Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Z tego co wiem to lock ze Stingera/Strieły lub też z pojazdu latającego, jeśli chodzi o SOFLAM to z tego co mi wiadomo nie powoduje żadnego ostrzeżenia o namierzeniu. Chyba że się mylę?

 

Mylisz sie,zawsze masz napisane lock i dziwiek. jedynie czasem pojawia sie zapozno(pewnie naprawia w patchu)

Odnośnik do komentarza

oj oj coś mnie dawno nie było i już się zaczynają narzekania, już się zaczyna jękolenie, że to nie tak, że tamto, że bugi, że kolor okładki nie taki, że płyta się łamie (pozdro @Rozi), że helikopter za głośno lata....do roboty bo z wprawy wypadniecie

 

ja miałem tydzień przerwy, wczoraj odpaliłem, grałem sam kontra reszta świata.

 

pytanie: w miarę latam i ogarniam helikopterki, ale nie wiem ja uciekać przed namierzaniem. jetem odpalam afterburner i mnie nie ma w 3 sekundy, macie jakieś tipy w kwestii śmigłowców?

Odnośnik do komentarza

Walduś, z biegiem czasu odblokujesz sobie radar na stałe, który sprawia, że jak zejdziesz nisko z pułapem to gubisz namierzanie.

Jeśli tego jeszcze nie masz to nie pozostaje Ci nic innego jak chowanie się za budynkami, górkami i loty na niskim pułapie z dużą prędkością.

 

Widziałem, że wczoraj grasz na samotnika, chciałem się nawet dołączyć, ale gdzieś mnie wpierniczyło do zupełnie innej partii.

Poza tym skupiłem się na robieniu medalu ze snajperek i miałbyś słabego ze mnie kompana.

 

Też grałem wczoraj sam kontra reszta świata i efekt był opłakany: 3/12. Bluzgi waliłem takie, że uszy nawet mi więdły, a żona to już w ogóle nie wspominam...

Kilka partii przegranych z przewagą 100 ticketów w końcówce :(. Ja nie wiem jak to możliwe!

 

Najbardziej mnie w(pipi)ił bug, w którym po zgonie nie mogłem wejść do akcji. Zero, null, nic...Patrzyłem tylko jak nam schodzą tickety i koniec partii. Ja pier....!!!

Odnośnik do komentarza

pytanie: w miarę latam i ogarniam helikopterki, ale nie wiem ja uciekać przed namierzaniem. jetem odpalam afterburner i mnie nie ma w 3 sekundy, macie jakieś tipy w kwestii śmigłowców?

Odpowiedz: obniżyć pułap maksymalnie:

- jesli namierza Cie piechur stingerem/laserem albo tez czolg, to duza szansa, ze schowasz sie za budynkiem/przeszkoda terenowa i nie bedzie mogl namierzac

- jesli namierza Cie (termicznie) cos latajacego, a masz odblokowany radar terenu, to powinien zadzialac i nie bedzie mogl namierzac

- jesli namierza Cie cos latajacego laserem, to generalnie przesrane (o ile mu rakieta zadziala/nie zniknie po drodze/nie zgubi celu :D ), musisz go zestrzelic szybciej :D (sytuacja zmieni sie na korzysc po patchu- po nim radar terenu ma dzialac tez na stingery i lasery :) )

 

Edit: O,Gesior mnie uprzedzil- jak widac sie pokrywa :)

 

PS: Zastanawialem sie wlasnie niedawno w czasie meczu, gdzie sie Ojciec Zalożyciel podziewa ;)

 

Ja sie przemoglem i w Gearsach w polowie 4. aktu jestem (z prawdopodobnie pieciu w sumie), wiec jak dobrze pojdzie to jutro to skoncze i od czwartku napieram znow w BF3 :) Swoja droga ostatnie Gyrosy miażdżą (zwlaszcza fabula, zakonczenie historii)- kto ma mozliwosc, to szczerze polecam ;)

 

PS.2: Gesior, ale snajpisz czy grasz normalnie? Jak chcesz szybko medal zrobic, to bierz SKS z normalnym kolimatorem i dodatkami i graj jak zwykłą giwerą- mi chlopaki tak podpowiedzieli i faktycznie to broń marzenie, kosi jak złoto :D Osobiscie żałuję, ze tylko zwiadowca ja ma, bo chetnie bym ja w innych klasach pouzywal... :confused:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

W heli najlepsze na czołgi i inne pojazdy,jest zakłócanie i zniżanie lotu do wysokości latarni.Jeżeli nie możesz ściąć to dobrze podlecieć tuż nad czołg,nie uniesie lufy pionowo w górę,dobrze jakby był ogarnięty strzeleć to rozwali go momentalnie.Radar terenu coś blokuje?Czy tylko pokazuje pozycję?

Odnośnik do komentarza

W heli najlepsze na czołgi i inne pojazdy,jest zakłócanie i zniżanie lotu do wysokości latarni.Jeżeli nie możesz ściąć to dobrze podlecieć tuż nad czołg,nie uniesie lufy pionowo w górę,dobrze jakby był ogarnięty strzeleć to rozwali go momentalnie.Radar terenu coś blokuje?Czy tylko pokazuje pozycję?

