Opublikowano 27 lipca 201311 l W tym temacie GTAV nikogo A co do AO to gra musi mieć też fabułę na poziomie poprzedniczek, które były grami kompletnymi, jak ja to nazywam, właśnie ze względu na to, że dosłownie wszystko tam zgrało i nawet na chama nie było się do czego przyczepić.
Opublikowano 27 lipca 201311 l Niestety Black Mask nie będzie dostępny w wyzwaniach, a tylko 2 jego mapy. Gamestop wrzucił fałszywą reklamę, a Eric Holmes (reżyser gry) rozwiał wątpliwości na Twitterze. Szkoda, bo im więcej postaci, tym lepiej. Zwłaszcza taki brawler jak BM byłby czymś świeżym w serii po pokracznym Jokerze, czy innych wyszkolonych w walce pomocnikach Batmana.
Opublikowano 27 lipca 201311 l Ja podobnie jak Nemesis. Jestem strasznie podjaray grą. W top 3 oczekiwanych hitów jesieni jest u mnie przed GTA V i dalej Asasinem. Strasznie tęsknię za klimatami Arkham a dodatkowo 8 myśliwych konkurujących o batmana jak o zwierzynę strasznie nakręca wyobraźnię.
Opublikowano 31 lipca 201311 l http://www.youtube.com/watch?v=zRYHYJPhhxc Edytowane 31 lipca 201311 l przez Rozi
Opublikowano 31 lipca 201311 l Czy tylko ja mam wrażenie, że wyjdzie taka sama słabizna jak w przypadku multi Dead Space 2? Głównie obawiam się zerowego balansu i beznadziejnego matchmakingu ale... podobne, choć troche mniejsze obawy miałem do TLoU, a multiplayer mi się bardzo spodobał... Cóż, fajnie wygląda, zobaczymy.
Opublikowano 31 lipca 201311 l Strzelanie do siebie randomami, to kompletna porażka i ani trochę mnie nie przekonuje. Wrócił też Robin w pedalskich ciuchach. Jedyny potencjał jaki w tym widzę, to postaci Jokera i Bane'a, które spokojnie można dodać do trybu wyzwań. Pojawił się jeden nowy screen z Kapelusznikiem.
Opublikowano 31 lipca 201311 l Tak jak w AC(assassins creed) tak i tu nie mam zamiaru odpalać multi, tylko SP mnie interesuje i z dnia na dzień zapowiada się coraz ciekawiej w AC kapelusznik był zrobiony mega przyjemnie mimo, że nie dużo go tam było Tu liczę na więcej! Edytowane 1 sierpnia 201311 l przez Soul
Opublikowano 31 lipca 201311 l W dniu 31.07.2013 o 15:47, Soul napisał(a): Tak jak w AC tak i tu nie mam zamiaru odpalać multi, tylko SP mnie interesuje i z dnia na dzień zapowiada się coraz ciekawiej w AC kapelusznik był zrobiony mega przyjemnie mimo, że nie dużo go tam było Tu liczę na więcej! W AC nikt nie odpalił multi bo takiego trybu po prostu nie było. Multi w nowym Batmanie ciekawie się zapowiada, co z tego wyjdzie zobaczymy po premierze. Może z tego wyjść taktyczny, zbalansowany tryb albo po prostu kupa z masą postaci DLC, skinów i mapek - taki wyciskacz kasy z season passem.
Opublikowano 1 sierpnia 201311 l W dniu 31.07.2013 o 19:55, Jeez_PS napisał(a): W dniu 31.07.2013 o 15:47, Soul napisał(a): Tak jak w AC tak i tu nie mam zamiaru odpalać multi, tylko SP mnie interesuje i z dnia na dzień zapowiada się coraz ciekawiej w AC kapelusznik był zrobiony mega przyjemnie mimo, że nie dużo go tam było Tu liczę na więcej! W AC nikt nie odpalił multi bo takiego trybu po prostu nie było. Jemu chyba o Asasyna chodzi. Albo o tryb wyzwań, cholera wie.
