Skocz do zawartości

State of Decay [Class3]


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde maya mi zabili :( miałem plan utrzymać ja przy zyciu razem z marcusem :/ heh a nie chce mi sie zaczynać gry od początku, mega smutno mi sie zrobiło heheh ta gra jest po prostu zaje.bista

 

Marcusa tez mi zabili przed chwila ale to chyba jakiś bug ;) bo ledwo co zabilem tego wielkiego grubego zombie i nagle pojawiły sie 2 kolejne :/

 

Nie pozostaje mi nic innego jak rozpoczęcie gry od nowa

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Pojechałem wczoraj szukać materiałów i cofnąłem się do takiego małego magazynu, który mijało się w trakcie ewakuacji z początkowego 'obozu'. Zajeżdżam na miejsce, łazi dwóch zgniłków - ciach, ciach i już leżą. Wbijam do środka, zabieram torbę z materiałami, idę do wyjścia... Wychodzę, a tu z lasu zaczynają się wyłaniać zombiaki, sztuk kilkanaście :o Sprint do pickupa zostawionego przed bramą i ucieczka. Adrenalina skoczyła maksymalnie, ta gra jest kapitalna :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

O kurde maya mi zabili :( miałem plan utrzymać ja przy zyciu razem z marcusem :confused: heh a nie chce mi sie zaczynać gry od początku, mega smutno mi sie zrobiło heheh ta gra jest po prostu zaje.bista

 

Marcusa tez mi zabili przed chwila ale to chyba jakiś bug ;) bo ledwo co zabilem tego wielkiego grubego zombie i nagle pojawiły sie 2 kolejne :confused:

 

Nie pozostaje mi nic innego jak rozpoczęcie gry od nowa

 

Graj dalej - właśnie to jest w tym najlepsze, ciśnienie :)

 

Ja wczoraj właśnie miałem taką podbramkową sytuację. Wypuściłem się na obrzeże miasta i znalazłem skład z materiałami. Wszystkiego zebrać nie mogłem, to dałem komunikat przez radio żeby kogoś przysłali po resztę - z obozu wyszedł Marcus... Dobrze, że akurat wracałem podobną trasą bo w trakcie powrotu pojawił się komunikat, że jeden z moich leży i jest atakowany - Marcus w drodze po zasoby wpadł na hordę. Większość staminy straciłem  żeby tylko do niego dobiec, jestem na miejscu, a go tam z 6 naraz łupie, a ten już leży na ziemi. Wpadłem z metalową rurką, Marcusowi udało się wstać i zaczął się mayhem, 3 już na plecach miałem, zero staminy, mój ziomek powłóczy nogami, zjadłem pigułki przeciwbólowe i udało mi się na chwilę odskoczyć, to stamina mi podskoczyła na tyle, by zadać parę ciosów. Ledwo daliśmy radę, Marcus dalej pobiegł po zasoby, a ja jeszcze przez chwilę za nim, by ściągnąć mu z pleców pojedynczych zgniłków, tak na wszelki wypadek :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trzeba chyba jakoś dalej posunąć fabułę z tego co wiem. Dom Kirkmanów to ten w pierwszym mieście? Jeśli tak, to nie ma co sobie nim zawracać głowy, jest mały tak samo jak nasz dom, lepiej oszczędzać materiały na coś większego.

Odnośnik do komentarza

Hej, również planuje zakup gry i mam takie pytanko - Czy po skończeniu gry mamy co robić, czy jednak jest to gra do ukończenia i odstawienia? No i jak to jest z naszą bazą, atakują ją zombie, czy jest to bezpieczny punkt w którym nic nam nie grozi? :)

Skończenie gry polega na przejściu ostatniej misji. Po skończeniu gry mozesz dać "continue" i gra wrzuca Cię przed ostatnią misją.

