Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma piernik do wiatraka? Nie wiem, może wyraziłem się niejasno, ale nie mogłem grać w pierwszą część ze względu na problemy techniczne, na jakie trafia się odpalając ją na dzisiejszym sprzęcie. Problemy te to między innymi skaszaniony dźwięk, którego najczęściej w ogóle nie ma oraz fizyka gry, która z niewiadomych przyczyn nawala i np. skakanie postacią było niemożliwe. Wyglądało to tak, jakby postać kładła się na ziemii zamiast wybijać się w powietrze, bo w ogóle nie wybijała się do góry, a jedynie poruszała się w poziomie.

 

Teraz zrozumiałe?

Odnośnik do komentarza

MP1 i 2 praktycznie się nie postarzały, w dalszym ciągu wyglądają dobrze i mają świetny gameplay. Przechodziłem całą trylogię w zeszłym roku i nie mogłem się oderwać dopóki nie ukończyłem wszystkich. Fajnie by było jak by pracowali nad kolejną częścią. Kapitalna seria

Odnośnik do komentarza

Wszystkie Max Payne'y są świetne. Dla mnie strzelanki z krwi i kości. Nie jakieś pedalskie, tylko ostre, dość ponure i klimatyczne - idziesz i siejesz rozpier'dol, czujesz się jak pan życia i śmierci, jak je'bany sędzia ostateczny. Całość doprawiona genialnym klimatem noir i ciekawą fabułą sprawia, że już zawsze będzie to kultowa seria która odcisnęła swoje piętno na całej historii gierek.

 

Aż mnie wzięło żeby znowu ograć.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Double Dragon - kupa jak dla mnie. Może kiedys mi sie podobało, ale teraz tylko w Neon da się grac albo Battletoads vs DD. Niestety tutaj to momentami napieprza się w przyciski i liczy sie na to, że wszystko wpadnie, a z detekcja tu niezbyt dobrze. Gra jest trudna, a AI za dobre. Niestety, gra się przeraźliwie postarzała i ciężko się w to zmusić grac. Nie wiem czy przejdę 2,3 i Super, może kiedys.

 

Final Fight - :obama: dobre to niesamowcie, ale co to za poziom trudności to xD Dla mnie za trudne, z ledwością przeszedłem na najłatwiejszym poziomie trudnosci i z 9 zyciami - jak przeciwnicy otoczą to życia lecą aż miło. Do tego ten je.bany Andore i Andore Jr., mój nowy nemesis i wykląłem już jego całą rodzinę 4 pokolenia wstecz. Szkoda tylko, że tak mało ciosów i raptem jeden cios to stukania, nawet żadnych specjalów brak, ale i tak bardzo bardzo fajna gra. Ale nie ma mowy żebym przez najbliższy tydzień zabrał się za kolejna cześć.

Odnośnik do komentarza

Double Dragon - kupa jak dla mnie. Może kiedys mi sie podobało, ale teraz tylko w Neon da się grac albo Battletoads vs DD. Niestety tutaj to momentami napieprza się w przyciski i liczy sie na to, że wszystko wpadnie, a z detekcja tu niezbyt dobrze. Gra jest trudna, a AI za dobre. Niestety, gra się przeraźliwie postarzała i ciężko się w to zmusić grac. Nie wiem czy przejdę 2,3 i Super, może kiedys.

 

Final Fight - :obama: dobre to niesamowcie, ale co to za poziom trudności to xD Dla mnie za trudne, z ledwością przeszedłem na najłatwiejszym poziomie trudnosci i z 9 zyciami - jak przeciwnicy otoczą to życia lecą aż miło. Do tego ten je.bany Andore i Andore Jr., mój nowy nemesis i wykląłem już jego całą rodzinę 4 pokolenia wstecz. Szkoda tylko, że tak mało ciosów i raptem jeden cios to stukania, nawet żadnych specjalów brak, ale i tak bardzo bardzo fajna gra. Ale nie ma mowy żebym przez najbliższy tydzień zabrał się za kolejna cześć.

Masz specjał jak wciśniesz skok i atak

 

Pamietam jak za gowniaka ograłem to na automatach miałem max z 10 lat, jak wróciłem do domu to rysowałem pierwszy etap xD wliczając w to przeciwników budkę telefoniczna i hamburgera xD

 

Uwielbiam wszelkiej maści brat em upy, fajnie było by sobie złożyć taka maszynę arcade i ogrywać klasyki

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem nie mogłes sobie w emulatorze ustawić lock'a na 60fpsów?

Niby mogłem, ale tak to nie mógłbym pozrzędzić w temacie, nie?

A tak serio to nawet nie wiedziałem o czymś takim. Przecież ja nie jestem od grzebania po emu tylko odpalam roma i jazda z moim PCMR.

Odnośnik do komentarza

xD już się nie obs,raj bluber

 

tyle płaczu jest, że kąsolowcy wymagają, że "wkładam płytę i gram", to co, ja nie mogę mieć takiego podejścia? Nie mam czasu ani ochoty na jakieś grzebanie, cały dzień pracuję i walczę z niedziałającym/nieukończonym softem to mi się k,urwa nie chce tłumaczyć dlaczego po powrocie do domu chcę kliknąć i grać, a nie jeszcze grzebać w gierce jak mogę odpalić jedną z tysiąca innych i sobie grać

 

będę miał ochotę się pobawić to się będę bawić, tutaj nie widziałem takiej potrzeby i ch,uj komukolwiek do tego, stwierdziłem, że nie działa i koniec

 

 

tak źle tak niedobrze, jakbym napisał, że no spoko tylko trzeba było dwa pliki .ini zmodyfikować, wgrać patcha i podmienić pliki audio to by inny zaraz wyskoczył, że olo a na kąsoli wkładam i gram

Odnośnik do komentarza

W sumie to muszę Ci podziękować, blubi, bo w końcu się wziąłem i gierka naprawiona. Dźwięk faktycznie łatwo ogarnąć:

 

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=848215

 

Rozpakowujesz patch do katalogu z grą, uruchamiasz plik .bat, naciskasz przycisk C, czekasz, gotowe.

 

Gorzej ze skokiem. Nie ma jakoś dużo tematów o tym problemie, ale znalazłem jeden i dokładnie zdiagnozował mój problem: miałem w ustawieniach karty wyłączone synchro pionowe (sam to celowo zrobiłem przed pierwszym uruchomieniem gry, nie pamiętam już sam po co lmao). Fizyka gry się pierdzieli przy wysokim framerate'cie, więc ograniczenie go do 60fps rozwiązuje problem.

 

O jenysiu ale będzie grane :banderas:

Odnośnik do komentarza

Lekki pojazd i od razu jakie efekty. Bluber profesjonalny hejter personalny. Z tymi fpsami to się zdarza w niektórych gierkach np. Jak odpalisz skyrim w więcej niż 60 fps to w trakcie tego intra na wozie gra głupieje i cała dorozka wiruje jak porabana xd. Bethesda pewnie stwierdziła że i tak nikt nigdy tego nie da rady odpalić w więcej niż 60 klatkach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...