 

Głównie chodzi o scarecrow. Szczególnie pierwsze starcie i to powtarzające się zdanie, niezła psychoza. Puzzle enigmy, czyli szukanie znajdziek? Nie wiem jak może to być mindfuck. O tryb detektywistyczny to już nawet nie pytam bo w ogóle nie ma tam nic z mindfucka, zwykły wall hack, chyba ze o czymś nie wiem :P.

 

Odnośnik do komentarza

 

 klimat i design cudo

 

Według mnie design przeciwników w materiale pokazowym był cholernie "generic", jak to wygląda w innych częściach gry? No i to co napisałeś o katakumbach ciekawe, pewnie twórcy nie zaplanowali tego co ty zrobiłeś.

 

 

Rodzajow przeciwnikow jest dosc wiele jak na tak krotka przygode, im dalej tym bardziej dziwniejsi/demoniczni nie ma co narzekac na tym polu, piszac o designie to jednak bardziej mialem na mysli samo otoczenie oraz nasz ekwipunek niz wrogow.

 

Opcje wejscia nam dali, po prostu mysleli pewnie ze jak ktos dostanie strzala i padnie to szybko sie zniecheci i wyjdzie, przykro mi, trafili na goscia ktory musial w obu soulsach pokonac vanguarda przy pierwszej potyczce, tak wiec zmasakrowalem te katakumby i potem przez niemalze reszte gry wycieralem wszystkim co zywe podloge ;d.

 

Czytam ciagle ze ludzie maja problem z bossami w tej grze, a ja sobie przypominam moje starcia, stoje w miejscu z ogromnym Great Axem i walcze z 5 metrowym kolosem jak rowny z rownym xD

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

No i ten klimacik. Mniam, mniam. Niektóre dialogi mistrz (np ten o prośbie Jokera o zabicie siostry). No i jest parę zaskakujacych patentów. Raz zalapalem niezlego mindfucka bo nie spodziewałem sie takich momentów w grze z Batmanem.

rozwiniesz? domyślam się że chodzi tylko o akcje ze

Scarecrowem, puzzlami Enigmy i trybem detektywistycznym?

 

 

Głównie chodzi o scarecrow. Szczególnie pierwsze starcie i to powtarzające się zdanie, niezła psychoza. Puzzle enigmy, czyli szukanie znajdziek? Nie wiem jak może to być mindfuck. O tryb detektywistyczny to już nawet nie pytam bo w ogóle nie ma tam nic z mindfucka, zwykły wall hack, chyba ze o czymś nie wiem :P.

 

 

nie tyle mindfuck, co zwykłe patenty których obecność cię zaskoczyła (czyli np. szukanie znaków zapytania, których odnalezienie wymagało czasem "odpowiedniej perspektywy"). a  mindfuckiem 1st class jest imo moment gdy

gra się "sypie"i "startuje od nowa"

 

 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie do bansaia i teddy'iego i sobię idę, jak z replayability?

Ciężko powiedzieć bo skasowałem sobie save z ng+ xD, ale dzisiaj w sumie zacząłem nową grę inną klasą i gra się fajnie. Tym bardziej, że mam w planach zrobienie glass cannona, a nie tanka jak przy pierwszym podejściu. Replayability oceniłbym na średnie, jak nie chcesz wbić achievów to pewnie odpuścisz, ewentualnie 3 przejścia po jednej dla każdej klasy

Odnośnik do komentarza
 

 

AC nie dorasta do pięt AA, niepotrzebne i puste miasto a i klimat jedynki gdzieś się ulotnił.

 

Jedna z większych głupot nt. tej genialnej serii powtarzana "ze słyszenia".

 

akurat jest to zrozumiałe. AC ma świetny, komiksowy art style miasta, ale spójny i przede wszystkim nieodwodzący od głównego wątku klimat Asylum jest nie do pokonania. gdyby nie to że lubię sandboxy i jego zwiedzanie nie było tak przyjemne, uważałbym to samo.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

mogli by zrobić jakiegoś nowego bo postać bardzo fajna.

 

 

 

 

AC nie dorasta do pięt AA, niepotrzebne i puste miasto a i klimat jedynki gdzieś się ulotnił.

 

Jedna z większych głupot nt. tej genialnej serii powtarzana "ze słyszenia".

 

akurat jest to zrozumiałe. AC ma świetny, komiksowy art style miasta, ale spójny i przede wszystkim nieodwodzący od głównego wątku klimat Asylum jest nie do pokonania. gdyby nie to że lubię sandboxy i jego zwiedzanie nie było tak przyjemne, uważałbym to samo.

 

 

mogli by zrobić jakiegoś nowego bo postać bardzo fajna.

 

Jeden na milion!!1

Odnośnik do komentarza

Metro 2033. Znakomita reedycja (inni przykład powinni brać). Nie tylko combo 60 k/s + fHD oraz wyraźnie poprawione tekstury, ale dodatkowo zmiany systemowe (wszystkie na plus), to coś co się ceni. Nowe oświetlenie także nadaje grze smaku, jak i podnosi jakość samej oprawy, która jest bardzo dobra. Klimat ta pozycja ma, podobnie jak bardziej i mniej udane momenty. Audio niezwykle przyjemne dla ucha.
Oceniłbym ją na:

8/10 - grafika;
9/10 - audio;
7/10 - grywalność;

7/10 - ocena końcowa.

Zupełnie inne doznania oferuje niż takie CoD. Bliżej jej do Stalkera. Czasami jest wygajająca i w durny sposób irytuje, ale da się to przeboleć. Nie polecam grać na "Spartanin". jest za szybko, a jej bardziej pasuje mozolność znana z Killzone.

Zacząłem grać w Metro Last Light. Miło się zaskoczyłem. Gra jest jeszcze lepiej wykonana i o klasę lepsza/ciekawsza.

A to wszytko za 140zł. Wzór reedycji. Polecam.

 

Odnośnik do komentarza

Tak, są pewne casualowe naleciałości, ale akurat tutaj to nie przeszkadza. Uproszczone nie zawsze znaczy złe.

 

Daje 8-/10. Może sprawdzę Arkham City, ale coś czuje w kościach że będzie gorsza i mniej skoncentrowana.

 

Casualowe? Wam sie chyba w dup.ach poprzewracalo od tych Soulsow. W gierce o facecie w gumowym kostiumie z uszami chcielibyscie pewnie system jak w VF a potem okazaloby sie, ze i tak lecieliscie na pale jednym kombosem. Polecam tryb hard bez podpowiedzi na ekranie i zrobienie challenge'y na maxa. Tryb detektywistyczny? Nie wiem kto w ogole na normalu go uzywal.

 

 

AC nie dorasta do pięt AA, niepotrzebne i puste miasto a i klimat jedynki gdzieś się ulotnił.

Pisanie, ze miasto w mitologii Batmana jest niepotrzebne to trzeba byc jeszcze w gimnazjum. Oh wait...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...