Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy tą ziomalom też będziemy czasami kierować, obstawiam, że tak.

Z tego co wiem to tylko brodaczem będzie można sterować. Dziewczyna będzie kierowana przez sztuczną inteligencję. Ale jak zapowiadają twórcy dziołcha będzie umiała się chować, czaić, a i z cegły przyfandzolić.

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

jeszcze daleko do premiery więc nie wiadomo czy na chwilę przed premierą nagle nie dostaniemy miliona zwiastunów i gameplayów z prawie całej gry

 

 

Nowego Boga Wojny ponoć też pokazują tylko w multi bo singla jeszcze mają w powijakach i dopiero pod koniec roku mają przykozaczyć i udowodnić "że początek GOW3 był niczym w porównaniu do tego co będzie się działo w GOW:A"

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=ODxqtwkdegU

 

wuj z GC trailerem, performance capture to jest kosa :music: dlatego też polonizacja aka teatralne odczytywanie tekstu z kartki (podobnie będzie z Beyond) nigdy nie będzie na poziomie jeśli oni robią ją biegajac po swoim studiu i odgrywając sceny na całego

 

jaram się opór :blum2:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu niektorzy tak marudzą, trailer był super!

 

I've been on both sides... - trailer świetny, nastrajający ale nie nudny - widać że będzie action, widać, że będzie kombinowanie. Bardzo to fajnie wygląda. Myślę, że pewną charakterystyczną cechą grafiki w grach ND jest animacja - tekstury tekturami, ale kurcze jak te postacie się ruszają. Od pierwszej sceny w samochodzie po sceny walki. Coś niesamowitego. I najważniejsze jest to, że nie spełniły się przewidywania malkontentów - animacja nie nosi cech "unchartetowej" więc o kalce nie ma mowy.

 

Super.

Odnośnik do komentarza

zapowiadalo sie fajnie, ale jakieś niewyjasnione magiczne znikniecie calego prądu nawet z baterii, i brak mozliwosci odpalenia silnika ktory jest na benzynę a nie na prąd? wtf

 

lepsze by bylo jak by dali zwykly zanik prądu, np przez niszczenie elektrowni z powodu aktywności słońca, i dalej już tylko survival i jechanie na resztkach sprzętu jaki moze dzialac bez prądu ale na małych generatorach

 

a nie jakieś magiczne dodatki ;/

 

pozatym część rzeczy jest mało logiczna, przewaga kusz? przecież produkcja broni i amunicji nie wymaga prądu, ludzie to robili setki lat przed pojawieniem sie prądu

no i jeszcze szabla.. przecież dziś trudno zdobyc porządną szable, za to wszędzie są masowo produkowane noże maczety i inne współczesne bronie białe, ktore by bylo o wiele latwiej znalesc w byle markecie , niż jakas starodawną szable

pozatym mimo że wszystko zarosło to jakos ludzie utrzymuja czyste ubrania, włosy i ogolnie wygladają schludnie a nie jak obdartusy ktore w życiu nie widzialt pralki. rozumiem że można prać w rzece ale kto im prasuje ubranka?;p itp

 

no cóż, moze i bedzie ciekawe, ale to co wymienilem mi sie nie podoba juz teraz

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

to prawda, jakieś tam krzaki rosną, ale nie znaczy że porastają każdy kamien i budynek i autosrade, krzaki nie rosną na betonie

czarnobyl dziś - troche krzakow jest ale bez przesady, a minelo prawei 30 lat

View%20of%20Prypiat%20town.jpg

 

 

i jeszcze to używanie starodawnych strzelb, tak jak by na ziemi nie bylo całej masy wspolczesnej broni w sklepach, magazynach wojskowych itp

a nawet jesli sie skonczyla to naukowcy spokojnie powinni stworzyc urządzenie do produkcji broni i amunicji nie wymagające prądu, skoro zrobili to ludzie kilkaset lat temu zupelnie nie wiedząc co robią, to wszpolczesni ludzie powinni sobie z tym poradzić w tydzień, a ci przez 15 lat tylko płakali czy co?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi tam teraz wystarczyłaby już tylko data premiery (przynajmniej w jaki kwartał celują), bo już z kampanii nic nie chce sobie spoilerować (no chyba, że pokazaliby całkowicie inne przejście tego poziomu z E3). I w sumie mogliby pokazać jak będzie wyglądał ten "rewolucyjny" mutliplayer.