 

Bazę mogą zaatakować zombie. Zależy gdzie masz bazę. Są mniej i bardziej bezpieczne (czyt. narażone na ataki) miejsca. Np. w środku miasta zaatakowały mnie ze 4 hordy i miałem ciężko. Można otoczyć się posterunkami dookoła wówczasz żadna horda się nie zbliży.

 

 

Jak przejąć dom Kirkmanów? Mam tylko napis, że potrzeba 30 materiałów i 8 ludzi... Obszedłem dom, próbowałem zrobić Outpost - bez skutku... Zombie nie było na jego terenie.

 

 

Jak w fabule będziesz miał misję z Jacobem w której pokaże Ci nowe bazy w drugim mieście, to wtedy będziesz miał opcję założenia nowej bazy w tym samemy menu gdzie wzywasz pomocników do zebrania materiałów. Wchodzisz na pososeję, oczyszczasz ją i dajesz opcję "Establish new base".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No to muszę poczekać aż mi Jackob wyzdrowieje. 

 

Przydałaby się jakaś lista lokacji gdzie można swoje bazy zakładać, żeby od razu wejść na jakąś dużą posesję. 

 

Gra wciąga jak bagno - mam na liczniku 9h, a jeszcze z pierwszego miasta nie wyszedłem :P

 

EDYTA: Gra ma już swoją wikię - można sprawdzić chociażby lokację baz :)

 

http://stateofdecay.wikia.com/wiki/Bases 

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No trzeba uważać na tych wieżach, raz spadłem z jakiegoś zbiornika bo myślałem, że jak jest drabinka, to nie mogę z tego spaść :P

 

Znalazłem nowe lokacje dla bazy łącznie z tym wielkim hangarem, ale przeniosłem na farmę, trochę kijnia bo z dala od miasta, ale nie miałem 12 ludzi, teraz ktoś mi jeszcze zaginął to mam 10. 

 

PS. Chorych, tych zaznaczonych na zielono da się jakoś wyleczyć? Maya mi zachorowała bo wlazła na jakiegoś zgniłka, który wybuchł :(

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Akcja sprzed chwili - Virginia (Vanessa? Nie mogę zapamiętać :D) biegła po materiały, które wskazałem do zabrania. Oczywiście wpadła w zasadzkę i byłem wzywany do udzielenia pomocy...

 

Dojeżdżam na miejsce, a tam ten gruby zombiak (nie do ubicia...) i dwie hordy... Myślę sobie "ekstra się zapowiada", wsiadam w samochód i wjeżdżam w hordę. Zabiłem kilka zombiaków, grubego parę razy powaliłem, ale za cholerę nie chciał umrzeć. Wysiadam z M4, poszło pół magazynka w jego stronę - nadal nic. W tym czasie padła moja 'towarzyszka' i pojawiła się czerwona ikonka do ratunku. Mając przed sobą stojącą nad nią hordę + grubego, niewiele myśląc rzuciłem granat... WSZYSCY w tamtej okolicy wylecieli w powietrze, wliczając w to pannę V. :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Moim zdaniem powinni zmienić patchem żeby grubego można było zabić uderzając w niego 3-4 razy autem. Dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem jak babka z innej enklawy zatłukła go metalową rurką.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ktoś na gaffie tak opisał tą grę i ja się z tym zgadzam.

 

The Walking Dead game you always wanted.

 

PS. Chyba będę musiał zastrzelić May'ę. Ciągle chora i chyba to ta sama choroba przez którą zastrzelił się jeden z moich ludzi.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po misji w której ratujemy Jacoba, jest quest po którym jest kontakt z doktorem

 

To musze posprawdzać te aktywne misje :P

Przepraszam za moją niewiedzę i ignorancję ale jest w tej grze kooperacja lub inne kontakty z żywymi graczami ?

 

Tak, na forum ;)

 

Chcą dodać co-op którymś patchem, ale nic jeszcze nie jest oficjalne. Na dzień dzisiejszy nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...