Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

jak trzyma ammo to przyciska sie R1 i wtedy sie rzuca, to nie jest bug

 

a to nie powinno być tak że naciskasz 'lewe' na d-padzie i on automatycznie rzuca ?? u medyka też tak czasami mam że nacisne w lewo a on tylko ją wyjmuje aby trzymać w rękach (tak się zdarza gdzieś w 1/20 przypadkach)

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Wlasnie sie obudzilem kuzwa...i tak pacze w lewo, pacze w prawo, gdzie ja kur jestem. Ostatnio chyab gzdies tam biegalem z giwera..eeee czy ja kurna zasnalem w trakcie rozgrywki? Slychac bylo moje chrapanie?

Ja pier....sie porobilem.

 

Dzieki Danielski..twoje opowiesci o Jenny....hmmm...oooo gut machine..eee ide spac

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
... wiec ciągłe marudzenie juz wszystkim bokiem wychodzi

 

Ten temat powinni już dawno zablokować ;) bo śmierdzi pitolem, non top tylko narzekania jaki ten BF3 jest be a potem przesiadka i napierdal.anie w niego po 600 h :scratch_one-s_head: gdzie tu sens ? :blink:

 

Rozumiem że do mniej pijesz,bo nikt inny tutaj nie ma 600 h .Tak samo jak w BC2,chce zdobyć najwyższy lvl i Bóg mi świadkiem że jak dobije do niego to w tą grę nie będę grał.Myślałem że już dawno przeszło ludziom że kupili Bugfielda 3 za normalną cenę a 2 dni później Dice i EA wydy.mało ich w poope,ale co mnie to obchodzi,wystarczy poczytać początek tematu by zobaczyć jaki był hype,niektórych nadal jednak swędzi doopsko po tym zabiegu i cisną na innych swoje pseudo intelektualne wywody.

 

Jak się naciska w bok to powinien rzucić ammo a nie stać z nim w ręku,tak samo jak apteczke.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
... wiec ciągłe marudzenie juz wszystkim bokiem wychodzi

 

Ten temat powinni już dawno zablokować ;) bo śmierdzi pitolem, non top tylko narzekania jaki ten BF3 jest be a potem przesiadka i napierdal.anie w niego po 600 h :scratch_one-s_head: gdzie tu sens ? :blink:

 

Rozumiem że do mniej pijesz,bo nikt inny tutaj nie ma 600 h .Tak samo jak w BC2,chce zdobyć najwyższy lvl i Bóg mi świadkiem że jak dobije do niego to w tą grę nie będę grał.Myślałem że już dawno przeszło ludziom że kupili Bugfielda 3 za normalną cenę a 2 dni później Dice i EA wydy.mało ich w poope,ale co mnie to obchodzi,wystarczy poczytać początek tematu by zobaczyć jaki był hype,niektórych nadal jednak swędzi doopsko po tym zabiegu i cisną na innych swoje pseudo intelektualne wywody.

 

Jak się naciska w bok to powinien rzucić ammo a nie stać z nim w ręku,tak samo jak apteczke.

Dice i EA nikogo nie wydymalo z daniem gry na psn,to ludzie dymali Dice i EA. Tak jak Yano powiedzial,sporo osob ma juz dosc narzekania ludzi ktorzy maja gre ze skladki..Znam kilka osob,ktore maja BF3 ze skladki i nie narzekaja,bo sa swiadomi tego,ze zaplacili maly % i nie moga narzekac.

 

P.S

Szczerze?To mnie wali skad masz ta gre tylko nie narzekaj az tyle skoro masz ja,ze skladki. Zachowaj to dla siebie. A swoja droga,wydaje mi sie,ze w wiekszosci jeczysz,zeby jeczyc bo sory ale jak cie tak gra,denerwuje jak piszesz to po 20h bys juz w nia nie gral.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie- mnie tez wali, skad kto ma gre. Sam zaplacilem normalnie i absolutnie nic mnie nie swedzi, bo dla mnie osobiscie (pomimo bledow) to ZDECYDOWANIE najlepsze multi,w jaki gralem i dlatego uwazam to za bardzo dobrze wydane pieniadze. Natomiast tak jak Zaq wspomnial, rowniez uwazam, ze ze zwyklej przyzwoitosci jak ktos sam zaplacil 1/5 ceny, to narzekanie 5x wieksze niz u innych jest troche nie na miejscu.

