Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Sam dzisiaj zamowilem, wiec moze jutro bede mogl cos napisac ^^

No chocby zdanie Colina bo gosc sporo gra w rejsery i wie co gada.

Wychodzi na to, ze wszyscy ktorzy od lat w symulatory graja na PC (pipi) widzieli, bo nie maja dostepu do Forzy 5 xD

Tak jak pisałem już nie raz, to jest symulator znacznie bardziej zaawansowany niż FM czy GT i na padzie będzie bardzo ciężko.

Znacznie latwiej opanowac z widokiem od srodka. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Kolejny temat i kolejny downograd :D Czy Wy naprawdę po tylu latach grania wierzycie, że te trailery i gameplaye, które są pokazywane przed premierą będą wyglądać tak samo ? Po co te wojenki ? Przecież każdy racjonalnie myślący wie, że w większości gamepleye przed premierą są uruchamiane na mocnych piecach. Tylko czy warto wydać 5k - 6k na blachę tylko po to, żeby grafika była trochę lepsza ? nie wydaje mi się, ale to jest kwestia subiektywna. Po kilku filmach pokazujących grę na PS4 jestem usatysfakcjonowany a jak wiadomo film na YT jest gorszej jakości niż odpalenie gry bezpośrednio na konsoli. Jutro kupuje Cars-y i mam nadzieję na dobry szpil. Jeśli model jazdy przypadnie mi do gustu, a wierzę, że tak, to czas pomyśleć o jakiejś kierownicy ;)

Odnośnik do komentarza

ja chyba jestem dziwny bo gdyby nie ten nieszczesny framerate (juz wolalbym locka na 30fps) to jestem w szoku jak to swietnie wyglada (zarowno trasy jak i auta i warunki pogodowe) przy tylu furach na torze, jakiejs kosmicznej roznicy wzgledem chociazby drivecluba nie ma

Odnośnik do komentarza

Trochę żał mi wydawać ponad 1000zł na kierownice, która pewnie mnie w końcu znudzi a T100 widzę, że już po +-350zł chodzą...

Ta cena jest naprawde rerwelacyjna, biorac pod uwage, ze cena zakupu w niektorych sklepach to 420 zl. Ogolnie slyszalem, ze kierownice (glownie T300) maja pojsc w gore, wiec to jest dobry moment na ewentualna decyzje. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A mnie zastanawia ten lag o którym pisał Colin, nie spotkałem sie z takim określeniem w internecie...

Tez dzis kupiłem i LAG JEST OGROMNY przynajmniej na padzie jest co najmniej z pół sekundy opóznienia w sterowaniu po ruchu analgiem masakra może to takie odczucie po przejsciu z Drivecluba ale na razie z tym nie jest dobrze , reszta całkiem przyzwoicie

Odnośnik do komentarza

Czytam gtplanet i mam ubaw

 

Graphics don't look as good as the PS4 videos I've seen on You Tube. Maybe that's because my TV is 720p

 

 

A mnie zastanawia ten lag o którym pisał Colin, nie spotkałem sie z takim określeniem w internecie...

Tez dzis kupiłem i LAG JEST OGROMNY przynajmniej na padzie jest co najmniej z pół sekundy opóznienia w sterowaniu po ruchu analgiem masakra może to takie odczucie po przejsciu z Drivecluba ale na razie z tym nie jest dobrze , reszta całkiem przyzwoicie
Moze trzeba sie pobawić ustawieniami, martwi troche to co piszecie.

 

Tu ustawienia na X1, pewnie na PS4 tez pomoże

https://www.gtplanet.net/forum/threads/steering-settings-for-xbox-one.328096/

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

@Colin szanuje Twoje zdanie, ale jeżeli uważasz że to podrasowany Shift to chyba w inne gry graliśmy.

 

spoko, każdy odbiera gry po swojemu. dla mnie carsy gonią FM czy GT ale wciąż tam za dużo naleciałości z shifta.

ten lag jest właśnie identyczny jak w shiftach. tam też trzeba było grzebać w ustawieniach żeby ludzko grać na padzie. co innego przyzwyczajanie się do modelu jazdy a co innego walka z padem żeby auto w ogóle się słuchało.

 

dzięki exact, po obiedzie odpalę i przetestuję te ustawienia. kariery nawet nie ruszałem tylko bawiłem się w szybkie wyścigi żeby to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pod względem optymalizacji na konsolach to jest powtórka z GT5. Jeszcze mieli czelność kłamać, że pierwszy materiał DF nie był reprezentatywny. Jeśli o mnie chodzi to mogą się gonić.

Odnośnik do komentarza

 

Trochę żał mi wydawać ponad 1000zł na kierownice, która pewnie mnie w końcu znudzi a T100 widzę, że już po +-350zł chodzą...

Ta cena jest naprawde rerwelacyjna, biorac pod uwage, ze cena zakupu w niektorych sklepach to 420 zl. Ogolnie slyszalem, ze kierownice (glownie T300) maja pojsc w gore, wiec to jest dobry moment na ewentualna decyzje.

Cena calkiem oo ale czy Ktos moze napisac cos wiecej o T100 i jak to chodzi na PS4 i czy w cenie do 400zl nie ma konkurencji?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

Graphics don't look as good as the PS4 videos I've seen on You Tube. Maybe that's because my TV is 720p

:dynia:

Odpowiedział mu ktoś?

 

PS. Wersja pc też gubi klatki podczas deszczu, poza tym na eurogamerze pojawił się tekst DF porównując wersję konsolowe.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 


Steering deadzone = 18
steering sensitivty = 5
Throttle deadzone = 0
Throttle sensitivity = 30
Brake deadzone = 14
Brake sensitivity = 15
Clutch deadzone = 0
Clutch sensitivity = 45
Speed sensitivity = 75
Control filtering sensitivity = 50
Force feedback = 90

Yes

Mode doesn't matter, it just changes the other settings so leave it
On
On
On
On

 

od razu lepiej. nie jest jeszcze rewelacyjnie ale auto jest bardziej przewidywalne i słucha się.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem,ja nie zauwazylem zadnego laga w sterowaniu na PS4, moze to kwestia pada?

Ostatnio sam jeden wymienialem przez dziwnie dzialajacy trigger w GTA, tez zwalalem na gre, co wiecej na oficjalnym forum jest masa watkow z niedzialajacymi triggerami, a jednak biorac nowke z polki od razu poczulem, ze to jednak moj stary pad byl na finiszu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...