Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak, MaZZeo, ale ta gra miała obiecane wsparcie, mieliśmy być zasypywani dodatkami, a pierwszy z nic pojawi się 8 miesięcy po premierze, gratuluję DICE.

 

Ehh wygląda na to że niektórzy byliby zadowoleni, jakby co miesiąc dostawali nowe mapki. Inni za to by narzekali że doją graczy. Nikomu nie dogodzisz.

 

Jak ktoś oczekuje takiego wsparcia to niech łyknie Money Wasted 3rd time i kupi Elite ;] Do BF2 dodatki wychodziły co parę miesięcy i było dobrze.

Odnośnik do komentarza

 

Jak ktoś oczekuje takiego wsparcia to niech łyknie Money Wasted 3rd time i kupi Elite ;] Do BF2 dodatki wychodziły co parę miesięcy i było dobrze.

Za(pipi)ista nazwa CoD-a:) prawie z krzesła spadłem. Ja jeszcze BtK nie mam, więc jeszcze mnie dużo czeka:), a BF planuje grać do następnego BF-a, więc nie potrzebuję DLC za 50zł(jak nie więcej) co 3 miesiące

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak, MaZZeo, ale ta gra miała obiecane wsparcie, mieliśmy być zasypywani dodatkami, a pierwszy z nic pojawi się 8 miesięcy po premierze, gratuluję DICE.

 

Ehh wygląda na to że niektórzy byliby zadowoleni, jakby co miesiąc dostawali nowe mapki. Inni za to by narzekali że doją graczy. Nikomu nie dogodzisz.

 

Jak ktoś oczekuje takiego wsparcia to niech łyknie Money Wasted 3rd time i kupi Elite ;] Do BF2 dodatki wychodziły co parę miesięcy i było dobrze.

ale to tylko obrazuje jakie jest DICE...co innego mowia przed premiera a co innego dzieje sie jak gra jest juz na polkach
Odnośnik do komentarza

Ja tam w sumie nie narzekam (mimo ze tez liczylem, ze w tym miesiacu cos nowego wyjdzie)- do czerwca przynajmniej zdaze na spokojnie zdobyc baretke za snajpe, wszystkie zadania z BtK pokonczyc, moze tez ew. wspolprace pocisnac, no i przede wszystkim te cholerne jety jesli nie wymasterowac, to przynajmniej odblokowac flary :D Do tego niedlugo wyjdzie patch, po ktorym trzeba sie bedzie uczyc gry od nowa :D

 

A gdyby sie jakims cudem to wszystko udalo i jeszcze zostal czas do DLC, to Halo: Reach i Mass Effect 2 w kolejce czekaja, a i Killzone'a 3 zawsze mozna odkurzyc :)

 

W miedzyczasie musze ostatnio podczas sniadan przed praca przechodzic po kawaleczku Gearsow 3, bo inaczej sie nie da- wieczorami BF3 panuje niepodzielnie... Jak to Kaczor mawia- jak zyc... :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Pewnie tak, MaZZeo, ale ta gra miała obiecane wsparcie, mieliśmy być zasypywani dodatkami, a pierwszy z nic pojawi się 8 miesięcy po premierze, gratuluję DICE.

 

Ehh wygląda na to że niektórzy byliby zadowoleni, jakby co miesiąc dostawali nowe mapki. Inni za to by narzekali że doją graczy. Nikomu nie dogodzisz.

 

Jak ktoś oczekuje takiego wsparcia to niech łyknie Money Wasted 3rd time i kupi Elite ;] Do BF2 dodatki wychodziły co parę miesięcy i było dobrze.

Widzę, że mam przegrane w BF3 mniej więcej tyle ty. Ani razu nie pomyślałeś, że przydałaby się jakaś nowa mapka? Ja tak, ostatnio nawet często.