Ktos wczesniej napisal "place - wymagam". Ja bym do tego dodal: "nie place - nie wymagam". Proste...

 

Natomiast wracajac do mojego wczesniejszego pytania i pomijajac kwestie skladek: Dlaczego graja w to ludzie, ktorzy potrafia tylko jechac po tej grze? Jak jest taka zla, to dlaczego sie nie przesiadacie na cos innego? Bez najwyzszego levela w BF z glodu nie umrzesz, po co on komu (pytanie oczywiscie do wszystkich)? Tylko sie nie unos, Litwin- pisze bez zlosliwosci, po prostu chcialbym to zrozumiec, bo probuje, ale cholera za skarby nie potrafie...

 

PS: Danielski, z tymi online passami oczywiscie zgadzam sie w 100%- komisja europejska czy jakas inna instytujcja powinna zrobic porzadek z tymi (pipi)ami...

 

O, wlasnie widze, ze udalo mi sie wczoraj zgarnac blache jakiemus szkopowi z 40. orłem :) W ogole wczoraj jakis miedzynarodowy dzien byl: dziabnąłem niemca, brazylijczyka, brytola, dwoch francuzow no i jednego z naszych ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Znam lepsze multi,BC2,K2,COD4 MW1 a czemu chce najwyższy lvl?Bo takie mam zboczenie,bo 1% ludzi będzie go miało?Sam sobie wybierz odpowiedź.To ile zapłaciłem to zasługa Dice,co nie znaczy że nie mogę się wypowiadać jakie nowe błędy znalazłem,głupotą byłoby silenie się na zapłatę całości by móc później pisać"dałem 200 zeta i tylko ja mogę narzekać"(bo chyba tego też dotyczy temat?)

Odnośnik do komentarza

Pamietajcie o jednym team od patch nie pracuje nad map packiem. Sony w sumie tez nie ulatwiaja im roboty,przyklad trine 2 ta sama wersja w eu/usa i co ch.ujki w eu mieli jakis problem. Mnie tez wku.rwia brak patch do dzis. Teraz otwieraja 2 studio wiec moze bedzie to dzialac szybciej,wejdzcie sobie na strone dice gdzie sa oferty pracy jest chyba z 50 ofert maja po prostu za malo ludzi,to nie jest activision ktore ma 3 studia po 100-250 osob. Wiec wszystko u nich idzie wolniej. Na obiecywali troche,ale skad macie pewnosc ze to nie marketingowcy EA dorzucili kilka opcji,ktorych nie uzgodnili z Dice?

 

A ch.j mnie to obchodzi, płacę - wymagam.

 

Nie chce sie obrazic,ale z tego co pamietam to masz gre ze skladki. Zaplaciles 20% ceny gry,rozumiem ludzi ktorzy sie wkur.wiaja bo zaplacili 179zl-200zl. Ale miec z gre ze skladki i sie rzucac to juz smiech na sali.

 

I tu się mylisz. Kupiłem za pełna cenę, kilka dni po premierze (po wałku z ceną KZ3 nie robię preorderów). DICE wyruchało mnie dwa razy. Pierwszy kiedy tydzień po premierze bez zapowiedzi na psn puścili (jasne że bym ze składek kupił, a jak! Dobrze wiedzieli jak deal na psn się robi!) A drugi kiedy zobaczyłem że to jest pie.dolona BETA, walę pomniejsze bugi bo to się może zdarzyć ale niedziałająca komunikacja i brak matchmakingu spowodowała, że odłożyłem grę na półkę. Chodzi o to, że naobiecywali w żywe oczy a potem kupa z tego była. Wydałem kasę na grę by leżała przez parę pierwszych miechów na półce, dzięki dice... Kolesie wykorzystali fanów z bc2 i tyle...

 

Przestancie (pipi).ic kocopaly:) To ze Litwin czy ktokolwiek kupil gre ze skladki toco ? To ze MY kupilismy BETE za pelna cene to smiech na sali. Prosilbym wszystkich krytykow o podeslanie mi linka o nielegalnosci takiego zagrania gdyz moze jestem niezbyt wyedukowany w tych tematach ale nawet jesli istnieje taki link to jak nazwac zagrywke jaka sa online passy, nie mozemy sprzedac w pelni funkcjonalnej gry za ktora placi sie pelna cene i kupuje legalnie.. Rzeklem.. a teraz naku.rwiam salta i wracam ratowac galaktyke.

