Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę znieść Angielskiego dubu w produkcjach na platformy Nintendo bo najczęściej nie są to profesjonalni VA tylko pracownicy Nintendo. Jedyny Angielski dub jaki mi się podobał był w Tales'ach a zwłaszcza w Vesperii ale no właśnie mieliśmy tutaj naprawdę fachową ekipę (dla przykładu Yuri Lowenthal podkładał głos wielu postaciom, między innymi głównemu bohaterowi w Catherine itp. i facet dobrze się wczuwa w stricte animcowe postacie). Reszcie niestety daleko do tego poziomu ale tak czy siak to jest bzdura do potęgi ale cóż The Last Story i Project Zero 2: Wii Edition miały dokładnie to samo i oby dwie produkcje na tym ucierpiało i to ogromnie (zwłaszcza The Last Story bo tak gównianego Ang dubu dawno nie słyszałem....).

Odnośnik do komentarza

@Figaro

 

Ty tak na serio? To rozumiem że byle jaki VA wystarczy i wcale Ci ani razu nie zepsuł gry na którą czekałeś latami? Ja mam do nich pretensje bo mamili nas tym iż będzie dual audio jeszcze na tegorocznym E3 gdzie ekipa Nintendo Treehouse ogrywała wersje angielską z japońskim dubbem o czym sami wspominali, więc jaki jest problem wrzucić drugiego dubb'a do gry?

Odnośnik do komentarza

No raczej, jakoś na Wii w Xenobladzie był dual audio, teraz mając nośnik 25GB i tak zmuszają nas do pobierania stuffu z netu do Xeno X a nie mogą dorzucić pliku o wadzę max. 2/3GB? Czyste lenistwo i tyle a nie sorry w przypadku Nintendo to jest świadoma decyzja bo kiedyś nawet Miyamoto w Iwata's Asks rzucił iż w zasadzie prawie nigdy nie słuchają próśb fanów odnośnie gier bo według nich wyszłaby klapa. Tak więc ignorancja pełną gębą.

Odnośnik do komentarza

Jakby mieli słuchać wszystkich frustratów i piwniczanych mistrzów gamedevu i marketingu to już by mogli od razu zamknąć firmę.

 

Dawać mi tę grę.

 

Reggie-sunglasses.jpg

To nie chodzi o to aby niny miało słuchać wszystkich uwag,jednak sam przyznasz ze dual audio to nie jest duży wysiłek a przyjemniej dla samego gracza ze dostal wybor
Odnośnik do komentarza

 

Producer Shingo Kawabata has explained, in recent posts on Twitter, that the new title was almost so big that it'd need an additional Wii U disc.

 

Xenoblade Chronicles X is using up most of the space on the Wii U disk. It's really, really close to the storage limit. (To the point that at one stage we were considering using more than one disk for the game). To enjoy playing, the enormous seamless map must load quickly (which was achieved through the hard work of our programming division), but we had help from Nintendo proper implementing a further improvement to what we had. I believe we're going to reveal the details of that on the official page in the future, but to people considering purchasing the packaged version of the game, as one of the game's developers, I highly recommend you make use of this improvement.

 

 

Japońska wersja prawie się nie zmieściła na 25GB-owej płycie, ale na zachód na bank dodadzą japońskie VA tym paru nerdom piwnicznym.

 

Zaraz będzie, że "mogli to dać jako opcję do ściągnięcia".

 

Tak, mogli. Wszystko mogli, ale to "wszystko" kosztuje hajsiwo. Nintendo i tak jest dzielne, że funduje taki niszowy projekt, ale nie oczekujmy że będą polewać go hajsem tylko dlatego że "można".

Odnośnik do komentarza

http://www.destructoid.com/xenoblade-chronicles-x-is-sprawling-and-unforgiving-and-i-love-that-320860.phtml

 

http://www.hardcoregamer.com/2015/11/14/exploring-the-massive-world-of-xenoblade-chronicles-x/177093/

 

Kolejne pozytywne wrażenia. Ludzie zwracają uwagę na milion pobocznych fetch questów, ale jeżeli działa to tak jak w Xenoblade, to mi to nie przeszkadza. W Xeno ich po prostu nie robiłem.

 

No chyba, że piękno świata mnie porwie, to wtedy będę robił. Każdy powtarza, że nie wierzy po ograniu, że to jest na WiiU. Świat jest według opinii przytłaczająco piękny.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Xenoblade Chronicles X offers so much to see and do that it’s mind-boggling. Of course, the amount of content and overall size of a game is for nothing if the core gameplay isn’t any good, but fortunately, Monolith knew this and has made a feature-rich adventure that plays like a breeze and looks great to boot.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś ok 23 lub jutro po południ będę robił stream z Xenoblade Chronicles X (+ unboxing limitowanego wydania) wraz z moim towarzyszem  - Mega Yarn Yoshi ;) potem podam adresik i mam nadzieje, że więcej ludzi będzie aniżeli w przypadku innych przedpremierowych streamów :)

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dziś ok 23 lub jutro po południ będę robił stream z Xenoblade Chronicles X (+ unboxing limitowanego wydania) wraz z moim towarzyszem  - Mega Yarn Yoshi ;) potem podam adresik i mam nadzieje, że więcej ludzi będzie aniżeli w przypadku innych przedpremierowych streamów :)

 

I nie podałeś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...