Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer nic nowego nie pokazał oprócz klimatycznej piosenki.

 

Która też nie jest nowa :P

 

Hank Williams - Alone and Forsaken z 1949 !

 

głupio mi, bo nie wiem czy to troll czy serio, ale pisałem, iż nie nowa bo już była w trailerze :P

 

Ale dobra, pewnie żartowałeś.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Lepiej pokazywać mało, niż jak w przypadku Uncharted 3 - za dużo :P

 

Podpisuję się pod tym obiema łapami. Niezmiennie zadziwia mnie te parcie na zobaczenie wszystkiego co się da. A później będziemy siedzieć przed TV i "to było", "to też" czy "drugi raz już nie robi takiego wrażenia". Rozumiem jakieś tryby z multi, ale nie singiel.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Lepiej pokazywać mało, niż jak w przypadku Uncharted 3 - za dużo :P

 

Podpisuję się pod tym obiema łapami. Niezmiennie zadziwia mnie te parcie na zobaczenie wszystkiego co się da. A później będziemy siedzieć przed TV i "to było", "to też" czy "drugi raz już nie robi takiego wrażenia". Rozumiem jakieś tryby z multi, ale nie singiel.

 

Właśnie dlatego nie oglądam żadnych nowych materiałów z RE6, bo Capcom to już chyba pół gry pokazał xD.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Lepiej pokazywać mało, niż jak w przypadku Uncharted 3 - za dużo :P

 

Podpisuję się pod tym obiema łapami. Niezmiennie zadziwia mnie te parcie na zobaczenie wszystkiego co się da. A później będziemy siedzieć przed TV i "to było", "to też" czy "drugi raz już nie robi takiego wrażenia". Rozumiem jakieś tryby z multi, ale nie singiel.

 

Właśnie dlatego nie oglądam żadnych nowych materiałów z RE6, bo Capcom to już chyba pół gry pokazał xD.

 

Z tego co pisał Kali w playteście, to ciągle bazują na pierwszych rozdziałach, a oglądałem wszystko.

Odnośnik do komentarza

Zaraz obok Dead Space 3, najlepszy trailer targów, no (pipi)a.

 

Fakt faktem niewiele tu nowego i brak daty premiery ( :() ale podobał mi się najbardziej ze wszystkich pokazanych. W końcu poczułem klimacik taki jaki chciałem od początku, zapowiedzi ("survivalowej podróży"). A końcówka, zdanie Joela niszczy heh.

 

No i powtórzę się po raz 99-y albo Naughty Dog puszcza gameplaye z pecetów (oh wait ahaha ;p) albo Psiaki świrują i puszczają trailery z PS4 :P

Opcja Ps3 to jakiś mindfuck ;]

 

PS. Niestety też obstawiam datę premiery jesień 2013.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Naughty Dog nie chce powtórzyć błędu z Uncharted 3. Podali premierę na samym początku, a później musieli na szybko kończyć. Jeżeli chodzi o TLoU to niech dłubią tak długo jak trzeba, przynajmniej dostaniemy lepszy produkt.

 

Słupek, proszę cię, PS4 serio ? Jak zobaczysz ich nextgenową grę to chyba na zawał zejdziesz skoro uważasz że to nie jest z PS3.

Odnośnik do komentarza

Gra wygląda wy(pipi)anie pod względem graficznym i nic na to nie poradzę. Motyw na zewnątrz, szczegółowość czy smaczki typu zawiązywanie "linki" wygląda bosko.

Wcale się nie zdziwię jak niektóre "startowe śmiecie" na next genach będą gorzej wyglądać niż TLoU. Oczywiście pomijając wyższą rozdziałkę czy animację.

 

Tak jak w 2007 God of War 2 wyglądał lepiej niż niektóre gierki z X360. I wcale nie chodzi o zawał a o zwykły podziw co ND robi z każdą grą od strony graficznej na każdej generacji.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No wiem że nie piszesz tego w pełni poważnie, bo przecież nie znamy się od wczoraj. Uważam tylko że pisanie o grafie z nowych konsol przy premierach na ten leciwy sprzęt jest bez sensu :P Ale skończmy ten offtop.