 

PS.1. Napierd.alanie USASEM w swoich to prawie jak ru..chanie Jenny Jamson po same kule. Pozdro wariaty!

PS.2. Kaczor wracaj do gry do chu.ja Pana

 

Dobrze gadasz, masz u mnie pełną cukiernicę wiesz czego :D

Odnośnik do komentarza

@Oip i @danielskii - wg mnie niestety nie macie za bardzo racji. patrzycie na gry z perspektywy starych wyjadaczy, którzy pamiętają czasy gdzie gra wytłoczona = gra dopieszczona. dzisiaj ta nie jest i stwierdzenie, że po premierze gra wyszła w wersji demo to lekkie nadużycie. w dzisiejszych czasach dochodzi już do tego, że nie tylko gry multi wymagają dopieszczania po premierze, ale nawet gry single player. Nie daleko trzeba szukać: Skyrim gdzie po 50 godzinach gra jest nie do grania, przedwczoraj wyszedł ME3 a tematy o bugach, glitchach (typu zawieszka konsoli przy jeżdżeniu windą) tworzą już pełnoprawne epopeje.

 

jeżeli uważacie, że gra po premierze to była wersja beta, to przypomnijcie sobie demo. wow! nagle się okazuje że produkt troszkę poprawili.

 

@Litwin podał przykłady "lepszych" multi:

COD4 - pamiętasz jak zaraz po premierze zagrać mecz to było około 10 minut czekania w lobby? bo było initalizing, conneting, reconnecting, precaching, migrating host i wiele innych komend, które usłyszałem po raz pierwszy. jak już to ruszyło to siadł voip.... naprawili? naprawili.

KZ2 - mega lagi do pierwszego pacza, gra dostała przydomek "najpiękniejszych lagów" ponieważ były one "zakrywane" przez doskonałą animację, która "chowała" teleportację. (aczkolwiek zgadzam się - tutaj jest przykład najlepiej dopracowanego produktu, gdzie wszystkie funkcjonalności działały w dniu premiery)

BF:BC2 - kolejne epopeje o tym ile było bugów, co z resztą również dla mnie wykończyło grę (miałem dość grania "bez levelu" podstawowymi broniami mając 250h na liczniku)

 

to co staram się Wam pokazać to fakt, że BF3 trzyma się standardów i zgadzam się z @tommim - narzekanie nic nie pomoże. każdy pitoli a widzimy się co wieczór i gramy po 3-4h do rana. wniosek? bawimy się setnie, chodzimy nie wyspani a kolejnego wieczora...znów staramy się jakimś cudem znaleźć w jednym teamie, co samo w sobie stanowi dowód, że gra jest fpytę

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hejo leszcze... :)

świetna robota - wreszcie rozruszaliście temat na forum bo robiło się sennie i nudnawo... Trochę trollingu nigdy nie zawadzi!

 

Co do narzekania - ja też jestem stary wyjadacz tyle, że pecetowy a na dodatek pierwszego oryginała kupiłem przy okazji Half-Life'a i CSa (bo potrzebowałem CD-keya do multi :) ) Jak widać online passy to nie wynalazek konsolowy :) Piję do tego, że kiedy piraciłem gry nigdy nie przyszło mi do głowy żeby narzekać, że któraś niedopracowana jest - nie płaciłem za nią a nieliczne updaty też crackowali... Od kilku dobrych lat gram tylko na oryginałach (nawet na PC ;) ) więc poczułem nagle, że coś z tym przemysłem jest nie tak jak trzeba... Wydaję pieniądze i jestem ruchany (przykład Wiedźminów i problemy posiadaczy oryginałów z aktywacją, DRM od Ubisoftu) a na dodatek oszukiwany (Dice przy okazji BC2 i BF3).

Piję do tego, że każdy legalny posiadacz gry ma moralne prawo popsioczyć sobie na grę ale to nie znaczy, że powinien od razu ją wyrzucić przez okno - Kobieta mnie w(pipi)ia prawie codziennie ale nie biję jej z tego powodu ;) bo ją kocham. BF3 też w perwersyjny sposób kocham i dlatego, że mi zależy żeby był lepszy - więc narzekam licząc, że game designer z DICE czyta moje posty i każe je sobie tłumaczyć z polskiego :). Czy ktoś narzeka w temacie gry The Darkness 2 ? Nie, bo nikogo ta gra nie obchodzi. BF3 budzi emocje więc narzekanie musi być!!! Dajcie żyć ;)

