Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuję premium, ponieważ nie przywykłem płacić za kota w worku. Nie przekonuje mnie argument kupna tego pakietu jako preorderu dodatków do BF, co jeśli wyjdzie jakiś crap w który nikt nie będzie grał?

Identyko jest przeciez z dowolnym preorderem, ale jesli ich tez nie bierzesz nigdy, to w porzadku- jestem w stanie to zrozumiec.

W końcu finałowy argument; nie kupię premium po to by takie manewry nie stawały się praktyką.

Ale jakie manewry, jaka praktyka? Wiadomo, ja tez najchetniej placilbym za gre na premiere 50 zl i jeszcze dostawal wszystkie dodatki przez 1-1,5 roku za darmo, ale rzeczywistosc jest niestety inna.

Poza tym, warto spojrzec na to z innej strony: ile jest gier, ktore poza krotkim singlem nie oferuja zadnej rozrywki na dluzej, a kosztuja takie same dwie stowki? Ile kasy wyrzuca sie na takie produkcje? W BF zaplacilem 179 zl na premiere, teraz dorzuce 200 i za ta kase bede mial w praktyce zapewnione setki godzin ulubionej rozrywki przez jakies 1,5 roku. Nie uwazam, zeby to bylo nie wiadomo jakie zdzierstwo, zwlaszcza w por. do powyzszego.

...i jedyne, co mnie naprawde, ale to naprawde w(pipi)ia, to to, o czym pisalem niedawno- za BtK juz wywalilem raz 55 zeta, a teraz w premium zabule drugi raz za to samo. Jak ktos napisal- dla posiadaczy BtK powinno byc taniej, wtedy byloby ok.

Gracz który kupił grę w sklepie jest traktowany jak gracz drugiej kategorii, jak ktoś nie korzystający w pełni z darmowego modelu MMORPG.

A tu to przyznam, ze nie wiem, co masz na mysli.

 

PS: Fajny montage ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

no ale daro ma troche racji. pare lat temu mapy dostawalo sie za free. wiem ze to bylo kiedys. szczerze mowiac za takie zagrywki mam ochote piracic do potegi. kupuje gre z paroma mapami na krzyz w dodatku kilka miechow z (pipi)owym voipem i mam jeszcze placic teraz za nowe mapki..?! nie wspominajac o w(pipi)iajacych bugach. nauczylismy drani i nic ich nie usprawiedkiwia:) nawet stosunek dlugosci gry do wydanej zagrywki.

 

(null)

Odnośnik do komentarza

kupując to przyzwyczajamy wielkie koncerny do częściowego zabierania nam czegoś co wcześniej było free i oczywiste(np. mapki za pre order-BC2)

ile bylo tych mapek za free w BC2?

zreszta w BC2 nie gralem, ale z tego, co pamietam, te darmowe mapy to juz wtedy wyjątek a nie regula byl. Teraz niestety juz wyjatku nie zrobili... :/

 

Jak pisalem, mnie tez to w(pipi)ia i wolalbym zeby bylo taniej i za darmo, ale rynek sie zmienia czy tego chcemy czy nie, wiec trzeba to do obecnej konkurencji porownywac, a nie do tego, co kiedys bylo.

Auta tez kiedys pareset tys. bez remontu robily i czesci byly tanie, a teraz co chwila ludzie z nowymi (kosztujacymi fortune) do warsztatu poginaja, 100-150 tys. to zgon turbiny itd.

Kiedys nie musialem gownianych podatkow od nieruchomosci placic po pare stow, paliwo bylo polowe tansze, powietrze czystsze, woda bardziej mokra, chleb z kazdej osiedlowej piekarni GS byl za(pipi)isty i kosztowal zlotowke, a teraz jade przez pol miasta zeby cos dobrego za 4,5 zeta kupic, szynka z kazdego sklepu nie miala 50% solanki, itd., itp. Mozna tak w nieskoczonosc, ale to i tak (pipi) zmieni!

 

G.ówno ruszylo, toczy sie i nabiera coraz wiekszych rozmiarow, czy tego chcemy czy nie...

