Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mowa o dojeniu to ja chyba fundnę sobie Art of Mira po skończeniu XBX (na razie jestem gdzieś w połowie). Są tam podobno ilustracje niedoszłego głównego bohatera, inne rzeczy, które nie znalazły się z jakiegoś powodu w grze, oraz Q&A z twórcami. Jak coś to wam streszczę info. :lapka: No chyba, że wszystko trafi uprzednio do netu.

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o dostępność to CD Japan wypada pod tym względem świetnie na tle innych sklepów. Często jak przeglądam net za jakimiś japońskimi rzeczami to albo nie mają na stanie bądź już całkowicie nie sprowadzają towaru. No i cenowo najczęściej wypadają najkorzystniej. Zamawiam tam od lat więc spokojnie mogę polecić sklepik.

Co się tyczy samego artbooka to mnie najbardziej ciekawi wygląd postaci i ich twarzy na papierze bo to co zaserwowała gra jest delikatnie ujmując niezbyt udane.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dzięki, sam często kupowałem na cdjapan, ale przestali wysyłać do Polski SAL na podpis i royal mail wychodzi u nich drożej jak z amazona.jp kurier, a książki, mangi, artbooki itp amazon.jp wysyła normalnie do Polski, nawet filmy i muzykę... szkoda, że nie da rady korzystać z ich sklepu z muzą :/

 

Edit:

"O ja gupi", na amazonie też jest :D

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ech te łódzkie sklepy :/ Zachciało mi się Xeno od rana na weekend i byłem pewien, że grę dostanę w Master Game (jedynym dobrze zaopatrzonym sklepie w gry na Nintendo w Łodzi). Niestety, usłyszałem, że na stanie będą mieli dopiero we wtorek. To samo miałem kiedyś z Toadem i Bayonettą. Jak tu wspierać sklepy stacjonarne? :) Chyba zamówię w Karen, nie spieszy mi się teraz bo szansa na pogranie dopiero w następny weekend to gra zdąży dojśc, a na forumku nie widzę by ktoś się chciał pozbyć tego mesjasza :)

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

120h i postanowiłem przejść ostatni rozdział, ogólnie zakończenie spoko, ale sama walka na końcu to przegięcie, nie chce nikomu robić spoilerów i psuć niespodzianki, ale ci co wiedzą to pewnie sami byli lekko wkurzeni ;p

 

Co mnie strasznie wkurzyło to to ile trzeba grindować na te armorki ostatnie, what the ef... i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

sama walka na końcu to przegięcie, nie chce nikomu robić spoilerów i psuć niespodzianki, ale ci co wiedzą to pewnie sami byli lekko wkurzeni ;p

 

Jesli mowisz o tym o czym mysle to mi sie akurat udalo to obejsc...

 

 

wystarczy opuszczac Skella jak robi ten debilny atak i masz klatki niesmiertelnosci xDDD potem szybko wskakujesz i klepiesz dalej

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...