PS. Składkowicz też człowiek imho :)

PS2. Gra ktoś dzisiaj? wczoraj miałem ochotę pyknąc ale o 21:58 nikogutko nie było więc poszedłem ciorać w Skyrima (znowu mnie wciągnął po miesiącu przerwy)

PS3. Danielskii - Jenna Jameson? ty jesteś starej daty, przecież to emerytka - jak Gina Wild :)

Edytowane przez rob1979
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BF3 jest jak mój były szef w robocie,którą kochałem,gdy był rzygać mi się chciało i praca traciła sens,gdy wychodził pracowało mi się genialnie bo lubiłem ta robotę.Tak samo jest z grą,gdy nie ma bugów buduje sobie ona u mnie kredyt zaufania i chce mi się w nią grać,ale potrafi zaraz wku.rwić tak że trzeba wylać żale.Multi o których piszesz walduś miały wyżej opisane przypadłości,ale dopiero po zsumowaniu tych 3 tytułów,mogą się pod względem bugów równać z BF3,do tego takie MW1 i K2 5 miechów po premierze było całkowicie grywalne,co stawia to porównanie w dziwnym świetle,bo już BC2 pokazało że Dice nie umie szybko reagować na błędy.Patrząc wstecz,BC2 był grą bezbłędną w porównaniu do Bf3 :P Sytuacja,którą opisuje walduś z tym ze tytuły są niedopracowane jest dla mnie nie dopuszczalna i nie ma na nią wytłumaczenia,poza chęcią zarobku i skróceniem testów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hejo leszcze... :)

świetna robota - wreszcie rozruszaliście temat na forum bo robiło się sennie i nudnawo... Trochę trollingu nigdy nie zawadzi!

 

Co do narzekania - ja też jestem stary wyjadacz tyle, że pecetowy a na dodatek pierwszego oryginała kupiłem przy okazji Half-Life'a i CSa (bo potrzebowałem CD-keya do multi :) ) Jak widać online passy to nie wynalazek konsolowy :) Piję do tego, że kiedy piraciłem gry nigdy nie przyszło mi do głowy żeby narzekać, że któraś niedopracowana jest - nie płaciłem za nią a nieliczne updaty też crackowali... Od kilku dobrych lat gram tylko na oryginałach (nawet na PC ;) ) więc poczułem nagle, że coś z tym przemysłem jest nie tak jak trzeba... Wydaję pieniądze i jestem ruchany (przykład Wiedźminów i problemy posiadaczy oryginałów z aktywacją, DRM od Ubisoftu) a na dodatek oszukiwany (Dice przy okazji BC2 i BF3).

Piję do tego, że każdy legalny posiadacz gry ma moralne prawo popsioczyć sobie na grę ale to nie znaczy, że powinien od razu ją wyrzucić przez okno - Kobieta mnie w(pipi)ia prawie codziennie ale nie biję jej z tego powodu ;) bo ją kocham. BF3 też w perwersyjny sposób kocham i dlatego, że mi zależy żeby był lepszy - więc narzekam licząc, że game designer z DICE czyta moje posty i każe je sobie tłumaczyć z polskiego :). Czy ktoś narzeka w temacie gry The Darkness 2 ? Nie, bo nikogo ta gra nie obchodzi. BF3 budzi emocje więc narzekanie musi być!!! Dajcie żyć ;)

PS. Składkowicz też człowiek imho :)

PS2. Gra ktoś dzisiaj? wczoraj miałem ochotę pyknąc ale o 21:58 nikogutko nie było więc poszedłem ciorać w Skyrima (znowu mnie wciągnął po miesiącu przerwy)

PS3. Danielskii - Jenna Jameson? ty jesteś starej daty, przecież to emerytka - jak Gina Wild :)

Punkt 3 najlepszy:) Lela Star teraz rządzi rynkiem, koledzy. Widać, że żonaci i dawno pocieraczy nie oglądali. Jeśli chodzi o narzekanie to tak gra jest zbugowana, nie dopracowana, jest okrojona, wcisnęli nam pół-produkt, ale i tak gra się kozacko! CoD-a po 30h wywaliłem, a BF? Już mam 160h, a nawet BtK nie mam. Jeśli jest dobra ekipa(pozdro!) to gra się z babanem na mordzie całą noc(szkoda, że teraz pracuję w weekendy to nie będę miał tyle czasu).