 

Zreszta, nikt nikogo przeciez do zakupu nie zmusza- kto nie chce, nie musi brac, tak samo jak do zakupu zabugowanej gry na premiere nikt nikogo nie zmuszal. Dajemy z siebie sami robic jelenie, wiec trudno miec do nich pretensje, ze to wykorzystuja...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

kupując to przyzwyczajamy wielkie koncerny do częściowego zabierania nam czegoś co wcześniej było free i oczywiste(np. mapki za pre order-BC2)

ile bylo tych mapek za free w BC2?

zreszta w BC2 nie gralem, ale z tego, co pamietam, te darmowe mapy to juz wtedy wyjątek a nie regula byl.

 

Jak pisalem, mnie tez to w(pipi)ia i wolalbym zeby bylo taniej i za darmo, ale rynek sie zmienia czy tego chcemy czy nie, wiec trzeba to do obecnej konkurencji porownywac, a nie do tego, co kiedys bylo.

Auta tez kiedys pareset tys. bez remontu robily i czesci byly tanie, a teraz co chwila ludzie z nowymi (kosztujacymi fortune) do warsztatu poginaja, 100-150 tys. to zgon turbiny itd.

Kiedys nie musialem gownianych podatkow od nieruchomosci placic po pare stow, paliwo bylo polowe tansze, powietrze czystsze, woda bardziej mokra, chleb z kazdej osiedlowej piekarni byl za(pipi)isty i kosztowal zlotowke, a teraz jade przez pol miasta zeby cos dobrego za 4 zeta kupic itd., itp. Mozna tak w nieskoczonosc, ale to i tak (pipi) zmieni!

Heavy metal? Oasis, Cold war i cos jeszcze

 

reszta to nowe tryby,

 

vietnam byl juz platny a tez mial 4 mapy

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skad ten placz, Premium oferuje (bez Karkandu) 16 map plus mase nowych broni oraz dodatkow. BF3 na starcie mial chyba 8. Ja sie ciesze, ze DICE nie uprawia tej samej polityki co Activison. Jada na tym silniku no stop (7 czy 8 COD'ow zrobili z tego samego "(pipi)") oraz kaza sobie placic za COD Elite. No to czekamy do poniedzalkiu. :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skad ten placz, Premium oferuje (bez Karkandu) 16 map plus mase nowych broni oraz dodatkow. BF3 na starcie mial chyba 8. Ja sie ciesze, ze DICE nie uprawia tej samej polityki co Activison. Jada na tym silniku no stop (7 czy 8 COD'ow zrobili z tego samego "(pipi)") oraz kaza sobie placic za COD Elite. No to czekamy do poniedzalkiu. :)

 

Tak masz rację.Activision łupie nas bez wazeliny natomiast EA z DICE to współczesne wcielenie Robin Hooda. Jak tak dalej pójdzie to za 3 mapy i dwie bronie będzie "okazyjnie" 199 zł. Reszta w dodatkach Premium za pół roku za "jedyne" 199 zł. Prawie darmo. Łykam bez popity zważywszy na to, ze "czarodzieje" z Dice do dziś nie poradzili sobie z input lagiem w ich za(pipi)istym silniku. Trzeba mieć tupet.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)a mac, ja pierdole co sie dzieje z tymi statami. Ostatni mecz zagralem i caly poszedl sie walic. Ponad 20 tysiecy z gwiazdka technika. Razem wczoraj stracilem 9+12+18 tysiecy. 3 straty po 3 meczach. Pierwszy wczoraj, gdzies tak w polowie grania i ostatni. Jutro ponownie wbijam 28 lvl i sobie zrobie chwile przerwy, niech ogarna to co sie ze statami dzieje... brak slow.

 

Na moim Battlelogu mozna sobie sprawdzic ze 2 razy wbijalem wczoraj 26 lvl. 28 wbilem a mam 27.

 

http://battlelog.bat...67/4/191627496/

 

Akurat tego meczu mi nie zaliczylo, (pipi)a.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mega lol za podwójne weekendy,dla tych co zabulą więcej,najlepiej niech dadzą od razu wszystko odblokowane.Takie manewry i praktyka,że kupując to przyzwyczajamy wielkie koncerny do częściowego zabierania nam czegoś co wcześniej było free i oczywiste(np. mapki za pre order-BC2)

To samo jest w cod elite. Ci co maja Elite dostaja wiecej double xp,to samo bedzie w bf premium. W cod elite dostajesz mapy i wczesniejszy dostep to samo masz w premium,w cod elite dostajesz dodatkowe zadania i w bf:premium dostajesz itd. Jedyna roznica na chwile obecna miedzy cod elite a bf premium to konkursy z nagrodami.Reszta jest kopia w kopie.

