Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna gra gdzie multi na siłę :/ Wszędzie ten multik teraz jest tylko pytam sie po co? Żeby za pare miesięcy były pustki na serwerach?

Jak takie gadanie jest idiotyczne. Lepiej jeżeli coś jest niż miałoby nie być. Nikt cie nie zmusza abyś grał w multiplayer, a wyobraź sobie, ze znajdzie sie sporo ludzi, którzy spędza z tym trybem sporo godzin. Najlepszym przykładem jest multi w U2/U3, gdzie do tej pory jest dużo ludzi, zwłaszcza w tym drugim. Poza tym z tego co pisałeś, anulowales preordera więc po to to pieprzenie bez sensu? Czasam lepiej zastanowić się dwa razy przed wysłaniem posta, panie wszystko wiedzacy Szprota.
Odnośnik do komentarza

Jak multi jest wciśnięte na siłę, po prostu jest słabe, to już lepiej gdyby przesunięto ludzi tworzących multi do dopieszczenia singla.

A skąd wiesz, ze multi jest wcisniete na siłę, a singiel niedopieszczony? Standardowa gadka osób, które z góry są na nie. Identyczna sytuacja byla z U2, po co multi, nie będzie pasował do tej gry itp. brednie. Każdy wie co wyszło z tych przepowiedni.
Odnośnik do komentarza

Yeti dobrym przykladem jest bioshock. w jedynce brak multi w dwojce wcisniety aby po paru miesiacach serwery swiecily pustkami (albo ja mialem takie szczescie) i powrot do infinite gdzie skupienie na singlu chyba mozemy powiedziec smialo ze oplacilo sie. Nie wiem dla mnie osobiscie wole swietna historie w tlou i skupienie sie na singlu a do multi zostawiam sobie bf3. sorry ale gearsy to z tego nie beda tylko kapiszony;)

Odnośnik do komentarza

może i kapiszony ale masa ludzi w to gra więc ciężko jednak nazwać multi w U2/3 nietrafionym pomysłem (ja akurat mało gralem bo nie jestem fanem multi w tpp)

 

 

i mimo że właśnie nie jestem fanem multi w tpp to tutaj w TLOU mi sie podoba, jest spokojniej, mniejsze teamy, nastawienie na walke zespołową i pomaganie sobie, ze zgraną ekipą to może byc fajna zabawa

 

ciekawi mnie czy w czasie rozgrywki będą sie pojawiały grzyby, te strzępki informacji jakie sie pojawily wczoraj nic o tym nie mówią, ale wydaje mi sie ciekawym pomysłem gdyby w czasie walki nagle przez jakieś wejście wpadały grzyby i rozbiegały sie po terenie walki (powinny być jakieś drobne czynnosci utrudniające życie przeciwnej drużynie, np zabarykadowanie przejścia do swojej bazy itp (np zastawienie niską skrzynią tak że gracz może odsunąc albo przeskoczyć, ale grzyby sie troche przyblokowują i są bardziej skłonne kierować sie w strone bazy wrogów itp no i oczywiscie rózne zagrywki mające na celu sprowokować grzyba do ataku na wroga - np pokazać sie przeciwnikowi i schować siedząc cicho tak żeby wróg zaczął strzelać i ściągną na siebie uwage grzyba. nie mówiąc już o tym że w ogole obecność grzybów wymuszala by zmiane taktyki żeby nie ściągać ich uwagi na siebie (czyli meele albo łuk/tłumik), może nawet w skrajnych przypadkach wymuszało by to chwilowy rozejm i wspolne zabijanie grzybow ktore w innym wypadku zrobiły by masakre obu drużynom

ciekawe smaczki by były

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja na 100% nie będę grać w multi,U2 i U3 po 5h odłożyłem również na półkę. Nigdy mi multi z widokiem tpp nie spasowało :confused: Do tego lubię jednak tytuły gdzie aż tyle ołowiu w przeciwnika nie trzeba wpakować :P

 

Ale singiel na 15h, do tego jutrzejszy wysyp recenzji...ojjj nakręci hype, jeszcze sami recenzenci się nakręcają, że podobno najniższą ocenę jaką widzieli to 93%

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz, ze multi jest wcisniete na siłę, a singiel niedopieszczony? Standardowa gadka osób, które z góry są na nie. Identyczna sytuacja byla z U2, po co multi, nie będzie pasował do tej gry itp. brednie. Każdy wie co wyszło z tych przepowiedni.

Yeti, nie jestem nastawiony na nie, kupię TLoU w okolicach premiery, dla singla. Nie jarają mnie po prostu multiplayery w tpp. W filmiku wrzuconym przez black mambę nie widzę nic rewolucyjnego, nie wiem, może zaprezentowali tryb który niczym się nie wyróżnia, bo to zwykły death match trzech na trzech z widzeniem przez ściany i przepakowanym atakiem ręcznym.

Odnośnik do komentarza

z plotek ocenowych...podobno Edge dało 10/10, ocena naszego polskiego periodyku też krąży w sieci ale jej nie podam bo i tak pewnie zaraz ktoś by mi posta usunął. Do tego hype podbijają jeszcze takie twitty:

 

"@TheKevinDent: David Cage should just do PR for Naughty Dog, they do what he aspires to be, but he sells it better. The lowest score I am hearing is 93/100"

 

Jest też info apropo poziomów trudności (tu akurat nie plota) i tak różnice pomiędzy np hard i normal to też inne rozmieszczenie przedmiotów(np na normalu w pewnym momencie jest łom do zatłuczenia przeciwnika, na hardzie go nie ma) i mniej elementów do craftingu co za tym idzie mniej apteczek i amunicji.

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś chvj mi na PM walnął na złość jakieś spojlery dotyczące końcówki gry. Jakiś alter Yetiego. Co za kootas...

Pewnie jakiś xbot, nie mają w co grać, nowa konsola to dekoder, to nie wytrzymują psychicznie i muszą jakość upuścić tą złość i jad. Przed premierą HR było to samo.

 

Edge.jpg

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...