 

Sam czekam na TLoU, ale to nie za sprawą grafiki, bo ta jest na poziomie do jakiego już przywykłem.

Odnośnik do komentarza

Sam czekam na TLoU, ale to nie za sprawą grafiki, bo ta jest na poziomie do jakiego już przywykłem.

 

Teoretycznie masz rację, nie jest to jakiś nowy, mega poziom (w końcu to "niedługo koniec generacji") no ale robi (imo). To może inaczej; Uncharted 3 też nie był nie wiadomo jak ładniejszy od U2 a mimo to grając, gra nadal powodowała "opady szczeny". Na dodatek wyszedł 2 lata później.

 

Anyłej no podkręcił mnie ten trailer bardziej niż pozostałe i tyle ;p

Piękny screen

 

530x650_38298.jpg

 

Właśnie na takie tereny otwarte, opustoszałe, roślinne, dzikie najbardziej liczę. Patrzę na ten screen i widzę klimat "drogi, przetrwania w świecie".

 

PS. Ciekawe czy będą zwierzęta, błagammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z tego co pisali w jakimś wywiadzie, to tereny mają być trochę większe, bardziej otwarte niż w U, czy jakoś tak.

 

Oczywiście ja na żadnego sandboxa nie liczę ale np. hotel w gameplayu z E3 wydawał się "troszkę" rozległy. Taki, że można w nim chwilkę spędzić hehe, no kurde bele muszą być tereny większe niż w Uncharted. Bo inaczej co to będzie za przyjemność z szukania przedmiotów, broni jakby gra miałaby być liniowa do bólu? Musi być ta szczypta pustki, zagubienia poprzez większe plansze.

 

No właśnie, najbardziej ciekawe jak będą wyglądać tereny otwarte jak np. z tego screena.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy będą zwierzęta, błagammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 

Będą, już dawno potwierdzone, zresztą były na niektórych artworkach.

 

No i to jest informacja która poszerza uśmiech. Teraz jeszcze tylko pytanie czy będzie można na nie polować? O jedzeniu nawet nie wspominam, bo to byłoby w ogóle 11/10.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu niektorzy tak marudzą, trailer był super!

 

i pokazał pare ciekawych rzeczy, np tereny poza miejskie (co prawda w samochodzie ale zawsze) , no i pokazał inne możliwosci ktore moga sie przytrafić w hotelu, poprzednio wszycy marudzili ze trailer poprzedni i jakis gameplay z trailera wyglądały prawie identycznie, to tutaj macie tą samą sytuacje tylko pokazali inne możliwosci jej rozegrania , wiadomo że nie bedzie ich 1000 ale juz kilka bedzie spoko (np to ze wrog moze nas zaskoczyc od tylu i wyrwac pistolet)

 

pozatym też widać że poprzednie trailery działy sie obok siebie, że po zasadzce na samochod przechodzi sie do sceny hotelowej, to dobrze bo poznajemy tylko jeden kawalek gry, nie skaczą po całej grze pokazując nam wszystkie fragmenty, być może to wręcz jest jeden z poczatkowych fragmentów, dzieki temu cala reszta gry bedzie zaskoczeniem

 

a co do grafiki to oczywiscie jest świetna ale w paru miejscach widać ze to PS3 i ma kilka ograniczen, np w pierwszym ujeciu drzewa nie urywaja dupy texturami, i w ostatnim gdy kamera sie oddala , to jakoś głupio stoją na tym autobusie (wydaje sie jak by nogi nie stykały sie z podłożem)

 

ale mysle ze ta gra ma szanse byc o wieeeele lepsza niż uncharted, i mocny kandydat do GOTY 2013

 

 

poszerza uśmiech. Teraz jeszcze tylko pytanie czy będzie można na nie polować?

czemu tak bardzo lubisz zabijać zwierzęta? juz przy okazji wielu gier o tym mowiles

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

 

poszerza uśmiech. Teraz jeszcze tylko pytanie czy będzie można na nie polować?

czemu tak bardzo lubisz zabijać zwierzęta? juz przy okazji wielu gier o tym mowiles

 

Ja je.bie jakie pytanie, rodzyn normalnie :)

 

Ciekawe czy tą ziomalom też będziemy czasami kierować, obstawiam, że tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...