Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Punisher - czemu to takie krótkie?! Wreszcie troche szybszy brawler, do tego fajna rozgrywka urozmaicona strzelaniem z kapiszonów - fajni bossowie, przeciwnicy, ale wszystko przysłania czas gry. Za mało!

 

Alien vs. Predator - naprawdę w porządku tytuł - spory zestaw ciosów, broni białej i palnej do zebrania, fajne starcia choc sam poziom trudnosci odstaje od innych przedstawicieli tego gatunku. Ale bawiłem się bardzo dobrze latając predatorem :lapka:

 

Armored Warriors - :fsg: najlepszy jak dotychczas beat em up jaki sprawdziłem - wielgachna ilość kustomizacji naszego mecha (rózne nadwozia, bronie palne, wyrzutnie, laser swordy ...), a kazdy zestaw to nowe combosy i ciosy, super design i muzyka, świetny tytuł.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Najarany jesteś kubson na Mother Russia Bleeds? Muszę się zabrać za pozostałe części Street Of Rage oprócz jedynki, i inne beat em upy, żeby (już pomijając że po prostu warto zagrać w te gierki) rozumieć te wszystkie trope'y, które się pewnie w MRB znajdą.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

ja jestem najarany na co-op z tobą w MRB :ogor: kiedy to w ogóle wychodzi?

 

:ogor:

 

A kto ich tam wie, chciałbym w tym roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

NO I KUR.WA DEADBOLT WICHODZI NIEDŁUGO SKU.RWYSYNY, ALE BĘDZIE GRANE

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Najarany jesteś kubson na Mother Russia Bleeds? Muszę się zabrać za pozostałe części Street Of Rage oprócz jedynki, i inne beat em upy, żeby (już pomijając że po prostu warto zagrać w te gierki) rozumieć te wszystkie trope'y, które się pewnie w MRB znajdą.

Strasznie, jedna z niewielu gier na które naprawdę czekam, najgorsze że nie będę miał na czym tego ograć bo granie na laptopie trochę ssie, na X1 nie wychodzi wiec pewnie będę musial kupić ps4

Właśnie obczailem sobie deadbolt wyglada lux

 

Hmm moze jednak przeprosić sie z pecetem ?

Odnośnik do komentarza

Red Dead Redemption skończone aż po napisy, fabuła dała radę bardziej niż wiele innych gier, które skończyłem w ostatnich latach. Jest trochę infantylnych dialogów jak to w GTA ale całość jest świetnie przemyślana i finalnie dojrzała. W środku grania zaczęło się trochę dłużyć ale nie żałuję, że dociągnąłem do końca. DLC zostawiam na później.

 

Gra ma trochę wad, z którymi trzeba i warto się pogodzić. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Nobody polecam ci zainteresować się cRPG od studia, które bylo stworzone przez cześć ludzi pracujacych przy Falloucie a mianowicie Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura jest to klasyczny cRPG drużynowy w świecie fanstasy połączonym z rewolucją industrialną gdzie system walki jest zarówno in real time jaki turned based. Można mieć postać w zbroi płytowej z bronią palną i magią 

 

arcanum-of-steamworks-and-magick-obscura

 

Dla mnie w okolicach premiery totalnie mind-blowing zestawienie

Odnośnik do komentarza

Arcanum ma słaby początek ale później wciąga jak pierwsze Fallouty. Sporo możliwości rozwoju postaci, niesztandarowe przedmioty z pogranicza steampunku i ich crafting. Zależności typu: jeśli jesteś nastawiony na magię to zapomnij o korzystaniu z technologii, np. kolejki jeżdżącej po mieście :P Ogólnie taka trochę ukryta perełka z tej gry.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałem płytę z tego, nawet kilka razy i uznałem, że to słaba gra i nie będę w nią grał. D:

 

i? po co zmarnowałeś moje cenne sekundy życia, które przeznaczyłem na przeczytanie tego posta?

 

Arcanum ma słaby początek ale później wciąga jak pierwsze Fallouty. Sporo możliwości rozwoju postaci, niesztandarowe przedmioty z pogranicza steampunku i ich crafting. Zależności typu: jeśli jesteś nastawiony na magię to zapomnij o korzystaniu z technologii, np. kolejki jeżdżącej po mieście :P Ogólnie taka trochę ukryta perełka z tej gry.

 

Czy ja wiem czy ukryta? Był duży hype na ten tytuł biorąc pod uwagę renome ludzi, którzy pracowali na Falloutami a potem gdy już wyszła to raczej traktowali to dziennikarze jako roczarowanie lekkie chociaż mnie gra kupiła od początku, mnogie opcje dialogowe (mogłeś sporo questów ukończyć tylko dialogami, rekrutacja członków druzyny też wymagała duzej inteligencji aby przegadać do kolesi) oraz kilka dróg kończenia questów w unikalnym świecie mnie niesamowicie podeszło. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...