 

BTW Myślicie, że w tym roku na VGA (zgodnie z tradycją) zobaczymy trailer nowego Uncharted?? Bo ta druga część ekipy ND musi się czymś tam zajmować - pytanie tylko czy pichcą już coś na next-gena czy jeszcze na chlebaka? Obstawiam, że jednak doczekamy się jakieś odsłony Uncharted na PS3 - w końcu dla Sony to jest łatwa, szybka i przede wszystkim duża kasa.

EDIT: żeby nie offtop'ować w tym temacie zainteresowanych zapraszam do tego: http://www.psxextrem...-rozmowy-o-ps3/ !

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

cholera ubiegłes mnie o 3 minuty; p

wlasnie tez to mialem dać i powiedziec ze przegapiliscie filmik przez te rozmowy o U4 :P

 

ide ogladac, zaraz zrobie edita

 

 

 

noooo (pipi) filmik świetny, pokazuje całkowicie inny sposob przejscia hotelu, co pokazuje że powinno dać sie to zrobic na jeszcze inne sposoby (np pozakradac sie i cichcem wszystkich rozwalić)

ci na górze to byla ta sama grupa, uduszony kaszlał nawet (a ciekawe co by bylo jakby nieprzytomnego dobić rurą)

 

fajnie też że są zagadki, chcoiaz wolal bym zeby sie nie świeciły jak psu jajaca

jak na poczatku hotelu zobaczylem to metalowe ruszowanie gdzie trzeba bylo wejść, to juz sobie myślałem "urna znowu unchartet, trzeba sie bedzie wspiąc po rusztowaniu i znalesc droge dla laski", na szczescie sie pomyliłem, mimo ze zagadka byla prostacka ale jej istnienie pzowala myslec ze bedzie ich wiecej, i mam nadzieje ze beda survivalowe, a nie "skarbowe" jak w uncharted (tzn grzebanie w guzikach i mechanizmach starożytnych kultur)

 

super ze jak był ranny to realnie użył bandaża na ręce i mial go potem zawiązanego

 

super klimat i no prpsotu nie moge sie doczekac

 

 

jedyne co mnie już boli to że kamera jest zbyt blisko pleców, strasznie nie lubie takiego czegosc ale pewnie zrobili to specjalnie żeby wrogowie mogli zaskakiwac nas z tyłu

 

troche wkurzająco też grał ten gość, przez to że wiedział jak to mniejwiecej sie potoczy to w niektorych miejscach szedł przed siebie na luzaku, a ja tylko mialem w głowie "odworc sie! tam za rogiem moze sie chowac wróg! czemu sie nie odwracasz1?! zaraz cos ci (pipi)nie!" :P

 

zastanawiam sie też co by bylo jak by pójść na pałe tzn stzrelajac wbiec w grupke 3 gosci, zabic jednego a reszte probowac rozwalic rurką, ciekawe jak by sie to potoczyło

 

 

koncowka tez byla fajna, zauważcie ze joel ma uszkodzony bark, i trzyma sie za niego, ciekawe czy to znika po paru sekundach czy trzeba sobie radzic bez ręki przez jakis czas

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Czyli o skrypty nie ma co się martwić. Fajnie, że można się skradać i przechodzić na różne sposoby bo takich gier mi brakuje ostatnio.

 

Do tego te komentarze "na żywo" Joela i Ellie dodają klimatu i intensywności. Nic tylko czekać na ogłoszenie daty premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...