Dokladnie, w walce z czolgiem jak wlecisz nad niego ze strzelcem, to wygrales.

Zwykly radar pokazuje pozycje wroga- radar terenu dodatkowo uniemozliwia namierzenie cie przez wrogie rakiety naprowadzane termicznie jak jestes na niskim pulapie. Sprawdzone w praktyce, dziala na 100% (po prostu namierzanie przestaje dzialac). Inna sprawa, ze do wygrania starcia droga i tak jeszcze daleka, zwlaszcza jak kolo jest duzo wyzej i ma strzelca- najlepiej gdzies spieprzyc za budynki, zawrocic i sprobowac go wtedy ustrzelic.

 

Acha, co do zaklocania, to moim zdaniem to straszna lipa. Dziala przez krotki czas, a nigdzie nie ma sygnalu, kiedy ktos cie probuje namierzyc, wiec jak juz sie wylaczy, to d.upa blada- praktycznie jakbys normalnie bez flar latał...

Chyba, ze to sie normalnie recznie aktywuje przyciskiem, o czym nie wiem :D Ale tak czy inaczej mysle, ze flary lepsze- przynajmniej jak gosciu pusci strzala, to wiesz od razu, gdzie jest i mozna go zdjac, a po samym namierzaniu sie nie zorientujesz.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

like a boss:

 

jetsk.png

 

nananananananana

 

a tak serio to nadal kontynuuję krucjatę walki jako piechur. muszę się zainteresować co mam odblokowane do tych heli to może coś powalczę więcej bo narazie mam wrażenie, że heli to taka kaczka do strzelania: czołgi, żołnierze, jety, inne heli - wszystko Cię może dojechać

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

like a boss:

 

jetsk.png

 

nananananananana

 

a tak serio to nadal kontynuuję krucjatę walki jako piechur. muszę się zainteresować co mam odblokowane do tych heli to może coś powalczę więcej bo narazie mam wrażenie, że heli to taka kaczka do strzelania: czołgi, żołnierze, jety, inne heli - wszystko Cię może dojechać

heli to teraz kaczka. jesli są czolgi na mapie. Po patchu heli to beda bogowie przestworzy

Odnośnik do komentarza

heli to teraz kaczka. jesli są czolgi na mapie. Po patchu heli to beda bogowie przestworzy

Ja nawet teraz heli za kaczke nie uwazam :) Jest tak tylko jeżeli:

a) u przeciwnikow sa dobrzy piloci w jetach, a u nas jety stoja puste i nikt z tamtymi nie walczy i ich nie zajmuje- wtedy wszystkie wrogie latadla sie na naszym heli koncentruja i nie ma bata cos ugrac

b) jakas naprawde dobra ekipa jezdzi czolgiem u przeciwnikow, a i to pod warunkiem, że mapa (pusty teren przed respą heli, czyli glownie przy starcie z lotniskowca) oraz sytuacja na polu bitwy pozwalaja na to, ze goscie sie ustawiaja i namierzaja heli od razu po starcie, zanim zdola sie zblizyc i podleciec nad czolg

 

W pozostalych przypadkach jak jest zgrana ekipa w heli, sprawny strzelec i kumaty pilot, z dobrze zgranymi ulepszeniami, to jest to prawdziwa maszyna śmierci :) My z Gęsiorem juz np. nieco za(pipi)istych meczy heli zagralismy, z paroma naprawde epickimi pojedynkami :D

Ale przyznaje- po patchu heli powinny byc znacznie potezniejsze, zwlaszcza dzieki dzialajacemu na wszystko radarowi terenu- robiac przeloty na niskim pulapie bedzie mozna kosic wszystko, co popadnie :D

 

Co do ulepszen, to moim zdaniem optymalne kombo to radar+flary+naprowadzana p-p u pilota oraz termowizja+maskowanie+laserowa p-z u strzelca (tak mam u siebie standardowo ustawione). Wy co sadzicie?

 

PS: O rany, Kozbinio- jak tego dokonales? Szacun :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jeśli wiesz, że będziesz latał z kumatym strzelcem zawsze bierz laser painter jako pilot (a gunner ofc p-z) - wrogie heli nie ucieknie wtedy za pomocą flar w pojedynku ;)

 

Trafia to w heli na 10 strzalow moze z 2. Nawet w notatkach o patchu masz,ze to beda naprawiac.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

Co do ulepszen, to moim zdaniem optymalne kombo to radar+flary+naprowadzana p-p u pilota oraz termowizja+maskowanie+laserowa p-z u strzelca (tak mam u siebie standardowo ustawione). Wy co sadzicie?

 

PS: O rany, Kozbinio- jak tego dokonales? Szacun :D

pilot :

Maskowanie -> Flary -> Namierzane rakiety

pasazer:

Flary -> autoloader -> jakas rakieta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...