Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak z ta postacią będzie fabularnie ale nie podoba mi się ta 13-15 latka. Po cholerę mi dziecko już bym wolał 18-19 jak Fiora ale ona to inna bajka.

 

Lin? Ona właśnie jest bardzo spoko. 

 

 

Dobra, pograłem kilka godzin (właśnie dołączył do mnie "ziemniak" :P ). Co można powiedzieć - jest tu jeszcze tyle rzeczy dla mnie niezrozumiałych (a które mogą przyczynić się do ogólnej opinii), że najlepiej się jeszcze nie wypowiadać.

 

Ale kilka uwag:

 

- Soundtrack to istny majstersztyk. Przeza(pipi)iaszczość. 

- System walki jako-tako ogarniam, ale nie wiem jeszcze jak się uleczyć (ponoć robi się to przez te soul voice, ale nie wiem).

- Graficznie jest bardzo dobrze, niektóre widoki zapierają dech w piersiach. Bez przerwy mam ochotę przystopować, pobawić się kamerą (tyle możliwości....), usiąść (jest dużo gestów) i tylko robić fotki.

- Sporo było tutorialów na początku i w ogóle filmików. Mam nadzieję, że faktycznie potem będzie bardziej mmowo, że mam misję zabić kogoś i przy tym sobie eksploruję ten cudny świat.

 

mSNtjrk.jpg

 

gupia kompresja, ulatuje połowa uroku tych widoków

Odnośnik do komentarza

Nie grałem za dużo, więc zarzucę po prostu truizmem, że gra jest naprawdę duża i skala robi wrażenie. Przy czym gram bez data packów i na razie nie narzekam. Nie licząc jednej cut-scenki raczej nie było obiektów dorysowujących się przed nosem i tym podobnych rzeczy. Muzyka jest dobra, czasami nawet bardzo, ale czy współgra idealnie z tym, co dzieje się na ekranie? Tu można by pewnie polemizować. W systemie walki irytuje mnie jedna rzecz - 'pociski' wystrzeliwane przez przeciwników zgarniają damage nawet jeśli przelecą z kilkanaście metrów obok. Nie poprawili tego od czasów pierwszego XB. Szkoda.

 

Aha, nie wiem kiedy Blantman grał ostatnio w grę z późnego PS2 (bo ja we wtorek), ale, eufemistyczne to ujmując, nie zgodzę się z jego opinią odnośnie grafiki. ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...