Opublikowano 1 sierpnia 201311 l Miałem na myśli creed'a oczywiście, dopiero teraz zaczaiłem, że skrót ten sam
Opublikowano 1 sierpnia 201311 l Autor Ja z przyjemnością sprawdzę multi w Batmanie, oczywiście po ograniu singla kilkukrotnie.
Opublikowano 1 sierpnia 201311 l To multi strasznie przypomina Gotham City Imposters, walka gangów z tym że tu dodali 3 stronę.
Opublikowano 1 sierpnia 201311 l Playtest multi AO. Pewnie już czytaliście, ale wrzucę, może ktoś jeszcze nie czytał. http://www.eurogamer.pl/articles/2013-07-31-lowca-staje-sie-zwierzyna-w-trybie-sieciowym-batman-arkham-origins
Opublikowano 2 sierpnia 201311 l mi to multi w ogóle nie pasuje, no ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce
Opublikowano 7 sierpnia 201311 l Exclusive Arkham Origins highly detailed premium statue featuring Batman & The Joker, measuring approximately- Height: 30cm- Depth: 13.5cm- Width: 13cm 80-page, full-color hardcover artbook Assassin’s Intel Dossier, including files on the eight assassins, as well as Black Mask’s contract 1st Appearance Batman Skin DLC Deathstroke Challenge Pack DLC – Usable throughout all the Arkham Origins Challenge maps and also includes two bonus challenge maps and two bonus Deathstroke Skins Exclusive 3D Metal Pack The PS3 edition will also include the Knightfall pack as an exclusive piece of content Cena w UK: £79.99. http://electronictheatre.co.uk/playstation3/playstation3-news/40176/batman-arkham-origins-collectors-edition-revealed-includes-playstation-3-exclusive-content Figurka świetna.
Opublikowano 8 sierpnia 201311 l 2 filmy z multi. http://www.youtube.com/watch?v=9J0j7uC3kis&feature=player_embedded
Opublikowano 8 sierpnia 201311 l Chryste Panie. Pomysł z Super-Przestępcą jak w Bio 2 i kostiumem Tatuśka, tylko, że tutaj jest to 10x razy przesadzone. Przecież ten Joker jest niezniszczalny. O.o
Opublikowano 9 sierpnia 201311 l W dniu 8.08.2013 o 15:59, DonSterydo napisał(a): Multi w Batmanie nikogo Poszli za modą "w(pipi)ać multi byle by było"
Opublikowano 10 sierpnia 201311 l Tylko błagam, żeby nie dali za to trofeów, sam singiel. Nie rozumiem tego podejścia, przecież Arkhamverse broni się właśnie rozgrywką dla jednego gracza. A jeśli już chcieli wprowadzić coś online to mogli dać zwykłego co-opa w serii dedykowanych misji i zadań. Czy to nie byłoby lepsze?
Opublikowano 10 sierpnia 201311 l Znając życie, to dadzą. Znowu będzie grind fest ze znajomymi jak w TR. A właśnie, propo TR. Czyżby to multi zdetronizowało multi Tumb Rajdera pod względem kiczu? Na to się zapowiada.
Opublikowano 10 sierpnia 201311 l Przez to tylko mogą ocenę w dół wyłapać. Niestety. Pomyślmy ile uroku miałby nowy TR gdyby nie ten spjerdolony multi. Aż się prosi o platynkę w takiej perełce.
Opublikowano 10 sierpnia 201311 l No nie wiem, w większości przypadków multi się ignoruje przy ocenianiu, szczególnie jeśli są ewidentne znaki, że zostało wepchane na siłe. Spójrz na FC3. Parodia Modern Warfare, ale gra nadal dla wielu jest GOTY, bo ludzie po prostu to zignorowali. To samo można powiedzieć o Battlefieldzie 3 i parodii singla, która tam jest.
Opublikowano 10 sierpnia 201311 l Jakaś będzie, ale przynajmniej singiel będzie epicki. Pół bidy, jak inne studio pracuje nad takim multi, wtedy "główny" team może się skupić na swojej pracy i singiel wtedy na tym nie ucierpi.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.