Wiem, ze każdy z DLC to nowe mapy, plus pewnie dostosowanie starych do potrzeb nowych trybów. Naprawdę nie miałbym nic przeciw by wychodził nowy map pack co trzy miesiące.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli podzielili jednego, normalnego z perspektywy istnienia wszechświata DLC, na trzy. W jednym będzie content dla piechoty, w drugim dla operatorów pojazdów, a w trzecim może coś do singla. Chyba pozazdrościli Cotick'owi chciwości ;)

 

Chyba kasy.Dice się chyba nigdy nie nauczy,na czym atci robi siano,dużo map,możesz ale nie musisz ich mieć,każdy indywidualnie o tym decyduje ale fajnie jest wiedzieć że firma wspiera grę,innych kręci customizacja(np. mnie) to dali możliwość dobory broni i wizytówek pod siebie,to już w Crysis 2 był większy wybór z tym.Online jakby nie patrzeć to gra społecznościowa i ludzie nie chcą się tylko nickami wyróżniać.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Podsumowując - nowe mapki za 3-4 miesiące? Woow... Uwijają się jak w ukropie chłopaki ze Szwecji :)

Pamiętacie sytuację z BC2? Wszyscy kochali DICE bo w przeciwieństwie do Activision obiecali jeszcze przed wydaniem gry, że nowe pakiety map będą za darmo. jak się okazało - nie kłamali... były za darmo tyle, że każda "paczka" map to były te same mapy z podstawki z pozamienianymi trybami... Kiedy wypuścili płatny Vietnam mit dobroczyńców z DICE poszedł do piachu. Aha! Były jeszcze nowe - stare mapki z Bad Company czy też z BF2 - nie pamiętam...

Teraz mamy BF3 i BtK (czyli nowe - stare) co dowodzi, że DICE na dobrą sprawę nie stworzyło żadnej nowej mapy od 345 lat :)

Nie sądzę, żebyśmy Panowie do czerwca wytrwali w szerokim gronie przy wieczornym objeżdżaniu tych samych paru (powiedzmy sobie szczerze - niespecjalnych, bo nieprzystosowanych pod konsole) mapkach, które mamy...

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Hmm, na tym filmiku gosciowi w 1:01 nie weszla kosa, po czym juz w nastepnej sekundzie od razu sie skutecznie poprawil- czyzby mieli zlikwidowac to kretynskie ladowanie sie noza? Oby tak bylo...

 

Ciekawe w ogole, jakie giwery tym razem dorzuca- byc moze USAS i Famas juz nie beda najlepsze :D Osobiscie bardzo chetnie zobaczylbym Galila- to moja ulubiona pukawka w CoD: BO byla, lepsza nawet od Famasa :) A propos BO, to mogliby jak dla mnie wzorem tej gry granaty blyskowe do BF3 dorzucic (brane alternatywnie zamiast zwyklych). Wzbogaciloby to mozliwosci taktyczne.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wku.rwiony jestem na maksa. Pier.dole czekanie do czerwca. Pytam się co ja mam do tego czasu robić? Żyłować na maksa wszystkie giwery? Wbić zyliard kos? Wbić kur.wa niektóre kretyńskie medale? Przecież takich ludzi jak ja jest cała masa na świecie! Obiecywali fiuty i dupa blada.

 

A tak na marginesie: nawiązuje do posta Seto i wcześniej, gdzieś tam się pojawiających. Chodzi mi o wydanie pięciu dych na dodatek.

Ludzie, gdzie Wy kurna żyjecie? Wydanie co 3 miesiące 50 zeta na 4 nowe mapy to dla Was naprawdę dużo??? No sorry, ja zamożny nie jestem, zapierdalam jak każdy, ale co to jest 50 zeta w dzisiejszych czasach?

Czekajcie niech policze....

W weekend z żoną nawet nie wyjdę za ta kwotę do kina (Wawa), taaa jasne można obtanić i pójść w tygodniu. Tylko, że w tygodniu to się właśnie zapierdala.

Szlugów nie jaram, rzuciłem pięć lat temu, ale z tego co się orientuje to paczka kosztuje ze 12 zeta (Fajrantów nie licze). Ilu z Was jara? Ile kasy na to idzie?

Wiecie ile ja wydaje na alko miesięcznie? Kierwa kiedyś to spisze i okaże się, że przepijam z tysiaka miesięcznie, łącznie z wyjściem na miasto.

Ilu z Was wydaje na jakieś pierdoły??? Policzcie to.

Więc jeśli map pack miałby wychodzić nawet co dwa miesiące za 50 złotych to uważam, że nawet bezrobotnego nygusa stać żeby mógł sobie to kupić.

