Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Po tekscie typu najlepsze multi ever created spodziewalem sie czegos lepszego, a nie latania po mapkach i zbierania puszek z konserwami podczas nadupczania sie z ludzmi, ktorzy beda mogli uzywac listening mode'a (GLUPOTA !!!!!).

 

Pogram z tydzien i pewnie odstawie w kat jak ludzie obcykaja sie z uber skillami ("oznaczanie wrogow" - poebao - nie mam zamiaru latac snajperem aby moc sie "odznaczyc" :/ ) i boostami, a szkoda.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

UWAGA JAKIŚ KURWISZON O KSYWCE "YETII" (przez 2 ii, podszywa sie pod YETI) wysyła PM ze spoilerami do TLOU

 

wystraszyłeś mnie, bo w tej samej chwili, kiedy napisałeś posta miałem juz wiadomość na PW.

dzięki niemu(temu postu), poprosiłem Żoneczkę o przeczytanie go i nie informowanie mnie o jego treści, jeśli takowa dotyczy gry TLoU. 

heh.. okazało sie, ze chodzi o składkę na gre TLoU, cale szczęście.. ufff.. 

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się druga recenzja TLoU, tym razem z OPM UK. Ocena 10/10.

 

 

"A work of art in which amazing sights and sounds fuel an emotionally draining, constantly compelling end of days adventure. This is Naughty Dog pushing the PS3 to its limit. Over to you PS4"

 

 

A embargo mija w środę o 16.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

dlatego przesuneli wydanie psx exterme na czwartek :)

 

Coś w tym jest :)

 

Co myślicie o Joel Edition? (http://www.ultima.pl/the_last_of_us_pl_joel_edition/i13875/)

Cena niewygórowana- 290zl a zawartość ciekawa. Chyba się skuszę tym bardziej, że na premierze zwykła edycja będzie kosztować 219zł minimum. Chyba, że ktoś znalazł taniej?

Ostatnia dość tania limitka a bogata zawartość jaką kupiłem to AC Brotherhood, z której to edycji skrzynia Asasyna nadal mi służy i upiększa salon :)

Odnośnik do komentarza

hmmmm całkiem całkiem, na szczęscie jest to odmienne od uncharted, wydaje sie jakby bronie miały wiekszego kopa, ale zarazem dosyc trudno jest kogoś zastrzelić wiec można uciekac, robic zasadzki itp, nie ma tak że widisz kogoś i pół sekundy później on ginie nie wiedząc nawet co go trafiło (normalnie takie szybkie zabijanie mi nie rpzeszkadza, ale w tego typu rozgrywce fajne jest wolniejsze, zeby sie nie zrobila czysta strzelanka)

chociaz końcówka pokazuje że moze troche zbyt łatwo jest do kogoś podbiec i go zabić rekami, to może być wykorzystywane nagimnnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jest potencjał i spore szanse, że wreszcie jakaś gra na PS3 zastąpi mi multi w U3. Po pierwsze, cieszy fakt bardzo niskiego dmg broni, także fani CoD/BF będą płakać, że trudne, trzeba wystrzelać cały magazynek itp. bzdurne teksty ludzi bez skilla. Po drugie, nie wiem gdzie tu ND widzi coś świeżego (w sumie wszystkich trybów nie znamy), ale ja tu widzę kalkę Gears of War, nawet jest dobijanie/leczenie rannego. To co mnie obecnie nie pokoi, to jak zauważył Mazzeo, melee mogą być zabójcze, ale ufam ND, bo multi w Uncharted dla mnie jest niemal doskonałe, a jesli coś to zawsze można poprawić błędy wydając patch. Także czekam teraz na premierę jeszcze bardziej. 15-18h w singlu i bardzo dobry multiplayer? Mam nadzieję, że tak będzie.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

meele w wiekszości gier zabija szybko, pytanie tylko jak będa wyglądały mapy, i starcia, bo jeśli w 90% bedzie można kogos zaskoczyć z meele to pewnie słabo to wyjdzie, ale jesli jednak równie często spore odległosci będą wykluczały meele to powinno być spoko

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Na pewno nie, nic nie składałem. xD

Po prostu takie info:

"Aby uczcić premierę The Last of Us™, która odbędzie się 14 czerwca 2013, możesz pobrać dynamiczny motyw na PlayStation®3. Jest dostępny w PlayStation®Store bez dodatkowych kosztów.Aby uczcić premierę The Last of Us™, która odbędzie się 14 czerwca 2013, możesz pobrać dynamiczny motyw na PlayStation®3. Jest dostępny w PlayStation®Store bez dodatkowych kosztów. "

 

Pod spodem kod był. Od samego Sony!

Sprawdzcie swoje skrzynki. 

Ale szczerz to słaby motyw, dynamizm polega na tym, że za oknem drzewo faluje. xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...