Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Weź, będziesz zadowolony. Ustawień auta jest od pyty, ciężko to wszystko ogarnąć.

Ludziska da się grać na padzie, bez przesady. Po tym pierwszym patchu nawet tak tych dropów ni widać.

Ogólnie jest super, ten model jazdy jest jakiś taki hmmm sam nie wiem, pewnie trzeba się troszkę przyzwyczaić.

Ci którzy lubili FM i GT polubią PC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Alez ta gra jest dobra, sam niedawno skonczylem posiadowe.

Swietny model jazdy, grafa ostra jak zyleta, poczucie pedu, zmienne warunki pogodowe, mnóstwo tras, do tego wyscigi o roznych porach dnia czyli wszytko czym PC juz po 3h gry bije FM na glowe! 20 aut na trasie, dynamiczna walka o kazda pozycje, o ile na poczatku wydaje sie do ogarniecia, tak pod koniec sezonu 1 wyscig w deszczu i do pierszej trojki nie moglem dojsc! Mam nadzieje, ze Online bedzie dzialal tak samo po premierze, dolaczania w sec, 0 lagow, do pojedynku mozemy dobrac sztuczna inteligencje - no wszytsko wydaje sie tutaj poki co kompletne.

Poczatek sezonu nawet w gokartach jest 5 razy ciekawszy niz FM5. Ujecia kamery, poczucie szybkosci - nie wiem, ale ja przy FM zasypialem, a tutaj przez pol nocy nie moglem sie oderwac!

Zal dupe sciska, ze nadal na rynku nie ma kierownic za normalna cene...

 

PS. o ile w poczatkowych 2-3 wyscigach widzialem jakies wieksze dropy jak Hipol, tak pozniej nie zdarzaly sie prawie w ogole (moze gra mimo wszytsko cos w tle nadal instalowala, moze trzeba poczekac na patcha, ktory ma wyjsc 1 dnia) tak, czy siak - jezeli jeszcze poprawia te lekkie dropy to bedzie bajka !

 

Nie wiem skad ten gameplay, ale na pewno nie z PS4... Edytowane przez easye
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

W sumie zadnych przerywnikow jeszcze nie widzialem - wszytsko opiera sie na kalendarzu i mailach, ktore dostajesz. Tak jak pisze Hipol, startujesz z gokartami, w zaleznosci od Twojego progresu inne druzyny zapraszaja Cie na swoje wyscigi pokazowe, mozesz dostac propozycje kontraktu od paru teamow naraz (ale chyba nie mozna przyjac wszytskich), po 1 sezonie dostalem informacje ze samochod jest prawie dla mnie gotowy, dlatego zaryzykowalem i przedluzylem i znowu wyladowalem w gokartach. ^^

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

szkoda tego framerate ale i tak ta gra to wg mnie spory krok w gatunku racerow przynajmniej na konsolach przy skostnialych gt i forzie - pelno aut na torze (wreszcie jak w prawdziwym wyscigu), zmienna pogoda i nocka na wszystkich trasach (poprawcie jesli sie myle), solidnie dopracowany kazdy element - fajnie, ze to wreszcie wyszlo bo moze przynajmniej polyphony i turn10 zrozumie, ze ich flagowe serie musza mocniej kopnac w pupe

Odnośnik do komentarza

W sumie zadnych przerywnikow jeszcze nie widzialem - wszytsko opiera sie na kalendarzu i mailach, ktore dostajesz. Tak jak pisze Hipol, startujesz z gokartami, w zaleznosci od Twojego progresu inne druzyny zapraszaja Cie na swoje wyscigi pokazowe, mozesz dostac propozycje kontraktu od paru teamow naraz (ale chyba nie mozna przyjac wszytskich), po 1 sezonie dostalem informacje ze samochod jest prawie dla mnie gotowy, dlatego zaryzykowalem i przedluzylem i znowu wyladowalem w gokartach. ^^

 

easye, możesz potwierdzić, że kariera single jest ciekawsza od tej z serii GT ?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś grał na PC i teraz na PS4 i moze potwierdzić ze fizyka jest taka sama a zarazem bardzo miodna?

Grałem dziś chwilę u kumpla na PS4 i nie zauważyłem różnic w modelu jazdy. Z tym, że serio polecam się wam zaopatrzyć w jakieś kółko bo granie w to na padzie nie dość że wygląda śmiesznie to jest hmm... nie wiem, niewygodne? nieporęczne? Ciężko mi znaleźć dobre określenie na to, po prostu mi się na padzie jeździ bardzo dziwnie w porównaniu np. do Forzy.

 

Tak jak kiedyś pisałem, gra na konsolach to must have dla fanów wyścigów a jej największym problemem właśnie na konsolach jest mała liczba sensownych kierownic. Przyczepić się też można do zbyt dużej przyczepności na poboczu i małej ilości aut ale pobocza nie są od jeżdzenia a auta mają dodawać (1 darmowe co miesiąc? dobrze słyszałem?) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...