2 miesiące=60 dni. Odłóż sobie ZŁOTÓWKĘ dziennie do skarbonki! Zostanie Ci jeszcze na trzy browary, które pierdykniesz odpalając swój nowy dodatek ;)

 

Widzim się dzisiaj na polu walki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Masz racje,ale ja na przyklad nawet Karkanda nie mam,a to z takiego powodu,ze czulbym sie zle z mysla,ze daje pieniadze tym darmozjadom z DICE,co to naobiecywali niewiadomoco,bugi w grze pozostawiali,a do roboty to chetnych nie ma.Voice chat pol roku prawie naprawiali...Dopoki nie naucza sie szacunku do klienta,dopoty ode mnie wiecej kasy nie dostana.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Pamietajcie o jednym team od patch nie pracuje nad map packiem. Sony w sumie tez nie ulatwiaja im roboty,przyklad trine 2 ta sama wersja w eu/usa i co ch.ujki w eu mieli jakis problem. Mnie tez wku.rwia brak patch do dzis. Teraz otwieraja 2 studio wiec moze bedzie to dzialac szybciej,wejdzcie sobie na strone dice gdzie sa oferty pracy jest chyba z 50 ofert maja po prostu za malo ludzi,to nie jest activision ktore ma 3 studia po 100-250 osob. Wiec wszystko u nich idzie wolniej. Na obiecywali troche,ale skad macie pewnosc ze to nie marketingowcy EA dorzucili kilka opcji,ktorych nie uzgodnili z Dice?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ja tam się kasą innych nie rozporządzam i nie będę rozpisywał za i przeciw,co innego dać 50 zeta na 2 kg mięcha i 2 surówki i mieć 4 obiady a co innego wywali na dodatek,który nie jest mi nie zbędny do życia.Te same osoby,które piszą że 50 zeta to nie jest dużo za dodatek,panikują gdy wacha idzie o 5 groszy na litrze do góry.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

na chwile obecna to mam w 4literach DICE i ich dodatki.... to wszystko poszlo w tak kijowym kierunku ze szkoda gadac. nigdy nie kupowalem dodatkow (zlamalem sie jedynie przy paru tutulach - deus ex,me2) bo dla mnie gracza starej daty jest to proces kompletnie nie do zaakceptowania. Kiedys gry w pelnej postaci dzis dodatki, online passy. zastanawiam sie co jeszcze ciekawego wymysla zeby nas wydoic z kasy..

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

na chwile obecna to mam w 4literach DICE i ich dodatki.... to wszystko poszlo w tak kijowym kierunku ze szkoda gadac. nigdy nie kupowalem dodatkow (zlamalem sie jedynie przy paru tutulach - deus ex,me2) bo dla mnie gracza starej daty jest to proces kompletnie nie do zaakceptowania. Kiedys gry w pelnej postaci dzis dodatki, online passy. zastanawiam sie co jeszcze ciekawego wymysla zeby nas wydoic z kasy..

dlc typu LoD do D2 są ok.

gdzie dalo to ogrom fabuły itp.

Ale dlc typu hej dodamy im mapke z singla i niech sie cieszą to zlo.

A zachowanie capcomu gdzie dostajesz ldc juz na plycie z gra to zlo wcielone gorsze nic Activision

 

niech DICE da nam do bf3 mapy z badcompany za free tym, ktorzy maja online pass na BC2. Map by nie musieli zbytnio przerabiac moze zostac nawet na poziomie destrukcji z bc2 :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Oj widzę Gęsior, że w czuły punkt trafiłem:) trochę może źle zdanie sformułowałem. Nie chodzi o te 50 zł tylko o to co dostaję za 50zł. Ja po prostu nie przepadam za DLC i jak kolega wyżej napisał rozwala mnie zawartość tych DLC. Większość tych rzeczy powinna być za darmo, jednak te czasy już minęły i nic za darmo nie będzie oraz jak napisał Litwin jak mam 50 zł w ręku to trochę szkoda mi wydać na marny dodatek, ale ok jest to moje osobiste zdanie i lepiej żeby DICE robiło cokolwiek niż nic.

BTW problem ceny może być spowodowany przez ograniczenia oraz testy prowadzone przez SONY i MICROSOFT podczas weryfikacji patchów,dlc itp. Podobno KAŻDA zawartość wrzucona do ściągnięcia kosztuję firmę 40.000 USD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...