Jedyne co mnie naprawdę w(pipi)ia w tej grze to to, że na PC jest 64 graczy, a nie 24! Moim zdaniem jest to naprawdę największa wada tej gry. Liczę na to, że DICE przy następnym BF albo zwiększy ilość graczy albo dostosuję mapy, bo jak nie to......to nie wiem w co będę grał w multi:)

Odnośnik do komentarza

kozbinio i tu dochodzimy do sedna sprawy. przez to ze powoli gracze nic nie robili z tym ze standard finalnej wersji schodzil na psy, ze powoli godzilimsy sie na dlc, online passy dochodzimy do dzisiejszej sytuacji kiedy na starcie wkladasz gre do konsoli i sciagasz patch, po miesiacu od wydania gry wychodzi dlc (ktore powinno byc dla posiadaczy org za friko! gdyz dzisiejsze dlc to nie takie dodatki jak kiedys to co wspominalismy z OIPem w stylu D2 czy W3). Pamietam jak ludzie dziwili sie ze nazywam Fallouta 3 (pipi) niegodnym marki i mowili aa nieznasz sie dzis to super RPG (wlasnie dlatego ze powoli akceptowano coraz gorsza jakosc finalnych produktow, splycanie rozgrywki etc). Dlatego w pelni popieram kupno gry ze skladki tak jak zrobil Litwin. Nastepnego BC jesli tylko bedzie taka mozliwosc tak zamierzam wlasnie kupic. Owszem gram i bede grac w BF3 ale nie ze wzgledu na za(pipi)istosc tego tytulu bo rownie swietnie bawie sie zapi.erdalajac na kuniu w RDR czy tez ratujac galaktyke w ME3 gram w BF3 bo a) milej jest spedzic czas w fajnym gronie fragujac wesolo tepakow i gadac sobie o 3 cyckach zony tudziez (pipi)a.c cyganow za ich latajacy dywan i uczyc ich swojskiego (pipi)a mac. b) zostala pustka bo BC2 ktory byl swietnym tytulem mimo swoich bugow c) nie ma nic innego na rynku w tych klimatach w co moglbym pograc z Wami. Suma sumarum popitolic zawsze mozna ale i tak spikniemy sie wieczorem i ponapi.erdalamy troszku i jakos tak zleci nam czas do BC3 ktory mam nadzieje wroci z klimatem poprzedniczki czego i Wam i sobie zycze. Hoagh!

Odnośnik do komentarza

sedrrak co do tej leli no moze byc ale teraz to aktorki takie bez polotu, to samo co knajpach. kiedys to babki mialy ten blysk a ich gra aktorska byla lepsza.

no w kwietniu bede to gdzies wyskoczymy w tygodniu na piwo to sie obcyka ekipe z ktora sie gra:)

A co do nie offtopa. USAS zostaje:) odkad go odblokowalem to za(pipi)ista bron;)...jak widac nie tylko kobieta zmienna jest

EDIT. Kaczor Jenna to juz nowosc dla mnie ja wychowany na Erice Boyer;)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

a z tego wszystkiego to i tak się cieszę, że gram na PS3, bo jak czytam typu:

Tam nóż był magnetyczny, tutaj nie dość, że jest magnetyczny to jeszcze istnieje kombinacja stand-prone-crouch która sprawia, że przez chwilę biegasz na leżąco (prędkość czołgania jest taka jak prędkość biegania).

 

to w sumie tych 64 graczy odżałuję. fakt brakuje mi tego trochę (szczególnie na Caspian czy Firestorm), ale z drugiej strony przynajmniej nie czekam na pojazd 65 godzin. Minus: to właśnie przez PC nerfią nam akcje ziemia-powietrze, bo na PC mając 60 graczy na ziemi nikt by nie polatał, gdyby 3 pociski z czegokolwiek zabijały latadło.

Odnośnik do komentarza

Czyli Dice jest na tyle tępe, że nie umie odróżnić rozgrywki na konsoli i na PC? No to sorry, ale ja nie chcę być traktowany jako "dodatek" zwłaszcza że na konsolach ogólnie lepiej się sprzedaje, to powinni to docenić. Dice poleciało w kulki z wersjami konsolowymi, a tymczasem Cottick parsknął śmiechem, że aż musiał wytrzeć usta studolarówką.

