Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem tez troszke, na padzie poki co. Ustawienia exacta daja rade, bo te ktore dal towarzysz fanek to maja takiego laga, ze 3 sekundy do przodu musialem reagowac. Na prawilnym piecyku chodzi swietnie, przy 31 przeciwnikach troszke skakalo, ale dalo sie to naprawic. Wiecej balem sie ustawic. Lada dzien bede mial kiere to czuje ze wtedy gra rozwinie skrzydla jeszcze bardziej. Dodatkowo tworcy na spotify udostepnili soundtrack, mala rzecz a cieszy.

Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj u siebie juz na swojej kopii. Z mankamentow graficznych: podczas jazdy jest wszedobylski delikatny blur na wszystkim oprocz na wlasnym aucie, najbardziej widoczne jak pokonujemy jakis zakret. Podobno mieli naprawic w patchu, wciaz czekamy. Druga rzecz to porownujac z wersja na pecety to brakuje mi refleksow swiatel aut na asfalcie kiedy jest mokro. Az tyle pochlania to mocy? 

W karierze gokartow w ogole nie powinno byc, bo jazda tym na kierownicy to jest jakies nieporozumienie, generalnie te wszystkie gokarty to jest nieporozumienie. Opcja z startowaniem w lidze ktorej chcesz tez mnie troche dziwi, bo zabija fun. 

Brakuje w karierze czegos co moglo by motywowac do dalszej zabawy, chociazby jakiegos expa czy jakis bonusow wynikajacych ze jezdze na zawodowcu itp. Wyscigi za trudne? Ustawmy sobie pasek trudnosci na 0 i wszystko mozna wygrac z zamknietymi oczami. 

 

Online. Tu juz jest mega dobrze bo online dziala naprawde rewelacyjnie. Zero lagow. Trzeba bedzie zrobic jakas lige i bedziemy sie naprawde swietnie bawic, w tym tkwi potencjal. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie do ludzi grajacych online. Sam jeszcze nie gralem bo mam tak, ze najpierw musze porzadnie ograc singla, poznac tory, samochody i dopiero zabieram sie za multi. 

Wiec... zauwazylem, ze na niektorych torach mozna bezkarnie scinac zakrety, szykany. Jak to wyglada w multi. Czy gracze praktykujacy jazde na skroty sa jakos przez gre karani?

Edytowane przez Tommy Dee
Odnośnik do komentarza

Czy zaczynając wyścig gra bierze pod uwagę takie coś jak zimne opony? I czy kolor opon to właśnie ich temperatura czy zużycie? W karierze wybrałem też numer auta 29 ale mam 33 i zmienne kombinezony co wyścig. Czy można wybrać stały kombinezon? A i faktycznie coś nie tak z tym ręcznym.

Edytowane przez junioru2
Odnośnik do komentarza

Jazda w w DC a w Cars to jak porównać jazdę na rowerku czterokolowym po placu a flag out Wurcem po lesie bez hamulców :D niezły przejazd tylko za głęboko tniesz zakręty IMO i czasem tarka Cie wciąga :D

Wiem wlasnie ze za głęboko, muszę nad tym jeszcze pracować, pomijając Twoje dobre porównanie odnosnie DC i PC to jest jeszcze jeden szczegół, w DC mam ze 200-300 godzin...

Ten przejazd jest po 5godzinach gry.

Wciąż siedzę w klasie kartow 250cc.

 

Bardzo brakuje mi leveli kierowcy.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...