Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Django i Figaro, czyli brać rozumiem.

 

Dobrze się czyta wrażenia o X. Pierwszy raz czekam w tym roku na grę bo chcę szczerze w nią nakur,wiać jak głupi, a nie bo wypada, no bo taka duża premiera przecież.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

giphy.gif

 

Wiesiek zmęczył słabym gameplayem, niedokończony ból zmęczył słabym scenariuszem, batman to xD. No co zrobisz nic nie zrobisz bożenko. Pewnie Bloodborne byłby supcio, ale o tym to się przekonam jak już będzie warto kupić ten niskiej klasy komputer z 3 eksami.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ale masz jakiś problem z tym że obraziłem wiedźmina czy co? Gra mi podobała, mocne 8 jeśli o to pytasz. Uważam jednak, że gdyby poprawić gameplay to by była jeszcze lepsza.

 

Dlaczego MH4 czy Majora nie mogą być dla mnie super, słucham. A tylko odpisz z uśmieszkiem to dodam ciebie do każdej listy jaka istnieje.

 

Twój ból du,py o wiedźmina jest niesamowity. Podoba ci się? Gra roku? Dekady? Spoko, ale od moich gustów wara.

Odnośnik do komentarza

Django i Figaro, czyli brać rozumiem.

 

Mi się podoba. Początek był ciężki bo jest dużo do ogarnięcia, a prolog nie wstydził się długich rozmów w filmikach. Teraz jest już o niebo lepiej. Nie wiem, coś jest z tą grą, że samo bieganie i eksplorowanie daje frajdę. No ale zobaczymy co będzie dalej. Niech mi w końcu dadzą mecha :(

Odnośnik do komentarza

Mecha nie dostajesz tak szybko niestety. Wkurza to bieganie z buta wszędzie. Ja mam już 11 h w grze a mecha ni ma.

 

 

No już dobrze po prostu mamy inny gust. Moja prywatna lista tylko po to robiona że jak coś polecisz podziele na 4 zanim zakupie. Ty masz prawo do swojego ja do swojego. Black ops 3, pillarsy czy unwritten tales2 ci nie polece kolego:) za to mogę dragon quest heroes.

Odnośnik do komentarza
Mecha nie dostajesz tak szybko niestety. Wkurza to bieganie z buta wszędzie. Ja mam już 11 h w grze a mecha ni ma. 
 

 

 

Długie skoki, szybki bieg i natychmiastowy fast travel niwelują to zmęczenie chodzeniem butem :) Ale nie ukrywam polatałbym mechem na te wyższe platformy...

 

 

Ale irytuje mnie, że członkowie są tymczasowi, oprócz tych kluczowych. Nie widzę sensu tego limitu czasowego. W ogóle mam jeszcze dużo pytań, więc się przygotujcie psychicznie :P

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w Squad Raportach ktos pisal ze w 6 Chapterze sie dostaje wiec :lapka:

 

Alez cudownie wtedy bedzie smakowalo przemierzanie swiata. Wyposcic gracza lazeniem a pozniej BAM, wielka, piekna kupa żelastwa pod twoja kontrola.

 

:banderas:

 

Ja osobiscie nie narzekam na lazenie z buta - jest fast travel, jest auto-run a osobiscie po prostu (pipi) mi sie podoba pomykanie bo swiecie.

 

@Figaro - do Elmy i Lin mozesz przygarnac kogos z tych trzech bohaterow drugiej lawki - Doug (koles od mecha), Gwin (beta fedorarz) oraz ta dupera. Trzeba ich znalezc w NLA, ale pozniej smigaja z Toba az ich nie wydupcysz.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mecha dostajemy pstryknięciem palca czy trzeba na niego farmić hajs? Mam nadzieję, że druga opcja. Kto ogrywał WoWa przed pójściem w casuali ten wie, jak smakowało kupno pierwszego mounta.

 

Zaje,biście.

Odnośnik do komentarza

Z gadek ludzi w NLA kosztuja sporo hajsu i, w dodatku, trzeba miec 'licencje'. Jak to sie przelozy na gracza (ktory zawsze w takich sytuacjach bedzie lepiej sytuowany od zwyklego Janusza) dunno, ale czesci na bank beda platne.

 

Mozna inwestowac w Arms Manufactures uzywajac Miranium (ruda automatycznie zdobywana z Mining Probe'ow rozstawionych po swiecie) co odblokowuje nowy armor i bronie. Podobnie pewnie bedzie to rzutowac na skelle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...