Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takiej ilości snu to chodzę jak poyebany i do tego robię wszystko jak mucha w smole. U mnie musowo 7h. Inaczej nie funkcjonuję. O 22 lulu, o 4:40-5:00 pobudka. :cool:

 

Ale tak czy siak szacun jakiś tam dla XM. Ja ogrywam jeden tytuł 1-2miesiące, no ale zazwyczaj są to molochy po ~100h.

Odnośnik do komentarza

Life Is Strange

 

Najlepszy interaktywny serial jaki dotąd ograłem. Już nie tylko pod względem fabularnym, ale nawet poziom eksploracji, puzzle i interaktywność stoją tutaj daleko ponad poziomem gierek TellTale.

Szkoda że DontNod nie miało i raczej nigdy nie będzie mieć budżetu porównywalnego z tym, jaki każdorazowo dostaje ten miernota i grafoman Cage. 

 

Przyznam że uśmiechnąłem się pod wonsem, widząc jak dosłownie zinterpretowana została anegdota o Efekcie Motyla, w postaci jego obecności i tego co przyniósł finał V epizodu.

 

 

Bardzo fajne interaktywne doświadczenie i mam nadzieję że przy okazji solidny bitchslap, w kierunku "true gamerów", regularnie podkreślających że w gry gra się wyłącznie dla tego słynnego gameplayu.

 

8+/10

Edytowane przez nobody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wracając do wątku XM.a - oczywiście w pewien sposób zazdroszczę, ale przy tak małej ilości snu i tak dużej ilości treningów to twoje nadnercza w zasadzie pewnie już nie istnieją. Poczytaj sobie o temacie, bo za parę lat być może nie wstaniesz z łóżka. 

 

Chciałbym grać więcej, np. po nocach, ale też potrzebuję jakiejś ludzkiej dawki snu. A więc idzie może z 5-6 gierek rocznie...  :frog:

Odnośnik do komentarza

Ostatni raz kiedy widziałem powiadomienie o osiągnięciu na oczy, to przy Skyrim na 360. Mocno mnie to wybijało z immersji, wyłączyłem te powiadomienia w pizdu i od tego czasu, ani na xboxie ani na playstation nie używam tego syfu. Polecam :czesc:

Odnośnik do komentarza

Zaginięcie Ethana Cartera. Przyjemna opowieść, trochę łamigłówek, taki symulator chodzenia na odstresowanie. Co polecacie podobnego?

Co do trofeów to niby konkretnie nie siedzę nad nimi, ale fajnie jak wpadają. Przy niektórych grach nawet się przejrzy listę aby wpadło więcej. Ale i tak przede wszystkim liczy się gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przekleje bez ocen żeby nie było zbyt dużej kontrowersji xD

 

 

Ori and the Blind Foest

 

Super Mario Galaxy 2

 

Captain Toad Treasure Tracker

 

Neo Fast Racing

 

Donkey Kong Country Tropical Freeze

 

Hyrule Warriors

 

Dead Rising PS4

 

Devil May Cry 4 Special Edition

 

DmC Devil May Cry Definite Edition

 

Gears of War 2

 

Gears of War 3

 

Gears of War Judgement

 

Rise of the Tomb Rider

 

Wiedzmin 2

 

Dying Light The Following

 

Volgarr the Viking

 

Sleeping Dogs Definitive Edition

 

Resident Evil VII

 

NioH

 

Binding of Isaack Rebirth

 

Resistance 2

 

Resistance 3

 

Killzone 2

 

Nier Automata

 

Halo

 

Halo 2

 

Halo 3

 

Halo 4

 

Mother Russia Bleeds

 

Rogue Legacy

 

Hotline Miami 2

 

Uncharted 4 Thief's End

 

Crypt of the Necrodancer

 

Horizon: Zero Dawn

 

Downwell

 

Super Meat Boy

 

Axiom Verge

 

Castlevania The Lecarde Chronicles

 

Castlevania The Lecarde Chronicles 2

 

Alien Isolation

 

Left 4 Dead

 

Left 4 Dead 2

 

OlliOlli 2

 

Crash Bandicoot

 

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

 

Crash Bandicoot 3: Warped

 

 

hehe nieźle, to co Ty wciągu pół roku u mnie ilość na dobrą dekadę i może nie jest to powód czasu a bardziej brak takiego zapału co był kiedyś

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...