Niech kazdy po prostu rozporzadza swoja kasa tak jak to uwaza za sluszne i wtedy beda wszyscy zadowoleni. Ja to kupie, pare innych osob tez- kto nie chce, niech nie kupuje, i finał.

Popieram tommiego.Nikt ludzi nie zmusza. Jezeli ktos ma parcie na dostanie map wczesniej i innych opcji to kupi a jezeli ktos niema to nie kupi.

 

P.S

Tak jak juz powiedzialem w sobote(kaczorr chyba tez to poparl) obie firmy leca na kase i wcale niema tu,ze to acti jest zle czy ea jest zle,obie sa zle.I ja wiem,ze zaraz ktos wyskoczy z tekstem ale bf3 dlc ma dodatkowe bronie itp. ale sa to bronie z poprzedniej czesci. Dice robi co gre cos innego ale bierze mapy z singla/coop,a Acti robi 95% kopiuj/wklej ,ale mapy w dlc sa nowe,uzyja tam modelu domku,ale nie sa to mapy 95% z singla.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Co do map ogolnie (CoD, BF i inne), to ja nie rozumiem narzekania, ze ta czy inna mapa z singla czy coopa jest. Jakie to ma znaczenie dla rozgrywki? Wazne, zeby byla dobrze zaprojektowana i gwarantowala dobra zabawe- jesli tak jest, to moze byc i 100% map w grze wycietych z singla i nie bede mial z tym zadnego problemu.

 

Natomiast do bani dla mnie jest wyciaganie kasy za mapy z poprzednich czesci gry. Jak juz wrzucaja to samo, to powinno byc za darmo, jako bonus.

 

PS: Co do tych statsow, to pamietam ze w KZ3 tez byl ten sam problem na bonusowych mapach z KZ2. To bylo mega frustrujace i odrzucilo mnie od gry na jakis czas...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Gry czy DLC nie są towarem pierwszej potrzeby jak chleb czy papier toaletowy, nikt nie każe ich kupować, do życia niezbędne nie są. Kiedyś (tak z 3 lata temu) broniłbym EA, jako całkiem spoko wydawcę, teraz stawiam miedzy nimi a Activision znak równości, są maszynką do zarabiania pieniędzy i tylko tym, i nie obchodzi ich twój los szanowny Graczu. Te pisanie o unikalnym doświadczeniu, bla bla, to tylko kit mający na celu skusić Cię do zakupu gry. Z biznesowego punktu widzenia to co robili przy BC2 nie miało sensu, darmowe mapki wtedy gdy konkurencja kasuje za każdą paczkę map 50 zł, c'mon to nie mogło się utrzymać przy kolejnej grze. BF Premium powinno być przygotowane i udostępnione w dniu premiery gry, nie podoba mi się w nim, że mam płacić ponownie za B2K, mam nadzieję, że będzie jakaś oferta dla posiadaczy dodatku.

Odnośnik do komentarza

Odnosnie Premium czekam jeszcze na 2 rzeczy. Oficjalna cene w Polsce i to czy faktycznie posiadacze B2K beda miec znizke. Miesiac temu kupowalem DLC i tutaj tez w znacznej czesci kupie to jeszcze raz. Przeciez Premium jest skierowane do graczy ktorzy chca kupowac DLC, chca miec WSZYSTKIE dodatki, wiec logicznym jest ze tacy B2K juz maja.

Odnośnik do komentarza

Odnosnie Premium czekam jeszcze na 2 rzeczy. Oficjalna cene w Polsce i to czy faktycznie posiadacze B2K beda miec znizke. Miesiac temu kupowalem DLC i tutaj tez w znacznej czesci kupie to jeszcze raz. Przeciez Premium jest skierowane do graczy ktorzy chca kupowac DLC, chca miec WSZYSTKIE dodatki, wiec logicznym jest ze tacy B2K juz maja.

 

I właśnie dlatego pewnie nie będzie możliwości kupna trochę taniej przez tych którzy mają B2K. Dlaczego? Bo jak sam piszesz, premium jest skierowane do ludzi, którzy chcą kupować DLC i którzy tak czy siak kupią ten pakiet premium, nawet jeśli mieliby jeszcze raz zapłacić za B2K. Wydawcy kompletnie nie opłaca się obniżać ceny dla takich osób, skoro i tak to kupią. Przecież EA nie przepuściłoby okazji zarobienia dodatkowej kasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...