Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

NGB świetna pozycja, planuje ponownie zakupić i tym razem ograć na x360 jak tylko ogarnę resztę gierek

 

Btw

Właśnie skończyłem

 

The Legend of Zelda A Link Between Worlds :banderas:

 

Jedna wielka przygoda bez zbędnych przedłużaczy coś pięknego.

serio może głupio to zabrzmi ale w końcu czułem że gram w grę, a nie tylko wychylam gałkę :fsg: tego mi brakowało.

 

Zelda w rzucie izometrycznym = <3

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

swoją drogą fajna jest ta lista poprawek w Sigmie

 

*Superior graphics on PS3 Sigma version with enhanced colors and gameplay speed.

*Three brand new Chapters added to PS3 Sigma, totaling 18 Chapters.

*Rachel is playable character now including updated story line.

*25 new Missions in Mission Mode for both Ryu and Rachel.

*New enemies & 3 new Boss characters, totaling 70, with retuned & enhanced AI.

*New weapons including dual-wield katanas, double swords, Ninja magic, and others.

*New combos and special action moves such as running & fighting on surface of water.

*New destructible environments and items.

*New innovative six-axis controller functionality to assist in fighting enemies.

*Upload Karma scores on Playstation Network to compare leader boards.

*Additional content made available later in 2007 to further enhance the Ninja Gaiden Sigma PS3 experience.

*5 difficulty levels, including access to easier “Ninja Dog” level at any Chapter during game allows for playability for all skill levels of gamers.

 

a nie jakieś 1080p i heyah za 230 zł pienkny kawalerze 

Odnośnik do komentarza

Banjo-Kazooie- wow, no wiedziałem że to dobra gra, ale to co dostałem przerosło moje oczekiwania. grając w to odczuwa się że ludzie tworzący tą kose wiedzieli że robią coś na maksa ambitnego i dobrego i mieli kupe zabawy przy tym. czuć pasję z tej gry na kilometr! nie licząc mało precyzyjnego w mojej opinii pływania wszystko jest świetne. poziomy, pomysły na nie, na znajdźki, OST i kupa pomysłów zawartych w tej grze. cały czas mamy do czynienia z czymś świeżym. nie czuć wcale zmęczenia materiału, cały czas bylem zaskoczony jakimś pomysłem na level czy zadaniem. i te wszystkie postacie i ich głosy XD. naprawde fajna banda. propsy dla ludzi którzy użyczali im głosów :D. w ogole gra jest niesamowicie udźwiękowiona. tyle muzyczek które dynamicznie się zmieniają, czy jak wejdziemy po wode czy w inny obszar levelu. przy mario 64 pamiętam że narzekałem że strasznie mało jest kawałków. bałem się tego troche przy banjo, no ale kolejne miłe zaskoczenie :banderas:. w sumie porównywałem kardidże z mario i banjo i jakby ten z banjo jest trochę cięższy. może coś w tym jest ale ogólnie (pipi)ac to :potter:. gra jak na moje wygląda dzisiaj bardzo ładnie. jest bardzo kolorowa i ogólnie miła dla oka. może czasami framerate troszke spadnie, ale to i tak tylko w jakiś 3-4 miejsach w całej grze, także nic wielkiego. no ogólnie kiedy nie mogłem grać w banjo myślałem o banjo. po prawie 30 godzinach i rozgrzebaniu gry na czynniki pierwsze było mi smutno oglądając kończąc no ale... potem uświadomiłem sobie że przecież mogę to ograć jeszcze nie jeden raz!

 

9+/10 i ogólnie opad szczeny(ostra martwica mózgowa). no zacnie się bawiłem, aż ciężko pozbierać myśli :D teraz tylko zdobyć jakoś Banjo-Tooie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja w tym roku ponownie ogrywałem B & K ale tym razem na Xone w kolekcji Rare Replay. Jest to zdecydowanie najlepsza wersja. Grafa podciągnięta, animacha mega płynna no i pad od klocka. Co ciekawe jak kiedyś skończyłem na N64 tak teraz wysypałem się na końcu przy tym quizie, no kur wa nie dałem rady z tymi pytaniami dot wiedzy z gry (szedłem te 2 przejście trochè na pałę). Po kilku prôbach rzuciłem w kąt. Może masz jakiś tip na to ale widzę że 30h grałes to pewno wsio odkryłeś i nie miałeś problemu. Ja teraz przy drugim przejściu tp po jakiś 10h byłem przy końcu.

 

B-T nigdy nie ograłem na N64 więc tym bardziej cieszy obecność tej części na składance RR.

Odnośnik do komentarza

no z quizem nie miałem jakiś większych problemów, ale oczywiście nie ukrywam że pare ładnych żyć tam straciłem(dobrze że przy początku quizu jest życie także obyło się bez game overów). zdarzało mi się też pare razy strzelić. ogólnie pytania się powtarzają nawet często. najbardziej mnie wkurzały te pola z zadaniami na czas(to ze śpiewającymi żółwiami grrr...). no ale jak sam zauważyłeś, grałem w to trochę i dużo zostało mi w głowie. za kolejnym razem pewnie zrobię to wszytsko w połowe tego czasu :P. ogólnie cierpliwości! :D jak ginąłem pod koniec quizu to też mnie szlag trafiał, ale ogólnie ja z tych co mogą powtarzać x rzecz miliard razy żeby tylko przejść.

 

o, nawet nie wiedziałem że jest B-T na rare replay. bardzo fajna perspektywa, ale chyba nie uśmiecha mi się kupować konsoli dla kompilacji gier jednej firmy :/.

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza

@Figaro aż sprawdziłem i te ceny XD. może kiedyś przebieduje jakiś miesiąc i kupie, ale póki co odpuszczam :/.

 

@Rayos nie mam XOne :/ i nie zapowiada się żebym kiedykolwiek miał :/.

 

a, myslałem, że masz :< popytam po znajomych, wydawało mi się, że 2-3 miało bajo-tooie może któryś sprzedaje po taniosci ;) 

Odnośnik do komentarza

 

Szczerze to w żadną nie grałem, bo era N64 mnie ominęła, a jeszcze nie kupiłem Rare Replay i powtarzam tylko zasłyszane w sieci frazesy :dunno:

 

Rayos fałszywy nintendofag. Jeszcze napisz, że na NESie i SNESie nie grałeś.

 

 

Może inaczej, nigdy sam osobiście N64 nie miałem, ale grywało się w Mario 64, DK, 007 itp na konsoli wujka.

 

Nie napiszę, że nie graełem na NES i SNES bo grałem 

Odnośnik do komentarza

Uważasz również Aninal Crossing za słabą gierkę, więc wiesz gdzie mam Twoją opinię. O tam, w piwnicy.

Ja przynajmniej ograłem oba banjo na 100% bez pomocy poradnika, a ty? Dam sobie rękę uciąć, że nie. Januszu, casualu.

 

Tooie > Kazooie

 

Kazooie bardzo dobra platformówka, ale Tooie wyszło na zupełnie nowy poziom, zbliżając się trochę do zeldy czy metroida. Boże ile radości mi dało szukanie znajdziek w tej grze, to się opisać nie da. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do dzisiejszych gier często nie miałeś pojęcia gdzie są ukryte, lub jak się do nich dostać. Gierka mesjasz "przygodowych platformówek"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...