Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Przetestowałem właśnie wersje PC na klawiaturze. Gra wyglada bardzo dobrze na ustawieniach high, lag jest spory, szczególnie na klawie, ale kurczę. Jeździ sie fenomenalnie według mnie. Pod koniec miesiąca będę miał swojego PC, wiec program na moim Logitechu, pewnie do tego czasu wyjdą patche, konfigi itd. Jak na razie jest moc, dźwięk na mnie robi ogromne wrażenie. Szczególnie zmiana biegu w prototypach LM :) czuć moc.

Odnośnik do komentarza

Minuta z Nurba nagrana przy użyciu Nvidia Shadowplay.

 

https://www.youtube.com/watch?v=U9yfAJlHeoo

 

Tak jak przy GT5, tutaj też już nie gram na padzie i czekam na kierownicę.

Bez urazy.

Masz rację, kup kiere.

 

PS.

Ale poważnie mówiąc, to czytałem na necie że sprzęgło nie działa 01, tylko tak jak gaz i hamulec, co to oznacza w praktyce? że można ruszyć płynnie albo jak żaba :D

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie odnośnie kariery Od zera... Gram obecnie gokartami i zastanawiam się jak sprawić aby dostać się do wyższych klas? Muszę jeździć ( i oczywiście zajmować jak najlepsze lokaty) do czasu aż w propozycjach kontraktów pojawi się jakaś nowa propozycja czy może sam jakoś wybieram nowego pracodawcę. I o co chodzi z tymi zaproszeniami w mailach? Dostaję zaproszenie i mam je gdzieś znaleźć czy grając zgodnie z kalendarzem (wszystko po kolei) automatycznie wezmę w nich udział. A jeżeli chodzi o moje wrażenia to z krótkiego ogrania najbardziej mnie cieszy liczba przeciwników na trasie:) Gra spoko jaka na tę chwilę.

Odnośnik do komentarza

jak ktoś poluje na osiągnięcie/trofik pt. I am the 5% to uważajcie. na starcie wybrałem środkowy poziom kierowcy i to był błąd. żeby achiv wpadł trzeba wybrać zawodowca, czyli prawą opcję. nie idzie tego zmienić w opcjach ani nic. dopiero jak teraz usunąłem save (na szczęście cały jeden wyścig), zrobiłem to wpadło. ogólnie śmieszna sytuacja i beka z SMS.

Odnośnik do komentarza

Mnie czeka najpierw przygoda w Wiedźminie a dopiero potem zacznę latem od Lipca śmigać w Carsy, bo poczekam aż sytuacja się unormuje z patchami, dead zonami, kierownicami i Lagiem który jest ale go też niema.

 

Chciałbym dostać demo jak w przypadku Shift 2 Unleashed, to bym zdecydował. A tak Wiedźmin 3 wins / flawless victory. 

Odnośnik do komentarza

Najpierw banan na gebie jak zobaczyłem jak prowadzona jest kampania (!), potem oczy szeroko otwarte jak zacząłem przekopywać sie przez opcje i opcje.. i na tym skończyły się moje zachwyty, widać symulatory to nie moja brocha. Jak przekopałem sie przez kajaki na kółkach i wsiadlem w cos co przypomina samochód, to rzeczy niestworzone sie działy jak Clio piruety zaczęło kręcić na zakrętach. Moze to wypaczenie po graniu w #DC ale PC odrzuciło mnie od tv. Jutro podejście No.2, na ten moment PC wystawione na pchlim jakby ktoś reflektował...

Odnośnik do komentarza

 

Musialem dla Kobika nagrac ta przepasc - prosto z gry, #ShareFactory, #720p, #PrawieJakXbox

 

 

(jutro moge Ci nagrac jak wyglada Laguna Seca, porownasz np. z filmem Szejdiego xD)

Rozumiem, czepiac sie ze gra potrafi gdzieniegdzie chrupnac, ze obraz nie trzyma synchronizacji czasami, ale licze ze to jeszcze poprawia latkami.

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...