Odnośnik do komentarza

Danielskii jak będziesz dziś grał w ME3 daj znać to obczaimy multi. Widziałem się też w końcu z Kosą :) Z okna widzi mój blok. Beka:) a żeby nie było OFF TOP to powinni usunąć USASA, FAMASA:)

Powinni. Ostatnio nadziewam sie czesto na USAS'a Danielskiego. :) Chociaz on "nadziewa sie" czesto na mojego FAMAS"A. :) A tak na serio to powinni zmniejszyc dmg tych broni, za mocne sa.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wiekszosc z was napierdziela dzien w dzien,chyba az tak zle nie jest?wszyscy wiedza,ze sa bugi ale jak sie gada ze znajomymi to jakos mi nie przeszkadzaja,no dobra usas,famas i latarki doprowadzaja mnie do szalu,ale reszta juz nie.

 

Kozbinio co do znikajacych statow w BC2 to EA jest winna bo w bc2 korzystali tylko z serwerow EA.

 

A dla tych co sie ciesza na 'prywatne serwery' to jest mala * trzeba bedzie wynajac serwer co oznacza placenie :)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

a z tego wszystkiego to i tak się cieszę, że gram na PS3, bo jak czytam typu:

Tam nóż był magnetyczny, tutaj nie dość, że jest magnetyczny to jeszcze istnieje kombinacja stand-prone-crouch która sprawia, że przez chwilę biegasz na leżąco (prędkość czołgania jest taka jak prędkość biegania).

 

to w sumie tych 64 graczy odżałuję. fakt brakuje mi tego trochę (szczególnie na Caspian czy Firestorm), ale z drugiej strony przynajmniej nie czekam na pojazd 65 godzin. Minus: to właśnie przez PC nerfią nam akcje ziemia-powietrze, bo na PC mając 60 graczy na ziemi nikt by nie polatał, gdyby 3 pociski z czegokolwiek zabijały latadło.

 

Ale mają też więcej sprzętu,np. 2 heli bojowe i zawsze można ustawić szybkość respawnu sprzętu.Co do UASA-a i Famasa to zastanawiam się jak mają zrobić że faktycznie jakaś broń jest mocniejsza od innej?Wtedy wszyscy będą na nią narzekać,no chyba ze chodzi wam by wszystkie miały równe statsy a tylko wyglądem się różniły.Powiadam wam,jak odblokujecie MK3A1 to olejecie USAS-a :P

Odnośnik do komentarza

Co do skladek samych w sobie, zeby byla jasnosc: ja nie mam nic przeciwko temu i sam pewnie tez bym BF3 kupil w ten sposob, gdybym wtedy to wiedzial (na BC3 jest nas juz dwoch w razie czego, Danielski ;) )... Jak jest dana taka mozliwosc, to ludzie ja wykorzystuja- sami sobie winni, zreszta chyba tylko idiota by sie nie domyslil, ze tak to bedzie wygladalo...

Mnie po prostu dobija przede wszystkim to ciagle narzekanie, a juz zwlaszcza podpierane dodatkowo argumentami, ze sie za cos zaplacilo, kiedy sie zaplacilo te 20%.

 

Jak juz kiedys pisalem- gdyby ktos zastanawial sie nad kupnem BF3 i np. MW3 i wszedl na to forum, zeby rozkminic temat, to po paru stronach spieprzylby jak najdalej od beefa. Tak bylo np. ze mna- trafilem tu, zeby poczytac, bo zastanawialem sie, ktora z tych dwoch najpierw kupic. Na szczescie to byly pierwsze dni po premierze i ludzie byli jeszcze wtedy podnieceni akcjami na ziemi i w powietrzu, wiec poczytalem, tez sie podniecilem, zagralem i zapomnialem zupelnie, co to CoD :D Gdybym niektore pozniejsze strony poczytal, to nie wiem, czy bym sie zdecydowal...

 

Generalnie chodzi mi o to, o co mi idzie, czyli: rozumiem Wasza argumentacje dot. wytykania bledow, jakosci produktu itd., zgadzam sie z tym, ale wydaje mi sie, ze to narzekanie graniczy tu czasami z absurdem i zupelnie wypacza obraz sytuacji- a ta ogolnie rzecz biorac wcale taka zla nie jest :)

 

PS: Litwin, ja caly czas pamietam o twoich opowiesciach dot. MK3A1- wlasnie jestem w trakcie odblokowywania go i jak tylko to zrobie, to przestane byc USAS whore i podziele sie opinia ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...