Skocz do zawartości

GOTY 2011


Gość

  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOTY 2011?

    • L.A. Noire
    • Gears of War 3
    • Mortal Kombat
    • Dead Space 2
    • Crysis 2
    • Battlefield 3
    • Forza Motorsport 4
    • Call of Duty: Modern Warfare 3
    • The Elder Scrolls V: Skyrim
    • LittleBigPlanet 2
    • Uncharted 3
    • Dark Souls
    • Assassin's Creed Revelations
    • Killzone 3
    • The Legend of Zelda: Skyward Sword
    • Yakuza 4
      0
    • Portal 2
    • MotorStorm: Apocalypse
    • Deus Ex: Human Revolution
    • Batman: Arkham City
    • Rayman Origins
    • Rage
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

U mnie tak:

 

1. Batman: Arkham City - świetna fabuła, świetna walka, świetne skradanie, świetna grafika i fenomenalna oprawa dźwiękowa w ddodatku ze świetnym Lukiem "Jokerem" Skywalkerem i Nathanem "Pingwinem" Drakiem w rolach głównych. Trza zagrać, innej opcji nie ma.

 

2. Mario 3D Land - druga moja gra 3D na 3DSa po SSF i naprawdę jestem zadowolony. Świetna gierka na krótsze jak i dłuższe posiedzenia, zaskakujące mechanizmy i pomysły w poziomach, które co chwilę podsuwają nam jakąś nową atrakcję do obczajenia w pełnej krasie. Trochę za łatwa jak na normalnego gracza, ale dla dzieci (no a dzieci grają w Mario, nie oszokujmy się) stawia wyzwanie. Wiem, bo brat regularnie mi kasuje wszystkie życia do zera :D poza tym świetne 3D, ładne, a zarazem nie męczące oczu (tak mówią inni, ja nigdy podczas korzystania z 3d w konsolce nie czułem pieczenia oczu czy cuś).

 

no i z trójką mam kłopot, bo Deus jeszcze czeka na półce, Skyrim i Crysis mnie bardziej rozczarowały niż zachwyciły, a poza tym grałem tylko w LBP2 i Dragon Age 2. Obie gry bardzo fajne, ale pozostające w cieniu wyśmienitych poprzedników. DA2 nadrabia lepszą fabułą, a LBP2 możliwościami multi, bo nie ma tam już tego magicznego klimatu jedynki :( niemniej, jakby te gry przyjemne nie były to GOTY im nie dam, więc u mnie tylko 2 miejsca na podium.

Odnośnik do komentarza

Skoro ktoś zrobił bumpa to ja też się wypowiem.

 

1. Xenoblade

2. Final Fantasy Type-0

3. Tactics Ogre: Let Us Cling Together

 

Znudziło mi się opiewanie Xenoblade, więc napiszę tylko, że to gra, która w złoto zamienia wszystko czego się dotknie. Jedyne "ale" jakie bym miał tyczy się trochę fabuły. Gdyby scenariusz napisał ktoś inny, to nie robiłbym sprawy, ale mając świadomość, że to "gość od Xenogears" (i Xenosagi) momentami spodziewałem się bardziej wykręconych wątków (jak ten z zakończenia chociażby).

 

Drugie miejsce dla Type-0 za wg mnie bardzo dobrą historię o świecie pędzącym na złamanie karku w stronę swojego końca. Jeśli chodzi o fabułę, gra zadziwiająco dobrze radzi sobie z ogromną liczbą postaci (grywalnych i niegrywalnych). Nieco gorzej jest, gdy klasową czternastkę trzeba pakować, co może dla niektórych być wyjątkowo żmudnym zajęciem, ale i to da się przeżyć. Aha, jak na deficyt przycisków w PSP sterowanie jest naprawdę przyzwoite.

 

TO: LUCT wyszło na początku zeszłego roku, więc ze względu na trochę dziurawą pamięć daruję sobie komentarz. : P Bardzo dobra fabuła i gameplay w każdym razie.

 

Żadnej z tych gier nie ma w ankiecie, więc wstrzymuję się od głosu. ; )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

- Skyward Sword

- Xenoblade

- Might & Magic: Clash of Heroes HD

 

W gry z DS-a nie grałem, bo mi się zepsuł. W Tactics Ogre grałem wieku temu. Arkham City i Deus Ex jeszcze nie grałem, ale niedługo, niedługo... Portal 2 jest spoczko, ale w temacie o grze tłumaczyłem, czemu nieco się zawiodłem. Coś jeszcze ciekawego wyszło w tym roku?

Odnośnik do komentarza

Eeeeem Skyrim, Dark Souls, LA Noire

 

W Dark Souls nie miałem okazji pograć. Co do Skyrima to boję się, że mi się spodoba i do reszty porzucę życie. Zajmę się nim jak skończę Xenoblade, czyli pewnie za dwa lata. A LA Noire, hm, no fakt, dodam do listy poszukiwanych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...