Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Kupię tą grę chociażby tylko z powodu odtworzenia wyścigu Le Mans. Zawsze próbowałem to zrobić na PC, ale albo mody nie działały zbyt dobrze do GTR/rFactora albo z AI było coś zrąbane albo gra chodziła jak gó.wno przy więcej niż 30 aut. Aż się zastanawiam nad kupnem lepszej kierownicy...

 

ta gra obsługuje 900 stopni obrotu?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Wygląda świetnie. Szkoda że nie mam dobrego PC ale nie chce mi się już inwestować w to pieniędzy. Pośmigam w wersję konsolową. 

Szczerze mówiąc będąc fanem wyścigów celował bym nawet i w średniego PC który odpali Assetto Corse zamiast czekać na CARSy do maja, szczególnie jeśli planujesz setup z fotelem kubełkowym jak pisałeś. Nadchodzące płatne paczki z autami, zbiedzony model zniszczeń żeby nie było za trudno i co najwyżej niezła fizyka mnie zniechęciły, inaczej sobie tę grę wyobrażałem trochę.

A może mi się po prostu już przejadła, z drugiej strony z AC nie mam tego problemu a gram znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

a jak myślicie scena na PS4 będzie duża? czy lepiej inwestować w PC? bo zamierzam na poważnie ścigać w tych Carsach  :daddy:

 

Teoretycznie to na PC budują community wokół produkcji od jakiś 2 lat. Z pewnością będzie to także najbardziej zaawansowana wersja jeśli chodzi o model jazdy, fizykę itp.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie to na PC budują community wokół produkcji od jakiś 2 lat. Z pewnością będzie to także najbardziej zaawansowana wersja jeśli chodzi o model jazdy, fizykę itp.

 

Nope, będzie tak samo.

 

a jak myślicie scena na PS4 będzie duża? czy lepiej inwestować w PC? bo zamierzam na poważnie ścigać w tych Carsach  :daddy:

Nie wiadomo jak ze sceną PS4 ale napewno ktoś coś będzie organizował bo następny "simcade" jaki wyjdzie to dopiero nowe Gran Turismo. Problem jest w tym, że do PS4 nie ma dobrej kierownicy w przystępnej cenie a kierownice Logitecha które większość ludzi kupiło do PS3 nie działają.

Jeśli myślisz o PC i chcesz się ścigać z ludźmi a nie tylko grać kariere to lepiej Assetto Corsa niż CARS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...